• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze a otázky k Turnaji

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno

DeletedUser17865

Guest
Zdravím.
Děkuji za zaslání hlavní odměny-i nečekanou "cenu útěchy",za KO v bitvách :)

Zároveň bych chtěla všem popřát šťastný Nový rok 2014 :D
 

Deleted User - 31870

Guest
Na mne do PM zde na fóru (případně poslat ticket na support s žádostí o delegaci k mé osobě).
 

nicooo

Člen týmu
Jak to vypadá s odměnama? Vím, že bylo psáno, že se to má poslat všem najednou, ale čekání měsíc na brzdy co si nenapíšou, kam to chtějí mi přijde zbytečný. Co to poslat nám co to máme nahlášeno a oni ať si řeknou až budou chtít? Jestli vůbec. Takhle se totiž taky nemusíme dočkat nikdy :-D
 

Mikosansobi

Člen týmu
Ne všichni se ozvali a ne všichni dali potřebné údaje. Mám momentálně u sebe list se jmény, kteří již Darling zaslali svět, kam chtějí odměnu zaslat a výběr odměny a těm to přepošlu během zítřka.
 

Mikosansobi

Člen týmu
Odměny rozdány hráčům ze seznamu. Prosím o kontrolu a případnou reklamaci hlásit mě :) děkuji za spolupráci.

Dále prosím tyto hráče, aby se nám ozvali. Pokud tak neučiní do 15/2, bohužel svou odměnu již neobdrží. :(


Night Lupik
Westlady
Hancock
vojtaB
Pepíno8
svoso
kajo11
Stinger
frigo67

Děkuji všem hráčům, kteří své spoluhráče-pistolníky upozorní na odkaz na fóru.

Přeji hezký zbytek neděle.
Miko
 
Naposledy upraveno:
sice to sem nepatří, ale nešlo by poslat i výhry za vánoční soutěže? také tam čekáme na 2-3 kteří si nenapsali. díky.
 
Raději se to napíšu i tady...

Jestli můžu tak:

Charakterový bonus 14 dní a Automatizace 14 dní na S1.

Díky Night Lupik

Ale už mě kontaktoval ENTRICK a to 25.10.13, 22:58
 

Deleted User - 31870

Guest
Nemusíte se obávat, ti, kteří mi napsali do PM a nereagovala jsem na ně, nebo aktuálně nejsou nahlášeni zde veřejně, o nic nepřijdete - budu vás hlásit ve třetí, poslední, vlně. Vánoční odměny dorazí v průběhu tohoto týdne, potřebovali jsme prvotně dořešit odměny pro druhou vlnu Turnaje, aby se reklamace nemíchaly, omlouváme se. Rovněž máme připravené i výsledky PFka, které budou zveřejněny v průběhu týdne a odměny zaslány v dalším týdnu (pokud se všichni ozvou).
 

DeletedUser14030

Guest
Zdravim,

chtěl bych se zeptat, jak to vypadá s odměňováním 3. várky? Doposud jsem žádnou odměnu neobdržel. Díky
 

Mikosansobi

Člen týmu
Odměny rozdány. Prosím o hráče Westlady, kajo11 a dracik123456, aby mě co nejdříve kontaktovali prostřednictvím ticket systému. Děkuji za spolupráci.
 
Nahoru