• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuse ke speciálním bitvám o Awesomii

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 838403
  • Vytvořeno

Deleted User - 838403

Guest
Zde diskutujte ohledně organizace a odměn za speciálky na Awesomii.
Poslední verze odměn - Vítězové 75 UPD v obálkách, poražení 50 UPD v obálce+sirup života může být? Nebo jste pro rozdělení 75 pro vítěze a 75 i pro poražené? Nezničí to touhu po vítězství?
Týdně může být 1 speciální bitva. Ve který den a čas je pro vás ideální?
 
Zde diskutujte ohledně organizace a odměn za speciálky na Awesomii.
Poslední verze odměn - Vítězové 75 UPD v obálkách, poražení 50 UPD v obálce+sirup života může být? Nebo jste pro rozdělení 75 pro vítěze a 75 i pro poražené? Nezničí to touhu po vítězství?
Týdně může být 1 speciální bitva. Ve který den a čas je pro vás ideální?
Není třeba,oželím 25 upd a stačí mi 50 + sirup :D Takže budu furt prohrávat :D
Ale při předpokladu,že to je UPD+sirup na obě strany,pak vítěz by měl mít nějaké + na víc.A touha vítězit je snad vrozená ;)
No a kdy je otázka :) Musí být nějakou periodu,aby se vědělo předem a nekopala se jiná bitva.Časově to je dle mne 20-21 hod
 
Naposledy upraveno:

Deleted User - 838403

Guest
Vitez ma "+" navic tech 25 UPD v obalce. Porazeny dostane item v hodnote 18UPD a tu "nevyhodu", ze si nemuze sam urcit, k cemu UPD vyuzije.
Pravidelnost bitev je dulezita, vcera byla druha testovaci na arizone. Predpokladam, ze dalsi tyden uz by mohly byt i na dalsich svetech.
 

DeletedUser307

Guest
Bude se tato bitva počítat ke splnění úkolů (Absolvovat bitvy o pevnost: 0/1)?
 
Chápu, že koordinátoři nemají žádnou pravomoc a vše záleží na administrátorce, ale co jednou zkusit udělat akci, mající něco společného s divokým západem, na rozdíl od vesmírných mečů a ledních medvědů, které pravidelně dostávám v tombolách. Například bitvu u Gettysburgu i s reálnými prvky, tzn. na straně Unie lepší zbraně, více lidí, naopak na straně Konfederace lepší bonusy (měli lepší generály), klidně i výhoda, co se týče uspořádání mapy. Samozřejmě vyrovnání počtů/dmg/bonusů by vyhodnotili koordinátoři, aby měly šanci vyhrát obě strany.

Připravil jsem si i návrh mapy, ale mohla by být i jiná, větší, atd... Znova věc koordinátorů, jak se s tím popasují.
Na bitvy nechodím, nebaví mě, naopak nějaké oživení v tomhle stylu bych si rád zahrál.


gettysburg.png

@Mikosansobi
@abe888 ( banned :(((( )
@CEROVIN
@lískový oříšek
@Lauren McClemens
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser307

Guest
Nejde vynulovat bonusy hradeb a věží? Jakože opticky zůstanou a rozestavení klidně ze stran jak to je...
 

Deleted User - 838410

Guest
já bych bitvy o awesomii zrušil rači ať hrači sbírají krocany pro henryho to je lepší
 

Deleted User - 825207

Guest
@CEROVIN
Ahoj, Jericho, sobota, bude nějaký boj o awe?
Pokud jo, co v případě že se dostaví více lidí než je kapacita pevnosti?
 
Nahoru