• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Den Svatého Patrika 2023

Oximus

Člen týmu
@S4t3l1t3 samozřejmě tím nechci omlouvat náš omyl, ale řekněme si upřímně, že 90% hráčů tam šlo stejně jen kvůli truhličce, kde bylo 75 mincí. Dostat za dvě bitvy dohromady 150 mincí bych řekl, že je fajn. To pivo berme jako příjemný bonus, ale nikoliv jako to hlavní. :)
 
90% hráčů tam šlo stejně jen kvůli truhličce, kde bylo 75 mincí

On ty mince vážně ještě někdo aktivně sbírá? Tuhle motivaci bych fakt v roce 2023 nepřeceňoval, spíš bych to viděl tak, že tímhle se spustí "velká" bitva, která je aktraktivnější z daleko jiných hledisek (expy, úkoly na čtyřlístky, 100% energie ...) a brašnu 90% hráčů nijak neřeší.
 

Oximus

Člen týmu
@IGHAS každý na to má asi subjektivní názor, poněvadž já vím zase o hromadě hráčích, kteří tam šli primárně právě kvůli těm zlatým mincím. Na čem se ale doufám oba shodneme je to, že čistě kvůli tomu pivu tam nešel téměř nikdo.
 
No moment ono je to vlastně docela dobrý, tím pádem půjde příští rok komplet skipnout ten opakovatelný Nemocný Sládek, protože hned v prvním úkolu u Henryho chce to pivo za 1 schopku a to pivo se musí těžkou dřinou shánět u Heizenzwerga, a to teď máme, takže za mě dobrý :D
:up:
 

EREWAN

Člen týmu
On ty mince vážně ještě někdo aktivně sbírá? Tuhle motivaci bych fakt v roce 2023 nepřeceňoval, spíš bych to viděl tak, že tímhle se spustí "velká" bitva, která je aktraktivnější z daleko jiných hledisek (expy, úkoly na čtyřlístky, 100% energie ...) a brašnu 90% hráčů nijak neřeší.
Pochybuju, já si to dávám z nudy celý na ^1, ale za ty 4 roky už to jednak nestihl posbírat fakt málokdo, navíc je to už dávno překonané mnohem lepšíma a celkem dostupnýma sadama.

Mnohem lepší by byly awe na čtyřlístky, kde je druhá polovina setu letos nově, ale bohužel...
 
Nahoru