• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Den Svatého Patrika 2021

Ještě mi pls laskavě vysvětlete úkol - Poslední přeživší bitvy o pevnost: 0/1
Dnes jsem v útoku zůstal poslední a nesplnil :(
Jako pokud to má význam jako,že na bitvě musí člověk zůstat uplně sám,tak to je dobrej nesmysl ;)

Ano, musíš zůstat úplně sám v celé bitvě. Pokud si dobře pamatuji, tak za těch bambilión let, co hraji West, jsem to viděl jednou.
 

z3l1

Člen týmu
Ano, musíš zůstat úplně sám v celé bitvě. Pokud si dobře pamatuji, tak za těch bambilión let, co hraji West, jsem to viděl jednou.
Ano je to téměř opakuji téměř nesplnitelný úkol :)
Pokud tedy není konstelace hvězd nakloněna tak se to splnit nedá.
Max možnost zkusit kopnout třeba 10 bitev ve večerních až nočních hodinách a doufat ze tam buď nikdo nepřijde jen ty tedy samozdrejmě nebo ze tam někdo dorazí nejlépe na protější stranu a ty ho ustrílíš. :)
z3l1
 
Max možnost zkusit kopnout třeba 10 bitev ve večerních až nočních hodinách a doufat ze tam buď nikdo nepřijde jen ty tedy samozdrejmě nebo ze tam někdo dorazí nejlépe na protější stranu a ty ho ustrílíš. :)
z3l1

Jo, máš pravdu, když se komusi spustil průjem s fejkovými bitvami, tak tam takové bizarní počty byly, ale pokud mělo být cílem motivovat hráče k takovým prasárnám, tak to už na tom musí být vrchnost hodně špatně.
 
Na Indianě vím o dvou případech. Jednou to bylo když přišel hráč sám na bitvu. Podruhé nevím, jen že ten hráč měl získaný úspěch jako první.
 
Ano, bohužel musíš zůstat sám úplně, tedy jak z útoku, tak z obrany.
Dobrej nesmysl,to tak aby si dva kopli pevnost na 3 h ráno :D Ale děkuji a abych to nepsal jinam,rovnou se tu ještě optám na "novotu"...alespoˇjsem si toho nikdy nevšiml.
Co je to za novotu,že při vypisování zatykače to oznámí (bohužel až po vypsání a zadání) že nelze do XX.XX vypsat odměnu???
Děkuji za info :)
 
Ahoj,rád bych se zeptal jak to vůbec funguje.
Z Irské sady mi někde chybí kozel,někde gatě + kozel,ale objevil se úkol jen na gatě...pukové došli???

:D Asi INNO šotek :D Když jsem to psal,tak mi chyběli právě kozlové a kde nebyli gatě tam byly úkoly.A hle teď tam jsou puci,asi byli na připuštění ;)
 
Naposledy upraveno:
Šeptanda říká, že to zazdili a sehnat to nepůjde. Ale co je šeptem, to je čertem, takže si počkáme na oficiální oznámení, které přijde cca s dvoudenním zpožděním od doby, kdy už se to zájemci dozvědí z diskuzního vlákna...
 
Diví se tomu ještě někdo? Vymyslet a naplánovat něco nového dá práci, a navíc ti dva programátoři na částečný úvazek teď mají spoustu práce s připravovaným updatem bitev a vzorců, který je určitě priorita a přijde co nejdříve...
 
doufala jsem, že Klondike zase ožije až budou lidi shánět zbytek Irské sady. Ale tahle hra je založena na tom,, že se hraje jeden rok a pak se všechno jenom opakuje. A aby to mělo smysl hrát otevře se nový svět a začíná se od nuly.
 
Mne sa akcia paci, asi stihnem nazbierat 800 minci cize budem mat pusku a revolver na *1.
4 listky neboli problem a uz mam 5 veci bez nugat.
 
Nahoru