• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze 2.36

DeletedUser16057

Guest
Duely a dobro v úkolech - no to na to kašlu a budu to dělat až bude i další nějakej takovej pošahanej úkol jako je noční můra. Jako střelec na pevnostech nemám moc šance ulovit něco co leze po mapě.

Jsem na tom stejně, tedy jen jsem kupec, což jsem naopak chodící dárce expů či $. Co se týče dobro, tak jsem se přemluvil zahrát jednu hru, kde byly "oslavy 7. narozenin". Jenže hned 3, ať jdou někam!
 
nová úkolová řada se jmenuje Nesplnitelná mise ... nevím tedy, proč by měl být úkol stylem udělej jen pár prací, dodej pár produktů a máš splněno. Mě se úkol líbí, i když je tam dobrodružství který nehraju. navíc jsem Stavař takže duely pro mě taky nebudou procházka růžovou zahradou.

a jistě se zde najdou hráči, kteří si vzpomenou, že sehnat klíče na zlatou pušku dalo dříve taky dost zabrat a bez přehození schopností nebylo možné tyto úkoly plnit.
 

DeletedUser16057

Guest
Štve mě, že tam prostě musím vyhrát duely. Proč nemůže být jen být absolvovat.
 
Tak jsem to včera večer zkusil jako střelec z bitev. No hádej kdo to odnesl... Kupci...

No a kupci se pak budou moc vyřádit na střelcích... a nebo jiných kupcích. Nicméně teď už je pro průměrně vybaveného hráče mnohem větším klíček k úspěchu nasazení správného vybavení na duel než rozložení schopností. Součet schopností a atributů u mě představuje cca 780, zatímco když sečtu bonusy, jaké mi dává vybavení do duelových schopností, jsem hodně přes 1000 a to počítám vždy jen jedno ze střílet/síla úderu nebo taktika/vystupování.

Ano, když je někdo kupec nebo střelec v bitvách, tak mu atributy v charisma pomohou v duelech úplně nejméně, ale stále hraje prim to zmiňované vybavení.
 
To je zase vlna nevole :-), cca 90% lidí ve westu nemá rozhozené schopky na duely, takže se stačí pouze převléknout do duelového (a pak je to jak píše HIV: následně se schopnostma dostane výrazně nad průměr) a pár nepřevlečených hráčů denně si zduelovat. No je to pruda, blbě se to nakliká za hodinu, ale furt je to daleko lepší než nějaké random kóma u NPC.

u toho dobr. je to omezené lvl 132, takže přísun lamek zas tak velkej nebude.
 
Naposledy upraveno:
tak dle zvířátkové akce koukám, že určité kapacity na rozvoj Westu tu stále jsou, ale evidetně si na sebe musí vydělat rovnou :-)
 

DeletedUser1318

Guest
Počítá se i s tím, že by ta zvířátka v držení postavy se zvoleným řemeslem "kuchař", prošla nějakou, třeba tepelnou úpravou, což by po zkonzumování přidalo např.: energii?
 
Zvířátka jsou v reálu schopna vyprodukovat jisté množství mrvy. Můžete si jen domyslet, co zvládnou tato domestikovaná zvířátka (ano, tento terminus technicus používají někteří hráči The-West i pro pojmenování jiných hráčů) ve vašem přeplněném batohu.
 

DeletedUser16057

Guest
Tak, údajně jsou dražitelná. Takže se třeba najde blázen, co koupí za nuggety a pak hodí na trh.. :D Takže nějaká šance na získání i jinak, než za nuggety je :) Pokud nepřijde aktualizace, kde bude ta dražitelnost odstraněna
 

DeletedUser11313

Guest
Po něčem takovym jsem vždycky toužil a konečně jsem se dočkal. Jen doufám, že čuník nemá červinku, slepice čmelíky a pejsánek blešky, protože repelenty a antibiotila do hry INNO ještě nezavedlo. I když kdoví, třeba si i to v příští akci budeme moct koupit.
 

Pawn

Člen týmu
Tak mimo.. má vůbec smysl doufat v nějakou migraci ještě ze starších světů? Nebo něco užitečnýho mimo blbosti z tombol,zvířat,světelnych mečů? .. Například Buffalo je fakt mrtvý..Colorado mi nepřijde o moc lepší, bitvy Buff. jsou tam 40/40 na malý pevnosti a to ještě jak kdy.. A nelíbí se mi, že tam postava prostě hnije, když svět za chvíli odpadne úplně, když vidím jak se počty snižujou. :/
 
Nahoru