• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Den nezávislosti 2020

raketak95

Člen týmu
No uvidíme. Za mě:
- Sada John Marshall asi dá nějaké PB na práce s Výstavbou a Taktikou (nejlepší práce snad Stavět polní nemocnici?), bonus k Mnichovské parádě je díky Opravám+Vést asi jinde a jízda nepřekoná Clydea. Bonus k Uhýbání je k ničemu - úplně nelogický a zbytečný, asi jako kdyby do sady na duely dali bonus na Stavět. Na spánek je Regen bonus moc malej (80) - to jsou asi lepší věci, včetně té sady pro všechny...
- Sada Paula Reverea je asi nejlepší věcí téhle akce - měl by překonat Pašeráka alkoholu (má menší Obchodovat, ale mnohem větší bonus k Charisma, Střílení a Vytrvalost stejné) a tím pádem se stát nejlepší věcí na PB na kancl - očekávám, že po tom bude dračka, vzhledem k tomu, že dává jízdu, tak bude možná kombinace sada+jízda+zbraně pašeráka, takže pro sběratele paráda; i bonusy prachy a štěstí jsou celkem pěkné
- Sada Josepha Warrena je na dobro, to si netroufám hodnotit...
- "netombolová sada" Sada Jamese Madisona - kvituju, že se upustilo od úletu z Velikonoc (jízda+hadry+zbraně v 1 sadě), který je každému, kdo zažil loňské tomboly úplně na ... (až teda na to, že je to lepší než Průzkumníkův kůň na rychlost...) Asi by se našlo pár prací, kterým to dá lepší PB, ale žádný terno. Na regen pro lidi, co nemají Belschnickela asi dobrý (dává to 150, Belschnick 180).

Zajímavý, že se vrtá do formule na bitvy - ale na ty se teď kašle, sada pro snipery nevyšla jenom rok a čtvrt... :D
 

Pawn

Člen týmu
Ta "Jízda" Jamese Madisona dává 35% k produktu co koukám, čímž se stane nejlepší jízdou na produkt nebo ne? Což vidím jako to nejdůležitější na té sadě. :-D
Jen teda Eventový zbraně na to že je to hnusnej recollor zbraní z 2013 nebo kde. Tak bonusově pro bitvaře-tanka docela sen, jen škoda že proto aby je někdo získal si zacpe invent sadama který jsou krom Paula úplně k ničemu snad.
 

raketak95

Člen týmu
Ta "Jízda" Jamese Madisona dává 35% k produktu co koukám, čímž se stane nejlepší jízdou na produkt nebo ne? Což vidím jako to nejdůležitější na té sadě. :-D
Jen teda Eventový zbraně na to že je to hnusnej recollor zbraní z 2013 nebo kde. Tak bonusově pro bitvaře-tanka docela sen, jen škoda že proto aby je někdo získal si zacpe invent sadama který jsou krom Paula úplně k ničemu snad.

Kdyby mi ta jízda dávala cokoliv jinýho než +5 % nálezky na produkt, tak je to asi dobrý... Při práci je regen 00 nic a +35 % k tomu mě teda nevytrhne. Když sudnám kočku přijdu o expy, haluz; s koněm Edisona jen o haluz. To se mi nevyplatí asi ani na 150ce - takže kanár zůstane v klícce v báglu. :D A pokud chceš bonusové zbraně - tak zaplevelíš invent barvama a medailema, protože hadry začínaj až v zeleným tieru... ;)

Ještě dodatek k tierům - proti Velikonocím je tam zas strašnýho plevele. Když vidím, že z toček za 48k padají zatím nejvíc kůň z Marshalla a lesklá prémiová truhla je mi lehce mdlo... :D
 
Mno souhlas s raketakem,jak jsem na to koukal hned po oznámení jedinej je James Madisona na rege.pak spokojenost a Belsche oželím :)
Jen marně hledám tu tvou zmiňovanou lepší rychlost nad koně průzkumníka ?
To zase bude ráj pro kšeftaře :D
 

raketak95

Člen týmu
Mno souhlas s raketakem,jak jsem na to koukal hned po oznámení jedinej je James Madisona na rege.pak spokojenost a Belsche oželím :)
Jen marně hledám tu tvou zmiňovanou lepší rychlost nad koně průzkumníka ?
To zase bude ráj pro kšeftaře :D

No oni v rychlosti a jízdě na koni dávaj stejně... Ale karbaníkův kůň dává i nějakou obratnost, tak je pro blázny jako já, co razí heslo ani sekunda nazmar lepší. :D
 
Ten Marshall může být zajímavý pro nějaké kostelníky... nebudou se třeba muset uspávat a když se do něj převléíknou po zadání stavby, nebudou se muset uspávat (možná).

