• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze a otázky k Turnaji

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno

DeletedUser14443

Guest
bohuzel jsem provedl update editaci stavajiciho, nikoliv novym prispevkem. je to moje chyba, ale nevedel jsem to.

jedna se o cca 5 poslednich bitev

bude zverejnena nejaka tabulka at se muzeme pokochat?

Koukala jsem, že si dodal 2 bitvy s 3 KO, doplním to tam, ale stejně se nic nemění :-)
 
Projel jsem všechny vlákna a poslední editace je 8.12. u danaku od Janca20. Co se tam měnilo nevím, každopádně mi ale výsledky přijdou poměrně jasné ;). Takže by snad rozeslání odměn nemělo nic bránit.
 

DeletedUser

Guest
Koukala jsem, že si dodal 2 bitvy s 3 KO, doplním to tam, ale stejně se nic nemění :-)

ok. diky za pomoc.
mohlo by byt upresneno, co se nemeni? vubec nevim jak jsem dopadl a jsem desne zvedavy :)
nejaky zebricek by byl uzasny :)

abych to upresnil, je mi jedno kdo co vyhral, ale tabulka KO v pevnostech me zajima
 

Deleted User - 31870

Guest
Stihla jsem to dopracovat v práci, abych mohla vyhodit spolu i s odměnami, ale už jsem nestihla kontrolu, poslední úpravy a vyhození. Za chvíli vám to pošlu, omlouvám se za zpoždění.
 

DeletedUser

Guest
To nemůžete myslet vážně že v úkolech duelant/voják dostane místo 4-15 stejnou odměnu, to je teda hnus

A to ani nemluvím o tom, že bylo napsáno dostat se do TOP15 a nic víc, je to hořké pro lidi na 4tém místě, přímo pro mě a nicooo, kde já pohrál o 1KO a sem čtvrtý, a nicooo má dokonce stejně KO v bitvě jako hráč na pozici č 3.
 

Deleted User - 31870

Guest
Od začátku byly vyhlášeny tyto odměny:
"Cena pro 1 TOP hráče
Prvnímu hráči, který splní všechny úkolové části (Greenhorn + Dělníci) a zároveň vyhraje části Duelant a Voják náleží:"

Vzhledem k malé účasti jsme se rozhodli obdarovat všechny zúčastněné, byť to jsou drobnější dárky. Také jsme nemuseli dávat nic, když na to přijde.
 

DeletedUser

Guest
Ano, protože každej ví že splnit Greenhorn + Dělníci a vyhrát Duelanta + Vojáka nelze

Ale na Duelanta a Vojáka bylo napsáno: Dostat se do top 15, tak asi každý očekával že tedy top 15 duelantů a vojáků dostane prémiové ocenění, to že byla malá účast není vina hráču, kteří se zapojili a mohl někdo aspoň napsat, že se mění teda odměny a dostanou je jen top 3 ...
 

Deleted User - 31870

Guest
V průběhu turnaje se pravidla nezměnily, pokud bychom chtěli být úplně přesní, tak minimální účast byla 20 hráčů v každé kategorii. Odměny není ani možné v průběhu turnaje měnit, protože hráči se mohli účastnit i bez registrace a poslední den sem vše dodat. Podle plánu z prvních 15 měl vzejít absolutní vítěz - špička z úkolů i duelant / voják. V odměnách o odměňování 15 prvních nebyla nikdy žádná zmínka, odměněn měl být pouze nejlepší ze všech kategorií, takže jsme pro vás naopak odměny ještě vylepšili.
 

nicooo

Člen týmu
tak já to třeba chápala, že vyhraje jen ten první ve vojákovi, tak jsem ani nedodávala poslední report, kterej by mě ve výsledku posunul o místo dopředu, protože mi to přišlo zbytečný, ale to je fuk, jsem radši za dluhopisy, jen mi pořád nikdo neodpověděl, tak se připomínám :-D :-D

Kam si potom máme napsat tu žádost o odměnu? Jako co a kam chceme poslat? A chápu to teda dobře, že za každou tu sérii je odměna? Že nemusím plnit všechno? Prostě příklad dodělám dělníka do 80 lvl, dostanu za to odměnu, pak udělám dělníka nad 80 a dostanu další? Nemusím plnit všechny série pro jednu odměnu? Prostě kolik sérií tolik odměn?
 

Deleted User - 31870

Guest
Tak to se omlouvám, musela jsem otázku přehlédnout. Psala jsem tu, že odměny za jednotlivé série úkolů budou poslány až po novém roce, protože jsou zatím v platnosti do konce roku. Takže po absolutním vyhlášení se znovu budeme ptát, kam si přejete odměnu, abychom měli jistotu, že jste si nerozmysleli svoji odměnu.

Za každou splněnou úkolovou sérii vám náleží odměna. Když uděláte všechny, dostanete odměnu za všechny. Pokud jen jednu, tak pouze jednu odměnu.
 
mnoo prosimvás a jak to tedy je ? jsou poslány všechny odměny ?
pro sekce voják i duelant + výsledky
+ pro prvních 5 co splnili ukoly (cože je i 14, denní )

abych mohl zkontrolovat co mam a nemam tedy :)
 

Deleted User - 31870

Guest
Mělo by být posláno vše (akorát někteří trošku se zpožděním, proože byli podezřelí na multi a dávali se prověřovat). Takže klidně kontrolujte a posílejte reklamace.
 

Mikosansobi

Člen týmu
Ano, hráči byli prověřeni a první várka odměn byla odeslána. Ostatní obdrží během dnešního večera. Někteří z vás totiž neuvedli, kam chtějí odměny zaslat. :)
 
Mám tu ještě stížnost. Teď jsem se podíval do sekce odměny, kde se objevila další sekce odměn a totiž nejúspěšnější plnitelé. Tam byl vypočten průměr umístění ve třech soutěžích. A totiž nejrychlejší splnění úkolových řad, vojenské a duelantské soutěže. Pokud je tato sekce jen modifikací sekce, kde byla hlavní výhra pro TOP hráče prémium na jeden rok, jsem dosti zklamán, protože na můj přímý dotaz zde mi bylo odpovězeno, že je to úkol těžký a proto je takto ohodnocen a může se stát, že tuto cenu nikdo nezíská.

Zároveň mě zarazilo, že ve vojenské soutěži byli prémiem oceněni pouze první tři hráči a na ostatní zbylo 25 dluhopisů. O tomto jsem také nikde nenašel zmínku. Takže pro větší spokojenost účastníků bych příště doporučil komplexnější vyjádření odměn.

Děkuji za pochopení
 

Deleted User - 31870

Guest
zirafka:
Odměny za úkolové série budou posílány v lednu - viz předchozí oznámení zde v diskuzi.

HIV-
Cituji pravidla akce:
Pokud se některé části Turnaje zúčastní méně než 20 hráčů, bude část Turnaje vyškrtnuta!
Kdybychom se drželi tohoto pravidla, nedostal by odměnu za Vojáka a Duelanta nikdo.
Pravidla a pokyny mohou být v průběhu Turnaje přizpůsobeny vzniklým situacím, na které jsme při sepisování nepomysleli. Zadání úkolů je neměnné.
Pro situace, které nemůžeme předvídat, máme vždy v pravidlech tuto klauzuli, která nám umožňuje pravidla v průběhu upravit. Jinak bychom nemohli dát odměnu nikomu.
 
Nahoru