• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze a otázky k Turnaji

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno

Deleted User - 31870

Guest
Vážení hráči,

v tomto tématu můžete pokládat otázky k turnaji a diskutovat o samotném průběhu.


Prosím, pokud naleznete nějakou gramatickou chybu, neváhejte mne kontaktovat, ráda opravím (v tuto hodinu již nebylo v mých silách vše ohlídat, akce byla sepsána již před více než rokem, proto se některé podmínky ještě nyní upravovaly, tak snad bude vše sedět v pořádku).

PS: A opravdu pozor na podmínky úkolů, dávala jsem tam chytáky. :)

Přeji hezkou zábavu a jménem týmu hodně úspěchů!
 

DeletedUser4876

Guest
Tu odměnu si asi nemužu nechat poslat na jinej svět že?
 

Deleted User - 31870

Guest
Vzhledem k tomu, že se nejedná o vzácný item (ale svým způsobem o nuggety ve formě itemu), tak proti poslání na jiný svět nejsme (kromě nejnovějšího plánovaného - Eldoráda).

Ale raději bychom viděli využití na s1 :)
 

DeletedUser11353

Guest
Ahojky, jako dobrodruh lvl 120 se prosím zaregistruji kde? :)
 

DeletedUser487

Guest
Je možné se zaregistrovat do témy GREENHORN, ikdyž jsem charakter duelant?
Pokud ano - je potřeba plnit úlohy časově postupně nebo se mohou přeskakovat?
 
Zdravím , předm dík za pěknou akcičku . Ikdyž odměna by mohla být i malinká pro každého zúčastněného.

A dotaz : reporty z prací nebo nákupu jsou od 7.10. že :)
mohu třeba oddělat už ted něco ze 3 ukolu a vložit pak až po splnění předchozích ?
( report 1 ukolu 7.10.-8.10.budu mít splněno a reproty 3 ukolu 7.10. až 10.10. ? )
 
Asi nejsem normální, ale bohužel jsem nepřišel na to, jak se do turnaje přihlásit. Děkuji za odpověď. Chci se přihlásit.
 

DeletedUser15277

Guest
Asi se musím zaregistrovat znovu, když jsem automaticky dal dobrodruha? Nevidím jej tu a nehrozí mi pak ban za multiúčet?
 

DeletedUser15031

Guest
tak nic u sebe nevidím, no bud jsem blbec, nebo nevím :D lidi co jsou na 1 se toho taky mohou účastnit? nikde jsem nic neviděla :)
 

DeletedUser16057

Guest
Taky by mě zajímalo kam se má přihlásit dobrodruh. :P CO jsem to procházel, tak tam je pouze pro Greenhorna, Vojáka, Duelanta a Dělník (3 skupiny dle úrovně), jenže žádný Dobrodruh.. :/
 
Mám jeden dotaz, i když teda na S1 nehraju. Co to je za turnaj, jaká je jeho náplň, co se bude dít? Z toho oznámení není rozumět o co jde...
 

DeletedUser

Guest
Mám jeden dotaz, i když teda na S1 nehraju. Co to je za turnaj, jaká je jeho náplň, co se bude dít? Z toho oznámení není rozumět o co jde...

No to oznámení ve hře je trošičku matoucí dle mě, ja z toho taky byl zmaten...
Ale pochopil jsem to takto...

Turnaj k výročí Světa 1, čili mezi základní podmínku účasti je aktivní hra na S1 + účet zde na fóru.

Každý si zvolí svou charakterovou skupinu za kterou chce hrát a vytvoří si v patřičné sekci téma viz. PRAVIDLA

Jednotlivé sekce jsou zde SEKCE PRO JEDNOTLIVÉ CHARAKTERY.

A úkol je jasný, každý charakter má své specifické úkoly v dané sekci... jako například GREENHORN - ÚKOLY. Ty plní vkládáním reportů do svého tématu :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Taky mám ale pár otázeček....

1) mohou se úloly plnit na přeskáčku? Viz třeba u greenhorna prvně udělám dvojku, pak až jedničku atp.
- odpovězeno, viz odpovědi Darling (Na přeskáčku ANO, ale kontrola postupně)

2) tak samo... můžu plnit souběžně dvě kategorie na přeskáčku nebo musím prvně udělat prvně celého greenhorna, pak můžu jít na stavitele svého dle své úrovně.

3) rozdělení u stavitelů na tři skupiny je poviné dle lvl na S1 nebo je volba na nás? Když by bylo poviné, co v případě, že v průběhu plnění jedné sekce se přehoupnu do druhé (mám lvl 38 třeba).

4) rozdíl mezi vojákem a duelantem je ten, že duelantovi se nepočítají KO u NPC nebo je v tom ještě něco více? Z přečtení obou zadání úkolů mi totiž nic jiného nevyplynulo.