Co se týká té sady na dobrodružství, je to pro někoho možná zajímavá alternativa, ale většina asi stále zůstane u Tatanky.

S bitevníma sadama teď vůbec nelezou ven a čekají, co jim to bude dělat až upraví vzorec a podle toho pak třeba připraví sadu na oktoberfest nebo den mrtvých...
 
Mnich + Clydeova jízda by měla být lepší, co jsem se tak díval.
Ale tady jde o to, aby zadali práci v nejlepším možném vybavení (mnichovská paráda + clyde) a potom se převlékli do oblečení, které bude dobré na pasivní obranu v duelu (jinými slovy minimalizuje ztráty zdraví napadeného, který staví kostel a chce aspoň jeden nebo dva duely přežít bez ambicí na výhru), ale zároveň dávalo body do stavět a šlo ho na sebe vůbec navléknout, když už člověk staví kostel na vysokém levelu a potřebuje na něj dost bodů. Vůbec si to tedy nehraje na oblečení, co dá nejvíc bodů, ale touhle nezvyklou kombinací vyplňuje díru na trhu s oblečením a nabízí další možnosti.
 
Ale tady jde o to, aby zadali práci v nejlepším možném vybavení (mnichovská paráda + clyde) a potom se převlékli do oblečení, které bude dobré na pasivní obranu v duelu (jinými slovy minimalizuje ztráty zdraví napadeného, který staví kostel a chce aspoň jeden nebo dva duely přežít bez ambicí na výhru), ale zároveň dávalo body do stavět a šlo ho na sebe vůbec navléknout, když už člověk staví kostel na vysokém levelu a potřebuje na něj dost bodů. Vůbec si to tedy nehraje na oblečení, co dá nejvíc bodů, ale touhle nezvyklou kombinací vyplňuje díru na trhu s oblečením a nabízí další možnosti.

Myslím, že tvoje představa o tom, že někdo kompletuje tuhle sadu, aby se pak převlékal kvůli duelům je dost nereálná. Málo kdo tohle s převlékáním vůbec dělá a s Mnichem dva duely po sobě přežiješ - za předpokladu, že nemáš duelovou úroveň 450 a nechodí na tebe nejlepší duelanti celého serveru, což u většiny stavitelů opravdu nehrozí. Za tenhle měsíc na mě nešel snad jediný duel a pokud bych to bral od začátku roku, tak bych řekl, že jich nebylo přes třicet.
 

Deleted User - 825207

Guest
Ale tady jde o to, aby zadali práci v nejlepším možném vybavení (mnichovská paráda + clyde) a potom se převlékli do oblečení, které bude dobré na pasivní obranu v duelu (jinými slovy minimalizuje ztráty zdraví napadeného, který staví kostel a chce aspoň jeden nebo dva duely přežít bez ambicí na výhru), ale zároveň dávalo body do stavět a šlo ho na sebe vůbec navléknout, když už člověk staví kostel na vysokém levelu a potřebuje na něj dost bodů. Vůbec si to tedy nehraje na oblečení, co dá nejvíc bodů, ale touhle nezvyklou kombinací vyplňuje díru na trhu s oblečením a nabízí další možnosti.
Mhmmm, no to se jako kostelník raději každé 3 dny uspím, a mám klid, než tohle.. ;)
 
Kde hrajete? Já mám v průměru maximálně tak 1-2 duely na mne za měsíc a možná mě i za rok jednou uspí, kůli tomu se opravdu nebudu převlíkat.
 
Já bych teoreticky to převlékání využil, ale za ty roky jsem naučený, že se uspávám i když poslední dobou na to zapomínám.
Za mě nezajímavé sady.
 

DeletedUser11928

Guest
Vše bude využitelné maximálně na Jerichu, protože sad na kostel, kancl a dobro je tam po málu..
 
V novém úkolu: použij zakopanou truhlu. Používám a nic... To nemůže být aspoň jedna úkolovka nová bez bugu? Od čeho je beta?
 

Pawn

Člen týmu
:-D " If you're having the Independence Day quest issue on non-beta worlds, contact your local support. "
 

raketak95

Člen týmu
V novém úkolu: použij zakopanou truhlu. Používám a nic... To nemůže být aspoň jedna úkolovka nová bez bugu? Od čeho je beta?
Musíš tu truhlu nasadit a jít sbírat agáve... Pak se ti dropne otevíratelná. Jo - tohle bylo geniální, nikde nic, v doprovodným textu by to otevíral kladivem a pak, že bych mohl najít nástroj na otevírání v místě, kde hledám kůži. Jak **** jsem vyklikal 150 energie na vydělávání kůže s truhlou, kladivem s ničím, abych se pak dozvěděl, že musím na agáve... Kdo todle vymyslel? ‍:P
 
Nahoru