• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Den nezávislosti 2016

DeletedUser16057

Guest
Už jsem zvědav :D Některé sety vypadají dobře.. co se vzhledu týče, sem tam jsem narazil na již vzhledově podobný item, který je již ve hře.. jen změna barev.

Pak otázka, jaké budou mít zaměření :)
 
Ta vlčí souprava bude použitelná na dobrodružství, je to takovej nevylepšenej Psanec, což plebs a smolaře (např. já dnes 20 trezorů a z toho mi padl jeden šátek) potěší :-)
 
Zdar,tuší nekdo jak se pocita za vykon v bitve,mnozstvi obdrzenych raket ? Ja byl OFF na bitve vcera a dostal jsem 940 raket,nekteri Online jen 400..
 

DeletedUser18634

Guest
nevite nekdo jak dostanu Dopis z Washingtonu?Je to ukol west point
 

DeletedUser16057

Guest
Koukám, že na S1 mám nějakou smůlu, co se týče dropu z tomboly za free. Na S9 mi od spuštění padl jakýkoliv item z 2. kategorie nejméně 8x, na S1 jsem z free nedostal nic z 2. kategorie.
 
Je tento úkol opravdu celý časově omezený? Ikonka přesýpacích hodin vlevo nahoře právě chybí...

21fd8baedc60478f842b8df43cb613fc.png
 
Nahoru