• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze a otázky k soutěži

DeletedUser

Guest
Jak je to s odměnami za jednotlivá kola? Co každý za první tři místa dostane je mi jasné, avšak zajímá mne, kdy je ten člověk dostane. Popřípadě jak.
 
Každý účastník se může zapojit do soutěže v daném týdnu pouze jednou a jen s jedním účtem z jednoho světa. Nelze soutěžit s více nicky z různých světů, takže pokud má někdo stejný nick na více světech a chtěl by své rozdílné charaktery využít v určitých týdnech, může.

Prima, díky za ujasnění. :hoj:
 

DeletedUser

Guest
Jinak napadla mne taková krátká blbost. Třeba do budoucna. Na příští rok (nebo i teď, kdyby se to stihlo). Vytvořil jsem to podle jednotlivých týdnů v téhle soutěži, aby ji tahle úkolová série (kdyby vznikla) mohla připomínat.

Šerif John Fitzburn
Zdravím tě <Nick hráče>, nedávno jsem byl za známým v New Yorku. To bys nevěřil, koho jsem tam potkal. Nějakého Masaryka. Cosi tam lidem přednášel v rámci zakládání státu. Ten chlapík se mi docela zamlouvá. Podívej, mám tu myslím jeho fotku z novin… kam se jenom poděli? Neviděl jsi ji? Měl jsem ji přímo od něj podepsanou! Taková škoda! Musíme ji najít.
ÚKOL: *Poptej se na chatu a napiš: „Den vzniku samostatného československého státu“
ODMĚNA: 50 zkušeností
Šerif John Fitzburn
Nic? Tak teď už nám zbývá jen zkusit vylepit její podobu na plakáty a někdo se už ozve. No nedívej se tak na mne, mám tu ještě jedny noviny, kde je. To by nám mohlo pomoci. Jo.
ÚKOL: *Plakát 6 kusů
ODMĚNA: 50 zkušeností
Šerif John Fitzburn
Tak to jsem z toho jelen. Ani tohle nezabralo. Ale podívej se támhle na toho chlápka! Vždyť právě krade v tomhle baru! To nestrpím!
ÚKOL: *Poraz zlodějíčka (obtížnost triviální)
ODMĚNA: 50 zkušeností
Šerif John Fitzburn
Chceš mi říct, že se nějakým zatraceným způsobem dostala až do pevnosti nějakých zločinců? Fotka? Jenom moje fotka? Takhle rychle, nahonem, znenadání? Buď ten chlap lže, jako když tiskne, nebo ta fotka s podpisem má větší cenu, než jsme si vůbec mysleli. Rozhodně by ses měl k té pevnosti vydat. (poznámka: pevnost se nachází ve východní části mapy; základna)
ÚKOL: Jdi do doupěte banditů
ODMĚNA: 50 zkušeností
Šéf banditů:
Šéf banditů je ve skutečnosti měkkota. Jak se ukázalo, tak si jeho banda v posledních dnech nepřišla na své. Láhev něčeho dobrého by to ale možná spravila. Pak by ti byl ochoten vydat onu fotografii.
ÚKOL: *Dones sklenice vody 4 kusy
ODMĚNA: podepsaná fotografie
Šerif John Fitzburn:
Cože jsi udělal? Přelil jsi vodu do prázdné láhve od vodky a ošálil bandity? A oni ti uvěřili? Tak tomu tedy nevěřím! Nikdo nemůže být tak hloupý! Ale jak vidím, moji podepsanou fotku máš. Skvělé!
ÚKOL: mít podepsaná fotografie 1 kus
ODMĚNA: 1 charisma
 
Pěkně jsis s tím dal práci, ale jak už bylo vícekrát řečeno, takováhle úloha není v moci supportu.

Muselo by se to jinak pojmout, aby odměny mohl dát team, podobně jako tomu bylo zhruba před rokem v soutěži k výročí spuštění s1.
 

