• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze a otázky k Turnaji

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno

DeletedUser13822

Guest
když jste teď začali jinak kontrolovat (nesmí být v úkolech ani nic navíc), máme předělávat vlákna, která máme splněna a schválena, že jsou hotové?

Pardon, už jsem si všimla, že nám vlákna upravil Entrick :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11353

Guest
Ahojky, už vlastně o nic nejde, ale když mám v úkole nějakou práci a není u ní výslovně napsán čas tak mohu použít i report z práce na 15 vteřin, nebo se mýlím? :)

Ahojky, chtěla jsem se zeptat jak je to s turnajem. Od 29.10. je tady mrtvo máme ještě na tom pracovat nebo je konec? Děkuji za odpoveď :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
když jste teď začali jinak kontrolovat (nesmí být v úkolech ani nic navíc), máme předělávat vlákna, která máme splněna a schválena, že jsou hotové?

Pardon, už jsem si všimla, že nám vlákna upravil Entrick :)

Ano dostal jsem na starost to překontrolovat a pročistit od nevyhovujících :) Takže to co již bylo zkontrolováno dříve se opravovat nemusí :)

Ahojky, už vlastně o nic nejde, ale když mám v úkole nějakou práci a není u ní výslovně napsán čas tak mohu použít i report z práce na 15 vteřin, nebo se mýlím? :)

Ahojky, chtěla jsem se zeptat jak je to s turnajem. Od 29.10. je tady mrtvo máme ještě na tom pracovat nebo je konec? Děkuji za odpoveď :)


U úkolů jsou jasné podmínky a ty se musí splnit, klidně použij 15s práce, ale nezaručuji ti úspěch :) Ikdyž čas mnohdy není napsán, tak tam nějaký limit vždy je :)
Jinak turnaj pokračuje dále až do konce listopadu, jen jsem nyní byl 2 dny trochu vytížen a jsem přeci jen člověk, díky za pochopení a uvidíme se u kontroly :)
 

DeletedUser11353

Guest
Jéééé já jsem trdlo, ono to je do 30.11. ne do 30.10. :D Proto bylo divné, že je tu klid. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
A pravděpodobně budeme ještě o měsíc prodlužovat, o soutěž je velký zájem z řad hráčů. :)
Což nás samozřejmě velmi těší..
 
to je hezké že prodlužujete a to jich máme dát do komy jako kolik darling ? jako ukoly chápu ale duely a bitvy toho je mraky a každej den duelovat nemuže nikoho 2 měsíce ještě bavit mě to nebaví už ted
 

Deleted User - 31870

Guest
Néé, kómata ne - jen úkoly, o ty je zájem. :)

A protože jsou již odtajněny správné řešení úkolů, můžeme je po prodloužení zveřejnit - takže budete mít dva měsíce na dokončení a získání prémia, což je dost času než dorazí úkoly k Vánocům. (Odměny rozešleme až po celkovém ukončení - již by mělo být 5 nejrychlejších pro 3 měsíce prémia.)
 

Deleted User - 31870

Guest
Zatím se posílat nebudou, až po ukončení listopadových částí Duelant a Voják, pošleme to najednou. Jednotlivé části pak po novém roce najednou.
 
Dotaz : když voják a duelant končí v listopadu, provedete automaticky kontrolu všem, nebo se musí žádat jako u pracovních kategorií?
A do kdy mohu vkládat (když posledního bude boj, mohu vložit 1.12.?)

Dík za odpověď
umnik2.gif
 

Deleted User - 31870

Guest
Janča psala, že máte 5 dní na doplnění linků reportů z duelů (Voják a duelant). Poté proběhne přepočet. Linky prosím nevkládejte editací příspěvku, ale novým příspěvkem.

Odměny budou pro Duelanty a Vojáky poslány do 7 dnů od poslední kontroly, to samé pro prvních 5 z druhé kategorie odměn. Pro první kategorii (jednotlivé skupiny samostatně plněné) budou poslány, jak bylo avizováno, až po absolutním konci. Do té doby si nahlašte, kam a co chcete, pošleme pak hromadně z důvodu snadnější kontroly v případě špatného připsání.

Děkujeme za pochopení.
 
Ano už to sem zase já a už zase prudim kdy to pošlete :D většina z reposrtu byla zkontrolována 30.11. zbytek pak 31.11. je tam jedna vyjímka a to 3.12. tak to by se už mohlo posílat pomalu vidte ? :)
 

Deleted User - 31870

Guest
Ne, odměny budou poslány přesně tak, jak jsem napsala v příspěvku výše.
 

nicooo

Člen týmu
Kam si potom máme napsat tu žádost o odměnu? Jako co a kam chceme poslat? A chápu to teda dobře, že za každou tu sérii je odměna? Že nemusím plnit všechno? Prostě příklad dodělám dělníka do 80 lvl, dostanu za to odměnu, pak udělám dělníka nad 80 a dostanu další? Nemusím plnit všechny série pro jednu odměnu? Prostě kolik sérií tolik odměn?
 

DeletedUser

Guest
Janča psala, že máte 5 dní na doplnění linků reportů z duelů (Voják a duelant). Poté proběhne přepočet. Linky prosím nevkládejte editací příspěvku, ale novým příspěvkem.

Odměny budou pro Duelanty a Vojáky poslány do 7 dnů od poslední kontroly, to samé pro prvních 5 z druhé kategorie odměn. Pro první kategorii (jednotlivé skupiny samostatně plněné) budou poslány, jak bylo avizováno, až po absolutním konci. Do té doby si nahlašte, kam a co chcete, pošleme pak hromadně z důvodu snadnější kontroly v případě špatného připsání.

Děkujeme za pochopení.




bohuzel jsem provedl update editaci stavajiciho, nikoliv novym prispevkem. je to moje chyba, ale nevedel jsem to.

jedna se o cca 5 poslednich bitev

bude zverejnena nejaka tabulka at se muzeme pokochat?
 
Zítra to bude týden, co se naposledy někdo hrabal v oznámeních ze soutěže voják, tak bychom se již mohli dočkat odměny, ne?
 
Nahoru