• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Den svatého Patrika

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Deleted User - 825207

Guest
Jak jinak..
Musí si tu práci šetřit..
Co by jinak dělali kdyby bylo vše hned..
 
Může být laskavě někde zveřejněno jak a kdy se budou kopat bitvy o Awesonomii za zlatky (cointy) ???
Zde čtu,že Poslední dvě awesomie o 75 mincí byly tři dny po sobě neznámo kde,dnes na S9,Hudsonu,S1...Indianu jste laskavě vynechali :(
V každém případě další kiks neb na S9 i S1 jsou kopnuté normální bitvy,takže buď být hajzl kašlat na alianci a jít si pro zlatky bo s trochou štěstí stihnout obě,což v časech rozdílu kopnutí je napovážennou.
To jsmemaďaři bo babyloňané,že se nedá domluvit ???
 
Naposledy upraveno:
Může být laskavě někde zveřejněno jak a kdy se budou kopat bitvy o Awesonomii za zlatky (cointy) ???
Zde čtu,že Poslední dvě awesomie o 75 mincí byly tři dny po sobě neznámo kde,dnes na S9,Hudsonu,S1...Indianu jste laskavě vynechali :(
V každém případě další kiks neb na S9 i S1 jsou kopnuté normální bitvy,takže buď být hajzl kašlat na alianci a jít si pro zlatky bo s trochou štěstí stihnout obě,což v časech rozdílu kopnutí je napovážennou.
Na Dakotě a na Eldu jsem včera kopnul Awe já, protože se nic nedělo, tak aby bylo aspoň těch 10 kulatejch, a na zítřek už akčně borci kopli na těchto světech další bitvy. Už jsem ale měl námitku, kdeže je těch 75 mincí, a musel jsem vysvětlovat, že tohle nebyla TA bitva, i když je to Awe.
Jako nic proti, ale rádi bychom viděli nějaký plán, abychom se pokud možno nekřížili, když pak vrchnost vyhlásí TU bitvu, na kterou čekáme :)
 

Symphie

Člen týmu
Nemůžete se divit, když si je kopete sami. Takhle to opravdu nefunguje, že vy si je kopnete a my abychom se postarali a přidali odměny. :-) Je tu určitý systém a postup, který se musí dodržet. Proto i nebyly na všech světech bitvy zároveň. Na všechny se dostane, ale tím, že nám je kolikrát kopnete, když je potřebujeme, se celý proces jen prodlouží.
 
Nemůžete se divit, když si je kopete sami. Takhle to opravdu nefunguje, že vy si je kopnete a my abychom se postarali a přidali odměny. :) Je tu určitý systém a postup, který se musí dodržet. Proto i nebyly na všech světech bitvy zároveň. Na všechny se dostane, ale tím, že nám je kolikrát kopnete, když je potřebujeme, se celý proces jen prodlouží.

Tak bychom to přesně udělali, kdybychom to byli bývali věděli.
 

EREWAN

Člen týmu
Nemůžete se divit, když si je kopete sami. Takhle to opravdu nefunguje, že vy si je kopnete a my abychom se postarali a přidali odměny. :) Je tu určitý systém a postup, který se musí dodržet. Proto i nebyly na všech světech bitvy zároveň. Na všechny se dostane, ale tím, že nám je kolikrát kopnete, když je potřebujeme, se celý proces jen prodlouží.

Takže je naše chyba když kopneme Awesomii v den, co ji chcete kopnout vy, ale neoznámili jste nikde předem, že se chystáte něco podobného udělat, takže nemáme jak jsme to mohli vědět, čili v podstatě nám vyčítáš, že nějaké bitvy vůbec kopeme?
"Teďka radši nekopejte 3 týdny Awe, co kdybychom ji chtěli kopnout my na nějaký speciální bitvy, ale neřeknem vám, kdy a jestli to uděláme..."

Zároveň S1, S9, Arizona i Jericho, čili všechny světy, které hraji, měli kopnutou Awesomii ZÁROVEŇ v rozpětí maximálně 5 minut... neřešilo se tu už dřív něco podobného, aby se tohle nedělo?

Přijde mi, že spuštění samotného eventu včera nebylo šok pouze pro nás, ale i pro samotný Český tým, který nepřipravil absolutně žádné podklady, žádné informace, navíc žádné ani nepřichází. Tentokrát nebyl ani telegram související se samotným kopnutím bitev atd.
Na útok na dnešní Awesomii na S1 přišlo méně než 15 lidí - na NEJAKTIVNĚJŠÍM bitevním serveru.

