• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Delnik-stavitel

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Ahoj,
prosim vsechny zkusene hrace jestli me mohli poradit jak spravne hrat delnika.
Konkretne, jak spravne vkladat attributy a schopnosti ? jak to hrat abych byl schopny a kvalitni ve stavbe ale i jak tytez body uplatnit v praci, a to hlavne zamerenou na xp, a jak je taktez vyuzit na duely ? nevim jak na to...
PS: rada jak rychle lvlovat s stavitelem popr. kde ??

dekuji vsem za radu mnohokrat.
 

DeletedUser

Guest
a hlavne neprodavej zbrane jinak si na tebe kazdej troufne a porazi te
 

DeletedUser

Guest
A hlavně žádný návod neexistuje, existuje stovka doporučení a domněnek, z nichž polovina se navzájem odporuje.

Nehledej návod, hraj to podle sebe a podle svého přesvědčení.
Kdyby existoval návod, nebyla by to žádná hra.
 

DeletedUser

Guest
Kdo chce být dělník, žádný návod není, zkušenostní body a atributy vkládej podle toho, jaké potřebuješ práce.
 

DeletedUser

Guest
Já vše vrážím do stavění a síly ale na fóru tu někdo psal, že je dobrá i zručnost.
 

DeletedUser

Guest
Dobrý je vrážet to i jinam a ne jenom do těch pár vlastností, protože pak zjistíš, že vlastně krom stavění nebudeš moct dělat skoro žádné jiné práce.
Specializace je dobrá, ale všeho s Mírou ;)
 

DeletedUser5851

Guest
No tak bych pak ještě měl dotaz okrem dělníka-stavitele, a to mě hodně štve, co zmůžu proti duelantům a vojákům...jasné: dávat něco i do vlastností pro duel, dobrá zbraň, asi i dobře měnit pohyby na duel ale to je asi tak všechno co vím, jako je to hra beru, ale pořád mě někdo mydlí na sv3 sem nevyhrál eště ani jeden duel a to mám klíč na šrouby a pár vlastností do sem moh tak sem dal do duelu a stejně, nejenom že člověka okradou, ale jsem proti nim úplně bezmocný, v čož mě usuzuje jako velmi nevyvážená stránka hry.
 

DeletedUser

Guest
Na duely si, pokud chceš být stavitel, musíš zvyknout. Sám je obyčejně řešit nemůžeš, protože lze sice investovat body do duelových vlastností, ale profesionální duelanti investují jenom tam, takže na tom budou vždy lépe. Tolik bodů aby ses jim vyrovnal prostě nemáš, nebo nejsi moc dobrý stavitel. Dobrá zbraň taky obyčejně nepomáhá (nepamatuji si, kdy jsem naposledy někoho zasáhl). Duely za tebe prostě musí řešit duelanti tvého města (tím myslím uspat protivníka, nebo ho dostatečně zastrašit).
A s tím okrádáním, buď musíš chodit po každé dobře placené práci spát, hodit si peníze do banky nebo kasy a zase pokračovat, nebo být v bezvědomí (za těch 48 hodin bezvědomí obyčejně vydělávám nejvíc). No a nebo vydělávat tolik, že už ani nepostřehneš, když ti něco seberou (za posledních dvanáct hodin jsem přišel asi o 500, přesto si zvládnu dál platit stavbu).
 

DeletedUser14

Guest
Jsem rad, ze se do teto debaty zapojuji jenom stavitele :). V kazdem pripade napis na kterem jsi levelu a potom ti spis muzem pomoct.
 

DeletedUser5851

Guest
Jsem rad, ze se do teto debaty zapojuji jenom stavitele :). V kazdem pripade napis na kterem jsi levelu a potom ti spis muzem pomoct.

Kemu mě? Ja mam 47, což si myslím není zas až tak špatné, ze začátku sem vubec nesoustředil bodama na dělníka, a daval sem to podle úkolů, takže to doháním teď jak můžu no. Ale koupil sem si Drahou látkovou bundu, mám šedý motýlek, hnědou buř, a ty boty pořád rozbité (ty se tež mohly nějak pořešit už, krom toho úkolu co je ještě daleko) a tak to přidává celkem fest. Teď už můžu konečně stavět i ranč, dává hafo všeho, takže práce na upování levlu jsou pro dělníky fakt dost dobré no.
 

DeletedUser

Guest
Na cca 40-50 levelu se z dělníka velmi snadno stane nepřekonatelné mosntrum, které si snadno poradí s lecjakým duelantem.
Samozřejmě je potřeba přerozdělit body, ale rozumný a moudrý stavitel ( který tedy nechce být top stavitel na serveru), přestane dávat body do stavění v ten moment, kdy dosáhne na ropu a pevnost. Pak už to není potřeba, vše ostatní pak do duelových schopností, no a s kvalitní výbavou je to postrach okolí.
A jak bylo správně řečeno, na začátku musí staviteli pomoci duelanti z vlastních řad.
 

DeletedUser5851

Guest
Hmm, jo s tím začátkem je to jasný no. Akorát já pořád ještě ropu nevidím no, nepotřebuju být nej stavitel na mapě, ale jak sem říkal nedával sem jich tam dost ze začátku tak se o to pokouším teď no. Ta ropa by se asi hodila, kouknu co je k ní zapotřebí.
 

DeletedUser3698

Guest
Nedokazi si predstavit jak muze nekdo kdo ma 1/2 schopnosti ve stavet porazit nekoho kdo ma vscehny v duelovych. :) Jedine pokud stavitel zautoci na nekoho kdo se zameruje na reflexy, nebo nema velky stesti. :)
 

DeletedUser

Guest
Jednoducho, stavitelia majú väčšinou o dosť vyššiu úroveň ako čistý duelanti.
Z toho pramení, že dostali aj o dosť viac bodíkov na rozdelenie.
Vyššia úroveň znamená aj lepšiu zbraň.
Ropa dáva dostatok peňazí na nákup naj oblečenia.
Atribút v sile znamená vysokú húževnatosť a tým obrnu proti chladným zbraniam .... atd
 

DeletedUser14

Guest
Nedokazi si predstavit jak muze nekdo kdo ma 1/2 schopnosti ve stavet porazit nekoho kdo ma vscehny v duelovych. :) Jedine pokud stavitel zautoci na nekoho kdo se zameruje na reflexy, nebo nema velky stesti. :)

Ne kazdej ma vse v duelech, ale by si se divil, jak uz dostalo par "duelantu" na frak. Jde hlavne o zbran, kdyz jedes na stavbu, tak mas dost dobrou silu uderu a hlavne dost zivota, takze prezijes aj atomovku :)
 

DeletedUser5851

Guest
No s těma lajfama je to pravda, ještě jsem nebyl v bezvědomí, teď mám kapacitu myslím nějakých 790 nebo tak nějak a útok mi sebral max tak 350, víc ne, tím nemyslím že se o to hned máte pokoušet samozřejmě. Ale dá se duelovat mezi dělníkama, je to docela sranda. Sejmul jsem 4 a za každého jsem dostal 130xp, to se mi doted nikdy nestalo, akorát že mě ty duely nebaví, jenom jsem to chtěl zkusit, jestli mám šanci alespoň proti sobě rovným. Radši sem zas šel stavět ranč.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru