• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuse ke speciálním bitvám o Awesomii

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 838403
  • Vytvořeno
Budou také nějaké bitvy o čtyřlístky? Mince jsou hezké (resp. tahle velká suma), ale pro mě už prakticky zcela nepotřebné ...
 
Budou také nějaké bitvy o čtyřlístky? Mince jsou hezké (resp. tahle velká suma), ale pro mě už prakticky zcela nepotřebné ...
event končí za nějakých 6 dní a jestli není žádné info, tak už ani nebudou. Nejsem sice člen týmu, ale jako člen hráčské komunity to mohu říct celkem s jistotou
 

z3l1

Člen týmu
Zdravim,
myslím ze Čtyřlístky v bitvách nebudou protože každý má šanci nasbírat těch potřebných 240 teď přesně nevím počet. Jde získat cca 600 jich když se plní úkoly je jasné ze se vše nedá stihnout ale myslím ze někdo dobrý zvládne třeba 350-400 jich najít. A mít je do příště v inventu až daji další často setu.
Proto bych nepočítal ze by byli v bitvě jako odměna.
Az3l1
 
Zdravim,
myslím ze Čtyřlístky v bitvách nebudou protože každý má šanci nasbírat těch potřebných 240 teď přesně nevím počet. Jde získat cca 600 jich když se plní úkoly je jasné ze se vše nedá stihnout ale myslím ze někdo dobrý zvládne třeba 350-400 jich najít. A mít je do příště v inventu až daji další často setu.
Proto bych nepočítal ze by byli v bitvě jako odměna.
Az3l1
Nejde jich nasbírat víc, úkoly zmizí, jak jich nasbíráš potřebný počet. K čemu by ti do příště jinak byly? určitě to nebude stejně vystavěné, jak teď.
 
Úkoly mizí se splněním posledního úkolu za oblečení, tzn. pokud si počkáš se splněním jednoho z těch úkolů, můžeš sbírat až do 31.
 

z3l1

Člen týmu
Zdravím, ahoj
děkuji za informaci @polkoi a @Nargaroth . Musím se přiznat že jsem ještě na žádném světě nenasbíral ten cílový počet čtyřlístku tak abych měl komplet věci, které lze získat.

Takže ještě jednou děkuji aspon vím něco navíc. Je dobře že dokážřete říct něco navíc co ještě nevím a i mě poinformovat. Sice od moderátora čekáte že ví vše ale není tomu tak.
Díky
z3l1
 
Úkoly mizí se splněním posledního úkolu za oblečení, tzn. pokud si počkáš se splněním jednoho z těch úkolů, můžeš sbírat až do 31.
To jasně, že ano, k čemu by to ale bylo? Jestliže je to nastavené tak, že se ty úkoly neobjevují po nasbírání potřebného počtu, což je tedy možné obejít tím, že se splněním úkolu s hadrama počkáš, tak proč by byly lístky potřebné příští tok? To by si snad Inno pojistilo "zákaz" toho sbírání dál lépe, ne? Nehledě na to, že by první, co úkol splnili a ověřili, jak je to se sbíráním čtyřlístků dál, byli v řádné nevýhodě, pokud by lístky potřebné příští rok. Navíc by to ze strany Inna nevykazovalo žádnou rozumnost a systematičnost. Tím by si nicméně i zavařilo na celou řadu stížností, jen co vím já, tudíž pochybuji, že to za čtyřlístky příští rok bude, zároveň však budu daleko naštvanější, když to bude za nugety.
 

raketak95

Člen týmu
Nevím, já to zmizení questů po nasbírání hader nechápu - nevím čemu má zabránit, pokud nasbírání více než 290 nesmyslů, tak efektivnější by to bylo přes splnění úspěchu. Pokud mi to chce ulehčit práci tím, že to za mě předpokládá, že po nasbírání 5 itemů už honit nesmysly nechci, ignorovat ty úkoly bych zvládl stejně efektivně sám... Takhle mám jen vztek, že neumím číst, a modlím se, ať jsou za rok k ničemu. :D
 
bylo by prosím možné kopnout na Klondajku prémiovou awe i přesto, že nějaký ehm ehm hráč, který se snaží záměrně kazit hru ostatním kopnul na ráno?
 

Symphie

Člen týmu
Bitva na Klondike se mohla vykopnout až po 12 hodině, kdy skonči bitva kopnutá hráčem. Hráči měli zájem o vykopnutí bitvy ještě na ten stejný den, tomu bylo vyhověno, bohužel se nelze zavděčit všem. V pravidlech bylo jasně uvedeno, že se nemají Awesomie v ten den kopat, jinak nebude odměna. Ráda bych upozornila, že se náhradní termín bitvy vůbec nemusel dát.
 
My jsme samozřejmě rádi, že bitva byla. Na druhou stranu, pokud by někdo chtěl a support by držel slovo ohledně - kopnete sami, nic nebude, tak by jeden člověk mohl vesele kazit hru celému westu (kopnout awe není úplně náročný). Zároveň je trochu nešťastné říct, že bude bitva přesunuta, když je pak v původní čas.
 
Nahoru