• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Den Svatého Patrika 2023

Nové Irské předměty→ Nová úkolová řada → Úkolová řada bude dostupná od 15.03.2023, 12:00 do 29.03.2023, 12:00.

Jak to vypadá se startem?
Připravil jsem se na 13h s rezervou 1h a i to je málo.
 

raketak95

Člen týmu
Nové Irské předměty→ Nová úkolová řada → Úkolová řada bude dostupná od 15.03.2023, 12:00 do 29.03.2023, 12:00.

Jak to vypadá se startem?
Připravil jsem se na 13h s rezervou 1h a i to je málo.
Úkolová řada začíná u Henryho - je potřeba přijmout a splnit 1. quest, aby se zobrazily opakovatelné úkoly na 3 stanovištích.
 
@raketak95 : Eventové úkolové řady jsou snad úplně pokaždé snadno dostupné a nemají nějaké velké nároky na splnění (doposud snad žadný limitovaný úkol nebyl navázána takle těžko sehnatelné oblečení), tak si myslím, že tu bude jinak a počkám, až se to propálí ... Já 100x15s lepení plakátů zkoušet nebudu :-)
 

raketak95

Člen týmu
@raketak95 : Eventové úkolové řady jsou snad úplně pokaždé snadno dostupné a nemají nějaké velké nároky na splnění (doposud snad žadný limitovaný úkol nebyl navázána takle těžko sehnatelné oblečení), tak si myslím, že tu bude jinak a počkám, až se to propálí ... Já 100x15s lepení plakátů zkoušet nebudu :-)
No 100x15s lepením plakátů a hodinovkami začíná řada Den svatého Patrika 2021 a ta končí questem, kde dostaneš posilovák za to, že dosbíráš všechno. Nevím, jak ti pomůže čekání k něčemu, co je propálený. Nové irské předměty začínají 25 ostruhami a na to jsou navázané další výměny předmětů. Jak to pokračuje dál osobně vůbec netuším (ale můžu se zeptat) - pochybuju však, že to bude extra odlišný oproti té první půlce.
 
Naposledy upraveno:
@raketak95 : tak dík, objasněno: teď vidím, že to bude +- stejné jako to minulé.

Zmátlo mne Henryho Kromě toho bych tě chtěl požádat, abys vyvěsil 100 plakátů, což je asi zdřejmě odkaz na tu řadu 2021 a já v tom hledal něco jako pokračování ...
 

Mikosansobi

Člen týmu
Milí hráči,

od 17.3.-19.3. máte možnost zakoupit starší (2022) výprodejové sady. Oznámení najdete ZDE.

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu.
 
V jakém časovém horizontu se dozvíme, kolik bitev o mince / čtyřlístky bude a kdy budou? Děkuji
 
Jak se počítá doba u úkolů na čtyřlístky?
Jednodenní jsou 24h od přijmutí nebo podle kalendářních dnů.
Myslím, že když se dozvím tohle, zbytek si odvodím.

Pořád nemůžu přijít, proč se se u těch úkolů nemůže psát kdo kdy musí být splněné.
 

raketak95

Člen týmu
Jak se počítá doba u úkolů na čtyřlístky?
Jednodenní jsou 24h od přijmutí nebo podle kalendářních dnů.
Myslím, že když se dozvím tohle, zbytek si odvodím.

Pořád nemůžu přijít, proč se se u těch úkolů nemůže psát kdo kdy musí být splněné.
Jednodenní jsou podle kalendářních dnů - další den zmizí, dvou a týdenní tuším na hodiny (aspoň se mi u některých nesplněných objevila hláška s přešvihem lhůty).
 
Jako, skoro všechno nesystémové.

Hádám, že aby se u 2 a 7 denních úkolů zobrazoval odpočet, nebo čas přijetí je asi nereálné.

Raketak95 děkuji za vysvětlení.
 
Ahoj, k čemu se u bitev rozdává úkolový zelený pivo? Není úplně k ničemu? U jedný bylo to bonusový, u druhý to úkolový (co se používá v úkolovce nemocný sládek...) (Jericho bitva 25.03. vs 26.03)

J.jpg
 
Nahoru