5) pro eventuelní účast na hlavní výhře stačí splnit greenhorn + dělník (jedna série nebo je třeba mít ty dělníky všechny?) neberu v potaz teď účast u Duelanta či vojáka :)
Díky za odpovědi ENT
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
Ahojky, jako dobrodruh lvl 120 se prosím zaregistruji kde? :)
Zaregistrovat a plnit můžeš všechny části (čím více, tím lépe pro tebe). Registrace jsou v jednotlivých skupinách:
http://forum.the-west.cz/forumdisplay.php?f=578

Je možné se zaregistrovat do témy GREENHORN, ikdyž jsem charakter duelant?
Pokud ano - je potřeba plnit úlohy časově postupně nebo se mohou přeskakovat?
Ano, můžete plnit všechny části - označení je jen pomocné, že ta část je vhodnější díky zaměření pro dělníka (např.). Kolik částí se Vám podaří dokončit, tolik odměn získáte. A komu se podaří všechny úkolové, získává odměnu i za kompletní úkoly. Kdo navíc vyhraje části vojáka a duelanta, dostane spešl odměnu (viz téma odměny).

Zdravím , předm dík za pěknou akcičku . Ikdyž odměna by mohla být i malinká pro každého zúčastněného.

A dotaz : reporty z prací nebo nákupu jsou od 7.10. že :)
mohu třeba oddělat už ted něco ze 3 ukolu a vložit pak až po splnění předchozích ?
( report 1 ukolu 7.10.-8.10.budu mít splněno a reproty 3 ukolu 7.10. až 10.10. ? )
Odměny jsou i malinké - každý, kdo si splní kompletně některou z částí, získává prémium na 14 dní dle svého výběru. Plnit si to můžete na přeskáčku, ale ke kontrole prosím řadit, protože máme vypsané podmínky pro jednotlivé levely a pokud to nebude za sebou napsané, můžeme poplést kontrolu - takže opravdu za sebou po úkolech před kontrolou.

Asi nejsem normální, ale bohužel jsem nepřišel na to, jak se do turnaje přihlásit. Děkuji za odpověď. Chci se přihlásit.
Přihlásit se můžete kdykoliv v průběhu akce do sekcí pro jednotlivé částí - záleží na Vás, do kolika částí se rozhodnete zapojit:
http://forum.the-west.cz/forumdisplay.php?f=578

Asi se musím zaregistrovat znovu, když jsem automaticky dal dobrodruha? Nevidím jej tu a nehrozí mi pak ban za multiúčet?
Není potřeba se registrovat znovu (a hlavně nedoporučuji, porušil byste pravidla hry) - i s charakterem dobrodruh (stejně jako s každým jiným charakterem) se můžete zapojit do všech vypsaných částí: V kolika to zkusíte, je čistě na Vás. Nicméně čím více - tím více odměn.
http://forum.the-west.cz/forumdisplay.php?f=578

když jsem dělník na duely kam se mam napsat ? :D k duelantoj nebo vojákoj
Můžete se zapojit do všech částí ( http://forum.the-west.cz/forumdisplay.php?f=578 ) , označení duelant a voják je pouze orientační, abyste viděli, pro jakou charakterovou skupinu jsou nejvhodnější (že třeba dělník se zaměřuje obvykle na stavět a v té sérii je dost stavění).

tak nic u sebe nevidím, no bud jsem blbec, nebo nevím :D lidi co jsou na 1 se toho taky mohou účastnit? nikde jsem nic neviděla :)
Akce probíhá pouze na s1, tedy pokud se chce zúčastnit hráč z Dakoty, musí se zaregistrovat na s1 (ze starých světů je možnost migrovat na s1). Registrace se provádí v jednovlivých částech v sekcích zde http://forum.the-west.cz/forumdisplay.php?f=578

Taky by mě zajímalo kam se má přihlásit dobrodruh. :P CO jsem to procházel, tak tam je pouze pro Greenhorna, Vojáka, Duelanta a Dělník (3 skupiny dle úrovně), jenže žádný Dobrodruh.. :/
Dobrodruh, stejně jako veškeré jiné charakterové skupiny, může plnit všechny části http://forum.the-west.cz/forumdisplay.php?f=578 - označení dělník je jen orientační (v dané sérii je hodně prací zaměřených na výstavbu, proto předpokládáme, že dělníci budou mít snadnější možnost tuto sérii splnit). Čím více sérií dokončíte, tím více odměn pro Vás.

Mám jeden dotaz, i když teda na S1 nehraju. Co to je za turnaj, jaká je jeho náplň, co se bude dít? Z toho oznámení není rozumět o co jde...
Turnaj je pořádán v rámci oslav 5 let od spuštění a existence světa 1. Náplní je možnost splnit si části s úkoly a získat odměnu, vojáci mohou chodit kómatovat soupeře do pevností (zvýší se účast v bitvách) a duelanti mohou kómatovat soupeře na mapě (zvýší se využívání Wanted a duelů). Oznámení bylo cíleně rozděleno, protože kdyby bylo vše v jednom tématu, tak si to nikdo nečte.. Proto jsou pravidla, odměny, hlavní pointa a zadání rozděleny..

