• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze 2.36

DeletedUser3069

Guest
Já mám v dobrodružství stále 2 nesplněné úkoly, které nejsou vidět. Který je ten 31.? :D

EDIT. není to něco s tím "Ten, kdo je bez viny"? Ono ani úspěch "Tombstonské smažené kuře" nemám a nemám páru, jak splnit.
"Boží hněv" tedy zrušen, to díky ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Ano, jeden ze skrytých úspěchů je "Ten, kdo je bez viny"

Kuře už před časem také odstranili.
 

DeletedUser9350

Guest
Jo úspěchy za dobro to bude na dlouho, když ho moc nehraju :D
 

DeletedUser3069

Guest
Máte někdo splněno tedy?
Úspěšně použij kámen v přestřelce. .... to mě asi budou mít rádi, když tam budu otravovat s kamenem :D. Znamená to vyhrát bitvu, nebo stačí někoho uspat? Už jsem to jednou zkoušel a jen trefit nestačí
 

DeletedUser3069

Guest
Tak jsem dal KO šutrem a taky nesplněno. Tedy jediné co mi zbývá je s šutrem vyhrát. Nebo ještě něco jiného?
 

DeletedUser3069

Guest
Ještě jsi opomenul možnost, že zaznamenat něco jen jednou nemusí stačit. :)

místo toho chození okolo kaše, nebylo by jednoduší poradit prosím? ;)
Co koukám na tvůj účet na s1, tak 5krát. 5KO? Doufám že ne v jedné bitvě, to snad ani nejde
 
Co sa tyka toho s kamenom , co sme to skusali splnit na sk servery kazdemu to dalo za nieco ine. A co sa tyka tohto nesplnitelneho uspechu ako je mozne ,ze im to trvalo rok kym prisli na to,ze sa neda splnit a ako je mozne,ze ho vobec pridali do hry?
 

DeletedUser3338

Guest
A není to spíš tak, že to bylo moc těžký ho splnit než že by splnit nešel? Nebo k tomu napsali jen že to nejde a šup s ním pryč? :D
 
Po aktualizaci zmizela ikonka práce Chránit osadníky:

f59245139d304be78208ba1aa1203a70.png
 

DeletedUser16057

Guest
Tak tak, S1 i S9 jsou OK. Takže je otázka, zda to máš dlouhodobě nebo jsi to měl jen v daný okamžik, kdy jsi mohl mít v danou chvíli slabší připojení a nenačetlo se ti to.
 

DeletedUser9350

Guest
Šerif John Fitzburn

Doufám, že spí. Kdyby tušili, co se chystáme udělat, asi by se vrátili zpět do města. Víš, že běloši a indiáni mají smlouvu. Můj přítel z Holbrooku slyšel, jak si v salónu vyprávějí dva bandité o Silver Rocku. Víš, že Silver Rock je posvátné místo všech indiánů. To znamená, že bandité chtějí to posvátné místo vyloupit.
Zapotřebí:

- Stan 0/1
- Vyhrané duely: 0/8

Nechce už jít INNO s tím cpaním duelů do úkolů do análu?
 
Spíš mám podezření, že se formou úkolů snaží oživit uvadlé části westu - což je v podstatě všechno krom prací a trhu. Čili od duelů přes bitvy o pevnost až po dobrodružství.

Já jsem třeba při absolvování oněch duelů poslal asi 4 hráče mimovolně do hotelu a musím říct, že to ve mě vyvolalo lehké škodolibé pousmání. Takže nemít tak vysokou duelovku, třeba bych si občas do někoho zašel dloubnout.
 

DeletedUser16057

Guest
Obrovská nevýhoda pro hráče, kteří jsou mimo město a nechtějí do něj vstoupit. Nemluvě o hráčích se specifickým zaměření.

Takže za mě na S1 i S9 tuto řadu budu velice rád ignorovat. :P
 

DeletedUser9350

Guest
Spíš mám podezření, že se formou úkolů snaží oživit uvadlé části westu - což je v podstatě všechno krom prací a trhu. Čili od duelů přes bitvy o pevnost až po dobrodružství.

Já jsem třeba při absolvování oněch duelů poslal asi 4 hráče mimovolně do hotelu a musím říct, že to ve mě vyvolalo lehké škodolibé pousmání. Takže nemít tak vysokou duelovku, třeba bych si občas do někoho zašel dloubnout.

Duely a dobro v úkolech - no to na to kašlu a budu to dělat až bude i další nějakej takovej pošahanej úkol jako je noční můra. Jako střelec na pevnostech nemám moc šance ulovit něco co leze po mapě.
 
Nahoru