• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Den Svatého Patrika 2021

Ahoj,už jsem se tu ptal..odpovědi nedočkal...prosím pěkně,jak se dá získaz během týdne 10 UPD za práci když týden má 7 dní???
Teď jsem ten úkol musel zrušit díky uplynotí lhůty.
- Musíš dokončit úkol Týdenní úkol svatého Patrika (Den svatého Patrika 2021 - opakovatelné úkoly) do 168 hodin.
- UP dluhopisy za práci : 0/10
Předpokládám,že za práci jsou UPD jen v denních úkolech. ( Celkový čas prací. )

Ahoj, UPD sa dajú získať pri normálnej práci. Ja som zatiaľ získal 5. Ale neviem, kedy mi končí tá lehota 168 hodín. Bohužiaľ, neprišiel som na to, či sa dá nejak ovplyvniť príjem UPD z práce.
1616652743914.png
Včera som napr. získal jeden dlhopis pri striebornej práci:
1616652836167.png
 
Naposledy upraveno:
Nasbíral jsem 7 a z toho většinu z hodinovek. Ale jestli se z toho dá udělat pravidlo (jakože častěji padnou při hodinovce), to bych si netroufnul tvrdit. Když jsem vymlátil plnej budík (150) na 15s, nepadlo nic.
 
UPD padají zcela náhodně, když někdo bude klikat 15s celý den, tak asi zvýší pravděpodobnost nálezu, ale třeba jen tak, že zatímco za 24 hodinovek (tedy práci za celý den) najde 1 upd, tak za třeba 10 hodin klikání 15s najde dva, což není úplně terno vzhledem k vloženému úsilí. A hlavně není to ani garantované, že skutečně najde víc.
 
Není to myšleno jako drop upd z prací? Když si otevřeš oznámení o práci, mimo dolarů a zkušeností je tam také kolonka dluhopisy. Na jejich drop je však nízká šance.

No nevím ti,jako za celou dobu co hraji jsem nikde nezahlídl,neslyšel a nevšiml,že by z prací bylo nějaké UPD.
Ono to je celé tak nějak pofidérní...denní úkoly jsou OK,splníš odklikneš a máš;dvoudenní si nejsem jist,neb jak je splněno hned to odkliknu,čert nikdy nespí a především je opravdu hodně málo místa na přijaté úkoly,obzvláště na takhle povedenou akci...ale co je velký oříšek jsou týdenní úkoly.
Ty pevnostní jsou splnitelné,s UPD je to na pováženou když se vlastně neví jak to funguje a hlavně co mi velice chybí je nějaký časový sledovač u úkolu.
Již jsem musel mazat nejeden úkol po lhůtě :( Snažíš se a pak ti to ukáže jen dlouhý nos :D
Také jsem nezaznamenal,že by se u týdenního úkolu po splnění otazník zbarvil do žluta tak jak to je u ostatních úkolů.Dnes co jsem přijímal úkoly se nikde nic neojevilo a asi po hodině mi týdenní úkol vyskočil jako po časové prodlevě,ale ejhle když jsem dal F5 tak se na daném stanovišti objevil k novému přijmutí a to mi hlava nebera proč mi to nenaznačilo oním zbarvením ? že mám splnit.
Tady mi opravdu chybí přehlednost času od přijmutí po splnění.
Ovšem oproti mincím se to plní celkem lépe,člověk nedělá dokolečka stejné práce v nesmyslném počtu hodin jak máčos ;)
Už sem ani moc nechodím neb se stejně nic nedovím :D
 
No nevím ti,jako za celou dobu co hraji jsem nikde nezahlídl,neslyšel a nevšiml,že by z prací bylo nějaké UPD.
1616652836167.png

tady to vidis na screenu od psychopata.. :-)
 
Ahoj, UPD sa dajú získať pri normálnej práci. Ja som zatiaľ získal 5. Ale neviem, kedy mi končí tá lehota 168 dní. Bohužiaľ, neprišiel som na to, či sa dá nejak ovplyvniť príjem UPD z práce.
Zobrazit přílohu uživatele 2149
Včera som napr. získal jeden dlhopis pri striebornej práci:
Zobrazit přílohu uživatele 2150
Jo beru z5,teď jsem si procházel zprávy a potvrzuji :)
Pravda je že to je tak sporadické,že to člověk nesleduje,těch 0 je víc...ale děkuji za vysvětlení :)
 
S tím bych si dovolil nesouhlasit, hraji aktivně na dvou světech a na obou se mi to povedlo (třeba dnes jsem přes noc získal 3 upd)
 
S tím bych si dovolil nesouhlasit, hraji aktivně na dvou světech a na obou se mi to povedlo (třeba dnes jsem přes noc získal 3 upd)
Jo už jsem zjistil,díky zdejším brachům,že to tak je,nikdy jsem si toho nevšiml a nikde o tom není zmínka...respektive mi nepadla do oka pokud někde je o čemž silně pochybuji.Ale také jsem uváděl,že je to pro hráče jenž nejede na prémko celkem asi nesplnitelné viz.:

  • - Musíš dokončit úkol Týdenní úkol svatého Patrika (Den svatého Patrika 2021 - opakovatelné úkoly) do 168 hodin. ( -22 hodin -35 minut -33 vteřin zůstatek)
  • - UP dluhopisy za práci : 9/10
A to je co mně vadí,že nevidím jasně kolik času ještě mám a to je u všech týdenních úkolů!!!!!!!!!!!
Pokud by to vidět bylo tak buď se budu snažit dosáhnout sepnutím prémka či jej zruším a přijmu znova,ale ne že ti to po -22 hod ukáže že jsi namydlenej,je to prostě paskvil.
PS:kontroluji si úkoly a toto jsem jako objevil dnes v noci???
 
Už se to tady řešilo. Pokud splníš všechny úkoly, za které jsou jednotlivé kusy sad, tak úkoly na čtyřlístky zmizí.
 
Mně dneska na Eldu úkoly zmizely, i když mi ještě 28 čtyřlístků chybí, což teda nechápu už vůbec.

Edit: úkoly se objevily po přijetí úkolu na výměnu dýmky.
 
Naposledy upraveno:
Ještě mi pls laskavě vysvětlete úkol - Poslední přeživší bitvy o pevnost: 0/1
Dnes jsem v útoku zůstal poslední a nesplnil :(
Jako pokud to má význam jako,že na bitvě musí člověk zůstat uplně sám,tak to je dobrej nesmysl ;)
 
Nahoru