No to oznámení ve hře je trošičku matoucí dle mě, ja z toho taky byl zmaten...
Ale pochopil jsem to takto...

Turnaj k výročí Světa 1, čili mezi základní podmínku účasti je aktivní hra na S1 + účet zde na fóru.

Každý si zvolí svou charakterovou skupinu za kterou chce hrát a vytvoří si v patřičné sekci téma viz. PRAVIDLA

Jednotlivé sekce jsou zde SEKCE PRO JEDNOTLIVÉ CHARAKTERY.

A úkol je jasný, každý charakter má své specifické úkoly v dané sekci... jako například GREENHORN - ÚKOLY. Ty plní vkládáním reportů do svého tématu :)
Základní podmínka pochopena správně. Pak už opravuji - každý se může účastnit, kolika a kterých částí chce - čím více, tím více odměn (dle toho si může v průběhu akce vytvořit registrace v příslušných sekcích http://forum.the-west.cz/forumdisplay.php?f=578 ). Podle toho, čeho se účastníte, plníte úkol - vždy je v každé části modře vypsán v citaci cíl.

Muzu se ted zaregistrovat na s1 a ucastnit se?

Jak mam dolozit osm hodin spanku? :D
Ano, registrovat se můžete i v průběhu celé akce - a čeho se zúčastníte, záleží na Vás. :) A jak jsem psala, v textových částech úkolů mohou být chytáky.. ;)

Taky mám ale pár otázeček....

1) mohou se úloly plnit na přeskáčku? Viz třeba u greenhorna prvně udělám dvojku, pak až jedničku atp.
- odpovězeno, viz odpovědi Darling (Na přeskáčku ANO, ale kontrola postupně)

2) tak samo... můžu plnit souběžně dvě kategorie na přeskáčku nebo musím prvně udělat prvně celého greenhorna, pak můžu jít na stavitele svého dle své úrovně.

3) rozdělení u stavitelů na tři skupiny je poviné dle lvl na S1 nebo je volba na nás? Když by bylo poviné, co v případě, že v průběhu plnění jedné sekce se přehoupnu do druhé (mám lvl 38 třeba).

4) rozdíl mezi vojákem a duelantem je ten, že duelantovi se nepočítají KO u NPC nebo je v tom ještě něco více? Z přečtení obou zadání úkolů mi totiž nic jiného nevyplynulo.

5) pro eventuelní účast na hlavní výhře stačí splnit greenhorn + dělník (jedna série nebo je třeba mít ty dělníky všechny?) neberu v potaz teď účast u Duelanta či vojáka :)
Díky za odpovědi ENT
1 - Ano, můžete na přeskáčku, ale ke kontrole seřadit tak, jak mají jít úkoly za sebou - tj. podmínky 1, podmínky 2 a zřetelně označovat.
2 - části můžete plnit i najednou - hlavně pozor, abyste se do toho nezamotali..
3 - je to stanoveno orientačně - nižší levely mají menší požadavky na práce, atp. , plnit můžete co chcete, výběr je na Vás
4 - voják - počítají se pouze kómata z bitev x duelant - počítají se pouze kómata reálných hráčů (ne z bitev a z NPC)
5 - Pro roční prémium musí člověk splnit všechny úkolové části (všechny dělníky, greenhorna + být první ve vojákovi a duelantovi), což je dosti náročné a mnohem větší šance je získat odměny na 3 měsíce, pokud budete plnit úkoly (Greenhorn + všechny dělníky) - viz téma odměny
 
Darling děkuji za vyčepávající,ale stejnak mam ještě otázku :)

zapisuji se tedy jako dělník na duely a koukám na duelanta
Cíl: Dostat se mezi 15 nejlepších a poslat do kómatu co nejvíce soupeřů (NE NPC)!
a
voják má Cíl: Dostat se mezi 15 nejlepších a poslat do kómatu co nejvíce soupeřů!

to ja ko kómy soupeřů se počítají jen hráči u duelantu a komy hráčů + NPC u vojáku ?
 

DeletedUser

Guest
Darling děkuji za vyčepávající,ale stejnak mam ještě otázku :)

zapisuji se tedy jako dělník na duely a koukám na duelanta
Cíl: Dostat se mezi 15 nejlepších a poslat do kómatu co nejvíce soupeřů (NE NPC)!
a
voják má Cíl: Dostat se mezi 15 nejlepších a poslat do kómatu co nejvíce soupeřů!

to ja ko kómy soupeřů se počítají jen hráči u duelantu a komy hráčů + NPC u vojáku ?

Přesně na to jsem se ptal já bo mi to z toho také tak vyplývalo... (Doporučuji to tam upravit dodatečně)
A Darling psala...

4 - voják - počítají se pouze kómata z bitev x duelant - počítají se pouze kómata reálných hráčů (ne z bitev a z NPC)
 
Nahoru