• Ve středu 25.3. proběhne aktualizace na verzi 2.121 Více informací najdete na herním fóru
  • Vážené hráčky, vážení hráči a příznivci počítačových her, v letošním roce jsme se rozhodli uspořádat velký sraz všech milovníků českých a slovenských verzí her firmy InnoGames Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Den svatého Patrika

Tak lidi, mám na zítřek na Dakotě kopnout?

cica777: Albi, obludo, Pavílku, jara ahojte. Nekopli by ste v rozumnom čase boj o pevnosť?
 
Kalendář bude znám 2.4 v 00.00 hod,
Truhla zelených sběratelských obrázků bude prodejná příští rok na svatého Patrika.Obrázky si dobře uschovejte,sice není vidět jaké máte,ale jednou se vám hodí.
Zlatky lze nasbírat 50-60 denně,vezměte si dovolenou a nekoukejte na nějaký ten nuget a to se vyplatí :D
Těšte se na další překvapení od teamu The West :D
Já tohle prostě miluji,zlomit v člověku ten zbytek víry a nedůvěru k těm co to tu znají dlouho a mají svatou pravdu...halelůůůjah
 
Moc nechápu, proč mi v úkolech prodávají
@Symphie, v tomhle tématu
jsi slibovala "Týdně se můžete těšit na 2 bitvy pro každý svět" tak bych čekal nějakou aktivitu v tomhle směru, zas máme přes půlku týdne pryč a nic se neděje ... takle si tu suprovou akci od INNA vůbec neužiju a budu naštvaný na místní moderáty :-(
Normálně jsem pro kritiku west týmu, ale když je salon narvaný vykřičníkama, tak se určitě nějak zabavíš i bez bitev ;)

PS: na betě už jede Velikonoční střelnice ;)
 
Naposledy upraveno:
Jo jsme zvyklí že zde je vše na poslední chvíli a vždy je v tom zmatek a nejasnosti, spíš se divím že to ještě zde někoho překvapuje..
Jj dydy, běží, inno začíná politiku "non stop event pro všechny"..
Jeden skončí a hned další..
 
Tato úkolová řada se šíleně nepovedla ! :rolleyes:
Bude-li hráč/ka plnit pouze úkoly které jdou reálné splnit, tak získá max. 25 mincí denně. Což na získání celé sady potřebujete 54 dní a ještě musíte mít prémium. Nesmyslem jsou úkoly tipu - vítězství na 1 ránu, vyřiď 3 zatykače (těch které můžu duelovat tolik ani není), vítězství v dobrodružství (skoro nikdo ho nechce hrát) apod.
Zlaté časy kdy byl starý west s pár setama a dvouhodinovejma pracema :(
 
SYSTÉM KOCOURKOV :D
Plán dne:koupit mámě pantofle,auto do myčky,jdi pro vejce,mléko...večerní káva,běží TV ..."sakra co jsem to ještě chtěl/a udělat,jo něco na TW" :D
 
Tato úkolová řada se šíleně nepovedla !
Bude-li hráč/ka plnit pouze úkoly které jdou reálné splnit, tak získá max. 25 mincí denně. Což na získání celé sady potřebujete 54 dní a ještě musíte mít prémium. Nesmyslem jsou úkoly tipu - vítězství na 1 ránu, vyřiď 3 zatykače (těch které můžu duelovat tolik ani není), vítězství v dobrodružství (skoro nikdo ho nechce hrát) apod.
Víš co ti na to řekne pan admin na beta forum?
Ti, kdo to letos nedají, nesloží si sadu, budou mít možnost příští rok.
Prej to bude příští rok stejné a kdo to neda teď, může prej dodělat příští rok..
BTW, taky prej neuvažují že by části setu/mince dali do shopu..Takže pokud ti jedna dvě položky budou třeba chybět, tak až příští rok..
 
Odměny za bitvu AWE , dostala jsem 2 truhly za bitvu Awesomie, použila jsem truhlu s 10 zlaťáky a druhou truhlu( 75 zlatek) jsem si nechala s tím , ži ji použiju až ji budu potřebovat na doplnění počtu na 125 ks. Po zkušenosti, kdy jsem měla 59 zlatek, jsem použila obě truhly to je celkem 85 zlatek, vybrala si odměnu na 125 zlatek s tím , že mi tam zůstane 19 zlatek a koukala jsem že asi neumím počítat , protože zlatky byly na 0.
Ale druhý den jsem zjistila, že milá truhla je prostě pryč :
A tohle se mi stalo nejen na Indianě ale i na Jerichu a Georgii.
Takže jak to vlastně s těma zlatkama je, když se takhle ztrácejí, má to cenu je sbírat ?
Akéla
T
 
Tohle je skvělá fraška: INNO vypustí nějakou poměrně novou/zajímavou akci, kde nejefektivnější způsob plnění je absolování bitev a reakce místního supportu: Prosím všechny hráče, aby do konce týdne nikdo nekopal Awesomie. Děkuji za pochopení! Nevím, zda se tomu smát, či nad tím brečet.

jen taková perlička: akce pokračuje i příští týden, tam už to zas kopat můžem ?