Ano, ano, zase další negativní rýpavý komentář, ale co jiného nám zbývá???
 
@EREWAN do kamene tesat.
Pokud je tady "určitý systém a postup, který se musí dodržet", měli bychom ho znát, abychom ho mohli dodržet, jinak ho asi těžko můžeme dodržet. To je poměrně prostá úvaha, řekl bych.
Dozvěděli jsme se ovšem jen to, že nějaké bitvy budou, ale jaksi nebylo řečeno kdy. Denně? Obden? 1x týdně?
A systém, který se musí dodržet při sbírání obrázků, ten taky máme? A mohli bychom ho vidět?
 
Nemůžete se divit, když si je kopete sami. Takhle to opravdu nefunguje, že vy si je kopnete a my abychom se postarali a přidali odměny. :) Je tu určitý systém a postup, který se musí dodržet. Proto i nebyly na všech světech bitvy zároveň. Na všechny se dostane, ale tím, že nám je kolikrát kopnete, když je potřebujeme, se celý proces jen prodlouží.
A co nějaká komunikace,je tu dost zástupců světů,a hlavně to může poslat z1|3 na chatu jak MMS,ne že se bude kopat normální a pak do toho dáte vy :O Jako včerejšek se moc nepovedl dát to vše najednou :(
 
@Symphie
Pokud to nezvládáte/nestíháte, co takhle zaměstnat vaše 3 koordinátory?
A je li málo tak přibrat,kdosi tu psal,že se hlásil a nebyl vybrán.respektuji Váš čas,ale dali jste se na vojnu tak bojujte :D Hlavně netvrdit,že za to můžeme mi co hrajeme :D a s předstihem :) tady máte nápad na další vykutálenej event bo akci "Z" ,sbírat budeme...

https://cdn.pixabay.com/photo/2020/03/11/15/06/covid-19-4922384_960_720.jpg

Set by mohl být - Ochranné kalhoty (bílá barva),ochranný oděv (bílá),gumáky (bílá),opasek = žlutooranžová vesta,náhrdelník = stetoskop,pokrývka hlavy = respirační maska,jízda=hodně rychlá kobyla + potah s červeným křížem a zbraně=injekce,měřič teploty,skalpel :D
 

Symphie

Člen týmu
Nikde jsem nepsala, že za to můžete. Jen jsem chtěla poukázat na to, že někdy to prostě nejde tak, jak bychom si všichni přáli. Vždy se najde řešení, aby nikdo nebyl ochuzen. Takže si vyprošťují podobné věty typu, že to nezvládáme. Kolikrát jsme Vám vyšli vstříc co se týče třeba odměn, hledali jsme řešení, co byste si přáli i když jsme měli jiné.

O tom kopání jsem to napsala proto, protože někteří hráči si počas akce kopnou Awesomii a pak se rozčiluji, že jsme jim nedali odměny. Takhle to nejde.

Co se týče eventu. Vše bylo předem připraveno, sama jsem podklady dělala a termín, do kdy hráči měli být informováni byl dodržen. Tohle bohužel nebyla naše chyba.
 

Symphie

Člen týmu
Zároveň S1, S9, Arizona i Jericho, čili všechny světy, které hraji, měli kopnutou Awesomii ZÁROVEŇ v rozpětí maximálně 5 minut... neřešilo se tu už dřív něco podobného, aby se tohle nedělo?

Přijde mi, že spuštění samotného eventu včera nebylo šok pouze pro nás, ale i pro samotný Český tým, který nepřipravil absolutně žádné podklady, žádné informace, navíc žádné ani nepřichází. Tentokrát nebyl ani telegram související se samotným kopnutím bitev atd.

Přepošlu Miko informací k tomu, že byly časy stejné. Bohužel tohle má na starost ona.
 
O tom kopání jsem to napsala proto, protože někteří hráči si počas akce kopnou Awesomii a pak se rozčiluji, že jsme jim nedali odměny. Takhle to nejde.

Jistěže nejde, na tom panuje obecná shoda. Proto zveřejněte plán, tedy kdy máme čekat centrálně ohlašované bitvy o Awe s mincemi, a slibuji přede všemi, že osobně pojebu jako sirotu každého, kdo v tom bude dělat bordel.

Pokud ale nevíme, kdy co bude, těžko vyčítat lidem, že se chytí nápovědy: tip: Spoluprací s ostatními hráči budete moci dokončit více úkolů za den a kopnou si bitvu.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru