• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze a připomínky k Posezení u dýmky míru

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno

DeletedUser9371

Guest
Měl jsem to v úmyslu už na to zrušené posezení. Ale znáš to, zase se strhne kritika na Krosnu. :D
Počkám, jestli se nepříhlásí někdo, kdo byl na srazu na Mácháči a asi se přihlásím. Boskovice byli super, i když se mi to zamotalo s dopravou a pokecat je o čem. lol
 

DeletedUser

Guest
Tak dlůho jsem se na teho krosnu těšil a uplynulo to dřív než se havířovák stačí rozkůkat. Nedáte už druhé kolo těch pokeců, ať se ty naše figurky objeví zas?
 

DeletedUser9371

Guest
Tak dlůho jsem se na teho krosnu těšil a uplynulo to dřív než se havířovák stačí rozkůkat. Nedáte už druhé kolo těch pokeců, ať se ty naše figurky objeví zas?
Dva rebelové a veteráni hrou na různých stranách barikád (hradeb). Škoda že si nedorazil do Boskovic, rád bych Tě poznal. Přihlaš se do posezení, rád se připojím. :72:
 
Krosno, očekával jsem od rozhovoru s tebou více. Jako zpovídaný jsi neřekl nic, nechci ti křivdit, snad to bylo i tvým zpovědníkem. Sliboval si že povíš co tam bylo, jaké to bylo a nedozvěděl jsem si nic. Z jakýchkoliv třech příspěvků od tebe (co jmají víc než tři řádky), se dozvím daleko více než z tvého rozhovoru.

Ps: kdo vám to tam nabořil a oč šlo, byla z toho nějaká pokoutná legrace?
 
Hráč kubik, psal nám tam pořád nějaký nesmysli a všelijak se do nás navážel pak ještě někdo tam začal řešit Spartu. Každopádně nám kubik ze dvou stran udělal pět. Nakonec to vyřešili moderátoři.
 

DeletedUser9371

Guest
Krosno, očekával jsem od rozhovoru s tebou více. Jako zpovídaný jsi neřekl nic, nechci ti křivdit, snad to bylo i tvým zpovědníkem. Sliboval si že povíš co tam bylo, jaké to bylo a nedozvěděl jsem si nic. Z jakýchkoliv třech příspěvků od tebe (co jmají víc než tři řádky), se dozvím daleko více než z tvého rozhovoru.

Ps: kdo vám to tam nabořil a oč šlo, byla z toho nějaká pokoutná legrace?

Chlape, rušil nám to ten expert, spamoval tam nesmysly. Podle mě to byl hráč max 10 let. Dospělý by se asi k tomuhle nesnížil. Pak mu típli tipec, někdo z moderátorů, za což jim patří dík.
Než jsme se rozjeli znovu ve zpětném hledání v příspěvcích a psaní telegramů mezi sebou, Lee Kershaw musel odejít. Fajn hráč i pokec s ním. Ale není všem dnům konec.
:D
 

DeletedUser14443

Guest
Ale že byste o posezení měli velký zájem to se taky říct nedá.
 

DeletedUser7836

Guest
je mi ľúto, ale zajtra nemôžem byť k dispozícii o 19:00
Ak by to vyhovovalo tazatelovi som tu od 22:10, ak ti to nevyhovuje poprosím o účasť náhradnika
 

DeletedUser7836

Guest
no ako vidím tazatel sa nedostavil ani nevyjadril, ak by bol záujem a nájde sa nejaký tazatel som tu teraz prípadne zajtra večer
 

DeletedUser2677

Guest
Proběhne další setkání, jelikož dnes žádné neproběhlo, tak bych se rád zeptal, jestli ještě nějaká budou nebo se to ukončí na "šťastné" 13? :)
 

DeletedUser9371

Guest
Tak nám nějak ta dýmka vyhasíná od konce letošních prázdnin. Je to škoda. :(
 

DeletedUser9371

Guest
Tak ho zapal, když podle Tebe vyhasíná svou hrou. Hrát umíš, stejně tak jako být věčně pesimistický a opouštět světy. :)
 

DeletedUser2076

Guest
Jé, přiznám se, dýmku míru jsem sledoval jen ze začátku asi nějaké 3-4 rozhovory a vypadá to, že už dýmka uhasíná co? :-)
Po tom co jsem se stal šéfem aliance Rebelové na S1 jsem se chtěl přihlásit jako host a vypadá to, že jdu pozdě... :-(
 

Deleted User - 31870

Guest
Přihlásit se můžeš, rádi si přečteme něco nového, zajímavého.. ;) Ovšem musí se najít a hlavně dostavit i tazatel, aby bylo možné posezení uskutečnit..
 

DeletedUser9371

Guest
Tak nám pár dní běží nová verze hry. Na fóru se "vyrojilo" spousty dotazů, připomínek, stížností i námětů.
Škoda, že "posezení" s hostem nějak utichá.

Rád bych vyzval některého z moderátorů, co třeba hraje Dakotu, nebo i jiný svět k posezení, jako "hosta".
Věřím, že si někdo z moderátorů čas najde i při starostech co s tím asi mají, včetně práce při zbytku kontroly reportů soutěže o "soba Rudlu" a tak podobně.
Co sleduji "cvrkot" tady na fóru i ve hře na světech, myslím si, že ideálním termínem není sobota, ale třeba cca půlka týdne ? Kolem 18:00 - 19:00 hod. zahájení ? Kvůli hráčům mladších věkem. O víkendu je účast vždy slabší. Víkend, odjezdy na chaty a podobně. To sledujete i Vy, ne ? V pátek a sobotu je i mizerná účast v bitvách.
Osobně budu rád, když se "tazatele" zhostí někdo z veteránů hry (hráč),
nebo hráč, který má s novou verzí hry slovní problém, na fóru. Tady má pak prostor se vyjádřit. Rád budu v záloze jako náhradník, kdyby tazatel vypadl. Hlasování je na hráčích. Pokec to bude 100 % zajímavý, otázek je spousty a odpovědi hosta ? To si určitě rád každý přečte. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Koho to zajímá?

Drazí admini, protože nechcete slyšet nepříjemné věci, co se na hře nelíbí - viz diskuze Konec, kterou jste uzamkli. Co si mám myslet o úkolu, těžit železné pruty, když potřebuju krumpáč a ani tuším po 70 + - pokusech, dokonce jsem dnes celý den dělal na tak tzv. stříbrné práci a nic. Krumpáč, který je potřeba k úkolu nepadl. Mimochodem nezapočítávám pokusy mé velitelky města. Před vaší inovací jsem pomýšlel na zakoupení některých premií, ale protože jsem byl začínající, nebylo to třeba. Naštěstí jsem do hry nevložil žádné peníze a nevložím. Hra má těšit, ale k potěše má opravdu daleko. Bitvy o pevnost, které měly být kořením -- co k tomu říct? Šláply jste opravdu vedle. Tak, že můžete tohle vlákno zase uzamknout a tvářit se, že děláte práci, za kterou vám někdo zaplatí. .... Tůdle
Mimochodem když jeden z hráčů udělal anketu na foru, že jsou lidi nespokojení, tak jste mu pohrozilu banem. :-) Vám opravdu nezáleží, co si hráči myslí? -- Snad posezení u dýmky míru je to pravé místo k mému prvnímu i poslednímu nářku.
 
Nahoru