• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze a připomínky k Posezení u dýmky míru

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno

Deleted User - 31870

Guest
Hlásit se mohou všichni do 16.4. 23:00 h - pak bude přidána anketa.. ;)
 

DeletedUser

Guest
Čekal jsem, že se objeví zhodnocení i druhého posezení.
Děkuji abedymu i Lee Kershaw za velmi příjemné posezení. Mělo to vše, po čem jsem toužil. Mělo to spád, dozvěděl jsem se něco ze soukromí, ale i trochu zákulísí tw-db
 

Deleted User - 31870

Guest
Tentokrát jsem diskuzi nezakládala, u prvního posezení šlo hlavně o přijetí kritiky, jak organizovat posezení a jestli se nápad v podobném duchu líbí.. Pokud by byl zájem, samozřejmě není problém téma vytvořit, nebo psát komentáře sem do diskuze..
 

Deleted User - 31870

Guest
Dovolím si doublepost (později smažu) - překvapuje mi velmi nízký zájem o účast Wich - ať již z pohledu tazatele nebo pokládaných otázek.. 3 roky si na fóru stěžujete, že s ní nemůžete pokecat, nebo že byste se jí chtěli na něco zeptat... a když máte příležitost, tak nic.. :)
 

DeletedUser9371

Guest
No já třeba druhé posezení nestihl. :(
V každém případě máte jako moderátoři pochvalu za tyhle otevřené pokecy s hráči. :)
 

DeletedUser14443

Guest
No třetí posezení dopadlo tak jak dopadlo, protože nikdo neposlal jedinou otázku a já tudíž vše vymýšlela z hlavy a koukala na otázky k abedymu.:-) Pár otázek vymyslel Novcek.:-) Jemu patří velké díky.:-)
 

DeletedUser9371

Guest
Otázek by bylo spousty, ale není teď čas. Mám zmatek v práci a když položím otázku, chci být online na hře. :)
 

DeletedUser

Guest
Buď aspoň soudná a měř obě strany stejně, pro Akarientu hlasovalo spousta lidí s dnešní registrací na forum, takže v tomto si žádná ze stran nemá co vyčítat.
 

DeletedUser14443

Guest
Chessy proč ti to vadí? Nevím o tom, že by někdo z teamu někomu psal.:-)
 

DeletedUser

Guest
jj, meriam...pokiaľ sa hlasovanie snaží zmanipulovať hráč (priznávam, neni čo skrývať)...asi to neni moc fér... ale pokiaľ sa ho snaží zmanipulovať naháňaním ľudí team, lebo im niekto nevonia, to už je veeeeeľmi divné :)

ČR zatím stále patří mezi svobodné demokratické země, takže je každého věc, pro koho hlasuje. I kdyby ho o to žádal sám prezident. Takže nevím proč opět vnášíš nějaké Tvé spekulace.
 

DeletedUser14443

Guest
Chessy já nic nepřiznávám ani nezapírám :-) Nikdo z teamu nic nikomu nepsal :-)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1318

Guest
Chessy já nic nepřiznávám ani nezapírám :-) Nikdo z teamu nic nikomu nepsal :-)
Čistě technická poznámka - objektivně správně, můžeš k tomuto problému napsat jedinou logicky správnou větu, a ta zní "Já sama jsem nikomu nic nepsala".
Pokud chceš zmínit i tým, měla bys formulovat např.: myslím si, domnívám se, nevím o tom, že by...
 

DeletedUser1318

Guest
Tu správnou větu psát nebudu.:-)
Já tě k tomu nutit nebudu, měl jsem pocit, že normální je, když každý mluví sám za sebe.
Když tu doposud někdo zmínil, že se hráčům něco nelíbí, byl umravněn, ať doloží podpisy ostatních, jinak ať mluví v jednotném čísle.
Asi máš mandát od členů týmu mluvit za ně.
Buď zase něčemu nerozumím, případně to špatně chápu, nebo jsem to celé překroutil.
V každém případě vím, co kdo psal třeba mně.
 

DeletedUser14443

Guest
Nemám, jen nemám ráda když se někdo do někoho naváží ale sám to dělá tak jak píše, že to dělají ostatní
 

DeletedUser1318

Guest
Nemám, jen nemám ráda, když se někdo do někoho naváží, ale sám to dělá tak, jak píše, že to dělají ostatní.
Já jsem jen reagoval na tvé vyjádření:
Nikdo z teamu nic nikomu nepsal :-)
A uvedl jsem to jako čistě technickou poznámku.
Netřeba číst mezi řádky.
Jestli jsi získala dojem, že se do "někoho navážím", tak se upřímně tobě osobně i všem případným dalším dotčeným omlouvám.
Pokud máš nějaké výhrady osobně ke mně a mým příspěvkům, rád si přečtu konkrétnější vyjádření v PM.
Nejsem si vědom, že bych se podobného jednání, které naznačuješ úmyslně dopustil. Nicméně je možné, že se mýlím.
 

DeletedUser

Guest
no merlinos...toľko ľudí ti dalo dôveru...(aj tých čo doteraz ani poriadne nevedeli, že existuje fórum:D). Nechcela by som byť veru na tvojom mieste...tak sa posnaž, nech neni ten rozhovor moc slabý :klubun:

Vzhledem k Tvému očerňování týmu, jak shání dušičky pro hlasy merlinosovi, jsem si dal práci a uvedu vše na pravou míru. Ohledně těch co objevili forum.

Od 30.4. do této chvíle si na foru založilo účet 27 hráčů, z toho 4 nehlasovali pro nikoho, jeden pro Janca20 a zbylých 22 pro Akarientu. Takže tady je jednoznačně vidět objektivita tohoto hlasování a kdo shání dušičky.

PS : Wich dala svým hlasem jasně najevo, že se Akarienty nebojí, to byla pouze jedna z Tvých dalších spekulací.
 

DeletedUser9865

Guest
Já ale žádný dušičky nesháním. Pouze jsem dala odkaz na naše alianční fórum s prosbou, ať mi spoluhráči hodí hlas. Zda to někdo udělá nebo neudělá, je čistě jeho věc a je to jediný krok, který jsem v tomto směru podnikla. CO je na tom neobjektivního?

Netuším, na jakých světech hraje merlinos a jakou má podporu jako osoba, ani proč má tolik hlasů, nicméně si dovoluji tvrdit, že v případě, že nejsou nově registrovaní uživatelé na tomto fóru multiúčty, absolutně nic to nevypovídá o tom, že se někdo nějakým způsobem snaží narušit objektivitu hlasování, protože hráč, který se na fórum registroval již někdy v minulosti, ale vůbec na něj nechodí, může být stejně tak "dušičkou", jako hráč nově registrovaný.

EDIT: z minulých hlasování se dá naopak usoudit, že někdo shání hlasy pro hráče merlinos, protože v minulých hlasováních takovou podporu Týmu neměl. A poznámka úplně na okraj, hlas Wich se dá klidně chápat tak, že se snaží zakrýt to, aby tato snaha nevypadala tak okatě, ale samozřejmě se mohu mýlit. Pravdu se asi nedozvím.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru