• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuse ke speciálním bitvám o Awesomii

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 838403
  • Vytvořeno

Symphie

Člen týmu
Tak to, že byla v původní čas jsem netušila, bohužel jsem osobně více informací neměla a bitvy nejsou v mé kompetenci. Upozorním na to tým, díky.
 

Mikosansobi

Člen týmu
Napíšu to naposledy. Kopat akciové bitvy může pouze Henry! Hráči, který žádal v ticketu o přesun již vykopnuté bitvy, jsem vyhověla a jelikož jsem byla v práci do 20 hod, nechala jsem si rezervu a a schválit si čas na 21 hod. Pokud ovšem s tím máte problém, mohu se striktně držet oznámení a na daný svět neposkytnout odměnu vůbec. Já mám také vyhrazené rozpětí od-do. Také mohu vykopnout bitvy a až poté oznámit, že budou s odměnou.
 
Btw., pokud máte aspoň trochu něco v hlavě, můžete nastavit už vykopnutou bitvu na datum, jaké původně mělo být. Tedy když je v tomto případě bitva daná o den dřív než měla být, klidně může trvat čekání na ní 48 hodin...
 

EREWAN

Člen týmu
A ešte by ma zaujímalo, prečo napr. na Jerichu je napísaný topic v salóne a inde nie? Asi sa zase svety ,kde hrajú "dôležití" ľudia mujú lepšie ako iné...

Amzo

Toto je individuální záležitost konkrétního serveru, který GM ho má na starost, pokud se GM o svět zajímá a s hráči spolupracuje, není problém (viz Legate) topic nastavit na Awe podle potřeby, takže tohleto není žádná diskriminace, je potřeba pouze kontaktovat GM pro svět 9
 
Toto je individuální záležitost konkrétního serveru, který GM ho má na starost, pokud se GM o svět zajímá a s hráči spolupracuje, není problém (viz Legate) topic nastavit na Awe podle potřeby, takže tohleto není žádná diskriminace, je potřeba pouze kontaktovat GM pro svět 9
Tady je spíš problém ten, že GM nejsou určený podle toho, aby každý měl na starosti nějaký server, ale kde se vyskytne nějaký GM, tam je a ostatní servery mají smůlu. Jinými slovy víceméně funkční GM nejsou nikde, kromě jericha, kde je Legate.
 

Symphie

Člen týmu
Support nemá žádné pravomoce co se týče nastavovaní bitev. Pravomoce má pouze administrátorka hry a pokud je před naší speciální bitvou již vykopnutá bitva, musí první skončit, aby se dala nastavit naše. Co se týče bitvy ve čtvrtek, ano, stala se chyba, informační šum v týmu. Plánovaná bitva měla být místo pátku ve čtvrtek, nicméně i přesto jsme hráčům bitvu v pátek zanechaly a měli možnost se ji účastnit a získat mince.

Co se týče vykopnutí bitev toho podivného profilu, k tomu bylo více řečeno v jiném tématu. Souhlasím s tím, že tím kazí pouze hru ostatním a co z toho má? V minulém reportu jsme požádali o úpravu odměn v rámci speciálních bitev i soutěží. Myslím, že Miko se snaží vyjít maximálně vstříc všem. Jak už taky napsala ve své minulé odpovědi, pokud s tím máte problém, mohou se striktně dodržet oznámení a i v případě, že někdo bude schválně kazit hru, neposkytne žádnou odměnu na daný svět. Zatím pokaždé, pokud se tak stalo, vyhověla hráčům a bitvu přesunula na jindy.

A pokud jste nespokojení, máte vždy možnost napsat tiket směřovaný Miko. Vlákno opět otevírám, dodržujte pravidla fóra.
 
11752g-eye-photo-sign-we-are-watching-you-for-use-with-g-k-v-sizes-rigid-plastic-300x100mm-6529-p.jpg
Pokud je tvým cílem zničit hru i těm pár hráčům, kteří ještě chtějí být aktivní na fóru, jen tak dál. Jsi ubožák co se musí skrývat za anonymní fake profily a věř tomu, že tvoje nesmysly víc vadí hráčům, kteří by na fóru chtěli něco najít, než supportu, který ti dá ban a na pár kliknutí ti to tu všechno smaže.
 
Zdravím vás,
chcem sa len opýtať či nás počas tohto veľaváženého eventu nečakajú nejaké bitvy o AWE s odmenami, "ktoré vážne stoja za to." (oproti SK svetom)

S pozdravom...
 
Nahoru