DeletedUser17592

Guest
Neres, jako delnk budes mit sanci 50% jako.do dobroduh.20percent a vojaci s duelantama 1:75
Vis.co myslim..1 delmik si na aweaomii vydela majlant...duelant a vojak si vydela.jjeden z padasati.+
 

DeletedUser

Guest
Pěkně jsis s tím dal práci, ale jak už bylo vícekrát řečeno, takováhle úloha není v moci supportu.

Muselo by se to jinak pojmout, aby odměny mohl dát team, podobně jako tomu bylo zhruba před rokem v soutěži k výročí spuštění s1.

Já vím, proto uvádím, že by to mohlo být na příští rok. Že by se to poslalo teď INNO. Za ten rok by to třeba schválili. Myslím si, že na realizaci by to nemuselo být těžké. Co jsem slyšel, tak i v jiných zemích INNO povolilo obdobné záležitosti.
 

DeletedUser

Guest
Výherci prvního týdne,
prosím, napište si zde a přes ticket ve hře, kam chcete zaslat odměnu.

[1]Paul Black
[2]Nord of Skyrim
[3]Hiv-
 

DeletedUser

Guest
Reporty za období od 5. 10. 2014 v 23:59 do 12. 10. 2014 v 23:59 máte možnost posílat do 15. 10. 2014 23:59.
 

DeletedUser

Guest
Výsledky druhého týdne

[1]Hiv- 674ks
[2]Nord of Skyrim 487 ks
[3]Farmers 225ks
[4]Paul Black 75ks
[5]gabor nagy 64ks

[1]Hiv- 25 bodů
[2]Nord of Skyrim 18 bodů
[3]Farmers 15 bodů
[4]Paul Black 12 bodů
[5]gabor nagy 10 bodů


Celkové pořadí po druhém týdnu

[1]Hiv- 40 bodů
[2]Paul Black 37 bodů
[3]Nord of Skyrim 36 bodů
[4]Farmers 27 bodů
[5]gabor nagy 20 bodů
 

DeletedUser

Guest
Výherci druhého týdne,
prosím, napište si zde a přes ticket ve hře, kam chcete zaslat odměnu a uveďte, že se jedná o [item=2483] [item=2486] za výhru ve druhém týdnu, děkuji.

[1]Hiv-
[2]Nord of Skyrim
[3]Farmers
 

DeletedUser

Guest
První týden - na svět Eldorádo.
// odmeny pridelené
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10103

Guest
Druhý týden - Arizona
// odmeny pridelené
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Reporty za období od 12. 10. 2014 v 23:59 do 19. 10. 2014 v 23:59 máte možnost posílat do 22. 10. 2014 23:59.
 

DeletedUser

Guest
Výsledky třetího týdne

[1]Hiv- 445 801hp
[2]Farmers 217 956hp
[3]deavy 102 780hp
[4]gabor nagy 92 871hp
[5]Nord of Skyrim 77 126hp
[6]Paul Black 67 113hp
[7]CEROVIN 33 779 hp
[8]Naděžda 2 566hp

[1]Hiv- 25 bodů
[2]Farmers 18 bodů
[3]deavy 15 bodů
[4]gabor nagy 12 bodů
[5]Nord of Skyrim 10 bodů
[6]Paul Black 8 bodů
[7]CEROVIN 6 bodů
[8]Naděžda 4 body

Celkové pořadí po třetím týdnu

[1]Hiv- 65 bodů
[2]Nord of Skyrim 46 bodů
[3]Farmers 45 bodů
[4]Paul Black 45 bodů
[5]gabor nagy 32 bodů
[6]deavy 15 bodů
[7]CEROVIN 6 bodů
[8]Naděžda 4 body


Výherci třetího týdne,
prosím, napište si zde a přes ticket ve hře, kam chcete zaslat odměnu a uveďte, že se jedná o [item=2117][item=2130] za výhru ve třetím týdnu, děkuji.

[1]Hiv-
[2]Farmers
[3]deavy
 
Nahoru