• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze a připomínky k Posezení u dýmky míru

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno

DeletedUser9371

Guest
Omlouvám se až teď. Bohužel člověk míní a život mění. Přijel jsem pozdě v noci z havárie plynu. Takže se omlouvám z neúčasti jako tazatel. :(
 

DeletedUser13514

Guest
Ono být přihlášen na fóru neznamená nutně u něj sedět :) ale to je stejně jedno. Jak správně napsat tat, tak by stejně nic nebylo. Posezení bude v náhradním termínu, takže o Chick nepřijdete :)
 

DeletedUser13514

Guest
No, možná tu opravdu 5 minut před začátkem byl (nesledoval jsem ho, tak Ti musím věřit). Pak už k sehnání nebyl. Ale stejně je to o ničem, protože problém byl jinde.
 

Deleted User - 31870

Guest
Cheesy: :) Ale už neukazuje, jestli jsi přihlášená přes mobil z jiné než domácí sítě..

Pokusím se domluvit s Chick a Krosnou na náhradním termínu, dám pak vědět..

Tat: Není potřeba to řešit, měla jsem výpadek netu na necelé dva dny po 3 letech práce na fóru (+ jednou kvůli překopnutému kabelu, když tu něco vrtali v silnici), bohužel v nevhodnou chvíli..
 

DeletedUser1318

Guest
Tat: Není potřeba to řešit, měla jsem výpadek netu na necelé dva dny po 3 letech práce na fóru (+ jednou kvůli překopnutému kabelu, když tu něco vrtali v silnici), bohužel v nevhodnou chvíli..
To byla spíše úvaha o nezastupitelnosti obecně, a z toho vyplývajících nepřesností a potíží.
Víc mi vadí, že (asi) nelze aktuálně změnit ani oznámení ve hře.
Ale nelam si s tím hlavu, já už se začínám učit být vůči podobným "drobnostem" imunní.
Tudíž je opravdu zbytečné to dál řešit.
 

Deleted User - 31870

Guest
To byla spíše úvaha o nezastupitelnosti obecně, a z toho vyplývajících nepřesností a potíží.
Víc mi vadí, že (asi) nelze aktuálně změnit ani oznámení ve hře.
Ale nelam si s tím hlavu, já už se začínám učit být vůči podobným "drobnostem" imunní.
Tudíž je opravdu zbytečné to dál řešit.

Jde :) To měním také já.. Kdyby něco hořelo (opravdu důležitá věc - updaty, výpadky,..), nemám problém někoho z kolegů navigovat po telefonu a sdělit jim potřebný přístupy..
 

DeletedUser1318

Guest
Jde :) To měním také já.. Kdyby něco hořelo (opravdu důležitá věc - updaty, výpadky,..), nemám problém někoho z kolegů navigovat po telefonu a sdělit jim potřebný přístupy..
Ty mne doženeš k slzám...
Pokud to tedy chceš rozebírat dál, jak je časově náročné změnit následující text? "Termín a místo: sobota 12.5. 19:00 h - 20:30 h na fóru"
Přihlásit, přepsat, uložit?
 

Deleted User - 31870

Guest
Douklidit činčilu, naobědvat se, vytřít barák,.. a pak se půjdu hrabat do zdrojáku toho oznámení :)
 

Deleted User - 31870

Guest
V porovnání s výše vypsaným seznamem prací je to zanedbatelný čas, pokud se v tom vyznáš (kódy se píšou ručně, zatímco tady si je můžeš naklikat přes funkce fóra). Druhou otázkou je, kolik toho v oznámení měníš - v podstatě píšeš všechno do jedné řádky za sebou, kde přidáváš kódy pro úpravu textu, formátování a vzhledu..
 

DeletedUser9865

Guest
Čistě teoreticky, copak to nejde napsat v nějakém WYSIWYG editoru, který Ti vygeneruje příslušný kód a pak to jen celé zkopírovat, popř. ještě vymazat odentrování? :) Diskuzi jsem nesledovala, jen mi tato poznámka přišla trochu vtipná, protože i někdo, kdo se v tom nevyzná, by to tak měl hotové za pár vteřin.
 

DeletedUser

Guest
Rozhovory jsou pěkné, bohužel díky systému padně docela málo otázek a tedy i odpovědí. Škoda, že vám to nevyšlo s tím chatem
 

Deleted User - 31870

Guest
Protože si stěžujete, že je systém dotazování krátký, budeme jej přepracovávat.

Zatím mi přišel návrh, že by se mohla udělat sekce, kterou by po celý týden viděl pouze Tazatel a Host, kde by prováděli rozhovor po celou zmíněnou dobu. Poté by se rozhovor přesunul do sekce, kterou vidí všichni. Otázky by se mohly pokládat průběžně celý týden, ovšem nevěděli byste, jak rozhovor probíhá.

Klady: více času na rozhovor, více otázek, časová flexibilita
Zápory: ne každý tu bude chtít vysedávat a nahánět se s druhým z rozhovoru

Jaký na to máte názory vy? Případně jak byste si posezení představovali upravit?
 

DeletedUser9990

Guest
Nevím,ale pokud má někdo "chorobnou" touhu o sobě za každou cenu něco povědět ze soukromí,tak by možná bylo nejlepší udělat rubriku/sekci,kde by byly již předpřipravené otázky,takový dotazník (stejně jsou téměř všechny dotazy stále stejné).
Kdo by měl zájem v té rubrice by si založil téma a vyplnil by dotazník.Během jednoho dne budou mít všichni neúspěšní věční čekatelé na to stát se hostem splněný sen (jistě nemusím jmenovat).

Záludné otázky mohou být např.
bydliště,č.účtu,věk,zaměstnání,domácí zvíře,stav,počet dětí,kolikrát ve výkonu trestu,míry,váha,barva očí,kdy podlehl závislosti Westu,jaké jiné virtuální hry hrajete,jaké reálné hry hrajete,plat,vzdělání,zaměstnání,škola,IQ a spousty a spousty dalších.
 

DeletedUser9371

Guest
Nápad to není špatný Darling. Mě osobně stávající verze vyhovuje. Otázky i odpovědi se dají stihnout a ne jen v počtu třeba deseti.
Jak psal Bonehead, online chat by byl super. Když to nejde, Vy si s tím poradíte, jak nám to zpestřit. :72:
 
Nahoru