• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuse ke speciálním bitvám o Awesomii

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 838403
  • Vytvořeno

Deleted User - 825207

Guest
Ale znáš to, co by kdyby..Jen mně zajímalo jak to mají vymyšlený pro takový případ..
 

Deleted User - 825207

Guest
@Symphie
gg.png

Hodíš prosím nějaký návod jak psát do vlákna co je uzavřeno pro další odpovědi? ;)
 

Symphie

Člen týmu
Je tam odkaz na diskuzi Svatého Patrika :-) Stačí se podívat, co je odkazem u slovíčka "tohoto".
 

Deleted User - 825207

Guest
Aha, no já myslel že to je myšleno do toho kde jsem to četl, trošku matoucí ale ok. :)
 

EREWAN

Člen týmu
Dobrý den,

podle rozpisu bitev s odměnami (mince) má svět Jericho naplánovanou Awesomii na zítra (29.3.), jistý hráč Čučko vyhlásil Awesomii na 29.3. na 5:56. Bude ještě během dne vyhlášena Awesomie na večer, nebo budou odměny přidány do stávající "ranní" bitvy?

Jak to bude?

Děkuji
 

Symphie

Člen týmu
Dobrý den,

podle rozpisu bitev s odměnami (mince) má svět Jericho naplánovanou Awesomii na zítra (29.3.), jistý hráč Čučko vyhlásil Awesomii na 29.3. na 5:56. Bude ještě během dne vyhlášena Awesomie na večer, nebo budou odměny přidány do stávající "ranní" bitvy?

Jak to bude?

Děkuji

Bude jindy.

Obdobná otázka,na S9 měla být bitva dle rozpisu 27.3 a žádná zpráva zda bude v jiný den bo tam už utřeme jen nudli :(

To samé, co zítřejší Jericho. Bitva bude jindy.
 
Obdobná otázka,na S9 měla být bitva dle rozpisu 27.3 a žádná zpráva zda bude v jiný den bo tam už utřeme jen nudli :(



Tak bitva nebyla 27.3, nebyla ani 28.3., dokonce ani 29.3., dneska je 30-tého a to taky nebude ... bude někdy ? A bude to poslední odměnová bitva ?

A lze si někde oficiálně stěžovat ? Protože tenhle přístup, kdy něco vyhlásíte a pak zde není žádný snaha o plnění je už z mého pohledu za hranou rozumného a akceptovatelného šumu. Děkuji
 
Tak bitva nebyla 27.3, nebyla ani 28.3., dokonce ani 29.3., dneska je 30-tého a to taky nebude ... bude někdy ? A bude to poslední odměnová bitva ?

A lze si někde oficiálně stěžovat ? Protože tenhle přístup, kdy něco vyhlásíte a pak zde není žádný snaha o plnění je už z mého pohledu za hranou rozumného a akceptovatelného šumu. Děkuji
No celkem vzato INFORMATIVNOST tu je na úrovni neandrtálské společnosti,V šumu zaznělo,že bude akce opakovatelná každý rok,ale je tu velké ALE!!!
Proč by zrovna tato akce byla opakovatelná???Nehledě na to,že už lítá nabídka za NUGÁČE.
Máme 1.5 dne do konce měsíce a uvidíme jak se tu dodržují ohlášení nejen těchto bitev.
A celkové zhodnocení???MLČÍM,NECHCI BAN :)
 
Proč by zrovna tato akce byla opakovatelná???

Už to naprogramovali, příští rok jen nahrajou nové obrázky s bonusy :D

A celkové zhodnocení???MLČÍM,NECHCI BAN

Za mě se ta akce na poměry téhle hry se celkem povedla (až na některé dílčí parametry), bohužel největší příděl eventové měny měl/má na starosti czteam, což je bohužel poslední dobou spíše než klad, tak kámen úrazu
 

Deleted User - 825207

Guest
BTW, na beta forum se po pár dnech od spuštění akce se tamní admin vyjádřil (na dotaz hráče) že inno vůbec nemá v plánu dát mince a části setu do výprodeje, že v shopu určitě nic nebude, vysloveně lhal, jak se výprodej objevil tak odpověď toho admina se zázračně vypařila z toho tématu kde byla.
Takže i zde je vidět co je inno zač, prolhaná společnost která na prvním místě má zisk, ale kvalitu služeb a spokojenost zákazníka už neřeší.
 

Symphie

Člen týmu
Tak bitva nebyla 27.3, nebyla ani 28.3., dokonce ani 29.3., dneska je 30-tého a to taky nebude ... bude někdy ? A bude to poslední odměnová bitva ?

A lze si někde oficiálně stěžovat ? Protože tenhle přístup, kdy něco vyhlásíte a pak zde není žádný snaha o plnění je už z mého pohledu za hranou rozumného a akceptovatelného šumu. Děkuji

Rozpis se udělal, veškeré dny se plánovaly dodržet. Psala jsem na fórum upozornění, že nemáte do konce rozpisu Awesomie kopat. Na co si chceš tedy přesně stěžovat? Když někteří nebyli ochotní akceptovat tuhle informaci a Awesomie si dál kopali a akorát tím celý proces prodloužili. Taky jsem poprosila koordinátory, aby tuto informaci rozeslali do hry, pokud mají možnost. A vyprošuji si věty jako minule: "To za to jako můžeme my?". Odměna se již nebude po zkušenostech přidávat do kopnutých Awesomií hráči. Takže si myslím, že snaha o plnění je z mé strany na 100%, ale jestli máš potřebu si stěžovat, můžeš u Miko formou tiketu. Taky jsem psala, že bitvy, které neproběhly, budou přidány v jiné dny a že budete informováni.
 
Rozpis se udělal, veškeré dny se plánovaly dodržet. Psala jsem na fórum upozornění, že nemáte do konce rozpisu Awesomie kopat. Na co si chceš tedy přesně stěžovat? Když někteří nebyli ochotní akceptovat tuhle informaci a Awesomie si dál kopali a akorát tím celý proces prodloužili. Taky jsem poprosila koordinátory, aby tuto informaci rozeslali do hry, pokud mají možnost. A vyprošuji si věty jako minule: "To za to jako můžeme my?". Odměna se již nebude po zkušenostech přidávat do kopnutých Awesomií hráči. Takže si myslím, že snaha o plnění je z mé strany na 100%, ale jestli máš potřebu si stěžovat, můžeš u Miko formou tiketu. Taky jsem psala, že bitvy, které neproběhly, budou přidány v jiné dny a že budete informováni.

Jaký je rozdíl mezi tím, když Awesomii kopne někdo z týmu a když ji vyhlásí hráč ?
 
Rozpis se udělal, veškeré dny se plánovaly dodržet. Psala jsem na fórum upozornění, že nemáte do konce rozpisu Awesomie kopat. Na co si chceš tedy přesně stěžovat? Když někteří nebyli ochotní akceptovat tuhle informaci a Awesomie si dál kopali a akorát tím celý proces prodloužili. Taky jsem poprosila koordinátory, aby tuto informaci rozeslali do hry, pokud mají možnost. A vyprošuji si věty jako minule: "To za to jako můžeme my?". Odměna se již nebude po zkušenostech přidávat do kopnutých Awesomií hráči. Takže si myslím, že snaha o plnění je z mé strany na 100%, ale jestli máš potřebu si stěžovat, můžeš u Miko formou tiketu. Taky jsem psala, že bitvy, které neproběhly, budou přidány v jiné dny a že budete informováni.
A kdo má delší prsty???Vy nebo mi obyčejní hráči???
Po zveřejnění rozpisu jsem osobně rozeslal tento na světech co hraji a že jsou tu hráči kterým je to jedno či prostě rebelují či co za to mi nemůžeme.
Talže jste schopni dělat spoustu věcí jak bitvy měnit,tak proč to neuděláte tady???Moc práce???
 
Už to naprogramovali, příští rok jen nahrajou nové obrázky s bonusy :D



Za mě se ta akce na poměry téhle hry se celkem povedla (až na některé dílčí parametry), bohužel největší příděl eventové měny měl/má na starosti czteam, což je bohužel poslední dobou spíše než klad, tak kámen úrazu
Mno mě tedy jako povedená nepřijde,je veřejně známo,že spousta hráčů nechce dobro a duely,ano je to jejich věc,ale upřímně to dobro bylo zoufalství.Pokud nejsi obrněn jak vybavením herním,tak trpělivostí tak utřeš :( A dál opakovatelné práce které mne osobně už opravdu začali nudit a snad přínosem bylo zvýšení zájmu o bitvy,což se obávám zase pomine a škoda,že nedali za mince i stavění kostela asi bych se stal jedním z mnoha architektů :D
Získání celkového počtu mincí je celkem nereálný na celý set a to dává jen pocitu,že se tu již předem počítá jen se škubáním hráčů za nugety :(
Dost to naznačuje i dodatečně realizované Awesonomie,jinak velké procento hráčů nedosáhlo na nic.
A pokud vezmu v potaz ty zelený krabice k ničemu,opravdu nebylo na tom nic záživného.
 
Nahoru