• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuse ke speciálním bitvám o Awesomii

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 838403
  • Vytvořeno
To mě také zajímá, proč jsou upřednostňováni opět bitevníci před staviteli kostela ? Jde mi o to, že za bitvu je 75 mincí, přičemž za kostel nemá člověk ani minci - jako vždy. Mohl být alespoň jeden úkol na toto téma...
 

Deleted User - 825207

Guest
Trochu spiklenecká teorie, čím méně awe o mince, tím větší šance že hráč nezíská dost mincí ---> hráč je nucen (pokud chce složit set a nechce čekat rok) koupit buď mince či část setu co mu chybí ---> $$$ cink cink, dolary pro inno.
:cool:
 
Rozpis se udělal, veškeré dny se plánovaly dodržet. Psala jsem na fórum upozornění, že nemáte do konce rozpisu Awesomie kopat. Na co si chceš tedy přesně stěžovat? Když někteří nebyli ochotní akceptovat tuhle informaci a Awesomie si dál kopali a akorát tím celý proces prodloužili. Taky jsem poprosila koordinátory, aby tuto informaci rozeslali do hry, pokud mají možnost. A vyprošuji si věty jako minule: "To za to jako můžeme my?". Odměna se již nebude po zkušenostech přidávat do kopnutých Awesomií hráči. Takže si myslím, že snaha o plnění je z mé strany na 100%, ale jestli máš potřebu si stěžovat, můžeš u Miko formou tiketu. Taky jsem psala, že bitvy, které neproběhly, budou přidány v jiné dny a že budete informováni.

dnes je pátý den po plánované bitvě (btw. stále není), vy to můžete kopnout dva dny předem - takže se reálně bavíme o tom, že jste na to měli týden ( teda bez dvou dní =bitev), jestli to je moc nebo málo prostoru/času se mi dva asi neschodem, budu to řešit pomocí ticketu, debatou s tebou si jen koleduji o ban.
 
dnes je pátý den po plánované bitvě (btw. stále není), vy to můžete kopnout dva dny předem - takže se reálně bavíme o tom, že jste na to měli týden ( teda bez dvou dní =bitev), jestli to je moc nebo málo prostoru/času se mi dva asi neschodem, budu to řešit pomocí ticketu, debatou s tebou si jen koleduji o ban.


klidně mě pod ten ticket podepiš taky protože takto špatně prezentovaná a připravená akce tady ještě nebyla
 

Deleted User - 825207

Guest
klidně mě pod ten ticket podepiš taky protože takto špatně prezentovaná a připravená akce tady ještě nebyla
Neboj se ale nic!Inno tě zachránilo, chybí ti mince?Chybí ti nějaká část do složení setu a víš že to do konce akce nedáš?Je tu shop!Neváhej a napumpuj svoje konto nuggety a máš po problému!

BTW:
[12:55] BeeONE: Každopádně bych potřeboval tím pádem ještě ty 2 slibované Awe bitvy o mince
[12:56] Pipinek: jednu*
[12:56] BeeONE: Symphie psala, že ve zkráceném týdnu budou ještě 2
[12:56] Pipinek: Já četl (tu jednu co čučko pokazil nahradíme)
[12:57] BeeONE: Psali jo?
[12:57] BeeONE: Tak tím pádem snad ještě 2 budou
[12:57] Pipinek: Podle mě už zbývá jen jedna no
[12:57] BeeONE: Já se o to zajímal hned na začátku eventu a Symphie psala, že budou 2
[12:57] Cass: abe, budou?

bez odpovědi koordinátora tak @Symphie tak kdo má pravdu, BeeONE že budou dvě a nebo Pipinek a jeho verze že jedna?A nebo ani jeden a nebude žádná? ;)
(salon s Jericha)
 

EREWAN

Člen týmu
Počkat ale akce končí 2. K čemu je že boje jsou pá-ne ? Co s těma mincema pak budu dělat když už věci nevyměním evidentně za ně nebo jak to je?

Podle úkolů v salonu jsou časově omezené do konce dne 2.4. teoreticky jakékoliv získané mince po tomto čase by teda neměly být uplatnitelné, mně ta víkendová Awe chybí na úspěch za 1000 mincí, jestli jej obdržím? Toť otázka
 
Nahoru