• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze a připomínky k Posezení u dýmky míru

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno

DeletedUser9371

Guest
Jsi mimo Kroftene. Naopak, Oni mají zájem a proto je tady "Posezení u dýmky míru". Jak bude ? Tak se zapoj. Koukni se po fóru i do archivu, pár jich bylo zrušeno, tazatel se nedostavil. To není jen o moderátorech, hostech. To je všeobecně o hráčích. Šanci budeš mít a jsem zvědavý, jestli se zapojíš. A osobně ? Když je hlasování o třeba tazateli a já jsem taky přihlášený ? Rád Ti dám hlas. Hraji fér a sám sebe nehlasuji. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9371

Guest
No to je slovo do pranice. Nová verze hry běží, migrace běží a témat na pokec je tedy "hafo". :)
 

DeletedUser

Guest
Jenom doufám, že se to nezvrhne v opětovný výslech ohledně novinek na letošní a další roky, updatu 2.0 a vůbec samotných názorů na hru.........
 

DeletedUser

Guest
Na co jiného kolem westu se člověk může ptát? :-) To jsou věci, co člověka zajímají, ne to kdy dotyčný začal hrát, jak se jmenuje a tak dál. Jestli chcete základní údaje udělejte dotazník.
Jestli to má být zajímavý rozhovor s moderátorem, supportem tak se chci dozvědět něco zajímavého ze zákulisí, či něco nového o hře.
 
Na co jiného kolem westu se člověk může ptát? :-) To jsou věci, co člověka zajímají, ne to kdy dotyčný začal hrát, jak se jmenuje a tak dál. Jestli chcete základní údaje udělejte dotazník...

No to se pleteš, tady pokládáš dotazy právě na hosta, chceš se dozvědět co je on zač. Od toho je "rozhovor", na herní záležitosti se musíš ptát jinde.
 

DeletedUser

Guest
ptám se hosta, který byl uveden jako supporter. Viděl jsi někdy nějaký pořad třeba Na plovárně, či show Jana Krause, či jakkékoliv zahraniční pokecy, kde by se pozvaného nezaptali na nic, proč je známý?
 
ptám se hosta, který byl uveden jako supporter. Viděl jsi někdy nějaký pořad třeba Na plovárně, či show Jana Krause, či jakkékoliv zahraniční pokecy, kde by se pozvaného nezaptali na nic, proč je známý?

No pokud budu tazatel třeba Beckhama,tak se ho nebudu ptát na taktiku fotbalu,to najdu jinde,ale víc mě bude zajímat co se děje u něj doma po večerce.
To je asi účel dýmky,zjistit jací jsou suppoteři lidi.Nebo se pletu?
 

Deleted User - 31870

Guest
Jaké otázky tazatel položí, záleží čistě na něm - mohou to být otázky z reálného života, názory na politiku, kulturu, sport, stejně jako na hru :)

Akorát pokud se posezení účastní někdo časově vytíženější, je vhodné část otázek (nebo alespoň okruhů) zaslat předem, jinak se moc otázek nestihne zodpovědět. Několik posezení úspěšně proběhlo přes chat skypu a přepis byl umístěn později na fórum.
 

DeletedUser

Guest
No pokud budu tazatel třeba Beckhama,tak se ho nebudu ptát na taktiku fotbalu,to najdu jinde,ale víc mě bude zajímat co se děje u něj doma po večerce.
To je asi účel dýmky,zjistit jací jsou suppoteři lidi.Nebo se pletu?

Však osobní otázky nezakazuji:-). No samozřejmě se ho ale taky zeptám kam přestupuje a těch otázek na fotbal by se jistě taky několik našlo.
 
A nechcete se zamyslet nad formátem výběru tazatele? Dnešní doba je uspěchaná, takže nějaká dlouhá anketa ztrácí smysl, protože plánovat si volný sobotní večer, jen z toho důvodu, že se někam přihlásím a asi nevyhraju, je takové ošidné (nemluvě o extrémech, kteří jedno sezení zazdí, ale jsou schopní se vesele nahlásit do dalšího). Tj. buď tu anketu extrémně zkrátit (na hodiny), popř. nebazírovat sobotě, ale nechat duo se dohodnout na vyhovujícím čase konverzace (např. v řádu dalšího týdne) a případě neshody vzít druhého nejúspěšnějšího tazatele...
 

Deleted User - 31870

Guest
Ighasi, přístup měli nacvaknutí tentokrát tři tazatelé a ani jeden tu nebyl. Kdyby napsali předem, že tu nebudou a chtějí jiný termín, tak se domluvíme na jiném termínu. Potíž je, že nekomunikovali předem.
 

DeletedUser1318

Guest
Já tedy nevím, nápad je to celkově asi dobrý, ale použitý formát se poslední dobou zdá jaksi nepraktický. Vypadá to tak, že přítomnost tazatele a tázaného v jednu dobu na jednom místě je silně limitující.
Sám netuším, jak to dělat jinak... Pokud si pamatuji dobře, jedno ze sezení proběhlo, tuším z technických důvodů, z polovičky tak říkajíc off line, s tím, že se tu pak objevil doslovný přepis.
Možná by stálo za úvahu, umožnit i tuto možnost, kdy by se účastníci dohodli na svém termínu a potom sem tazatel postnul oběma autorizovaný dialog. Já osobně se k pročítání posezení dostanu až později a v přímém přenosu jej nesleduji.
 

Deleted User - 31870

Guest
Ta nabídka byla také předložena - administrátorka se pohybuje na skypu, takže není problém provést rozhovor tam a sem dát pouze přepis. Potíž je v tom, že tazatel, který se ozval, skype nemá a ani neumí používat.

Když zavedeme, že host zodpoví pouze ty otázky, které budou položeny, nedozvíme se o hostovi téměř nic. Navíc bychom vás připravili o odměnu za vaši aktivitu - naplněnou dýmku míru. Osobně jsem dosti zklamána, že i přes reklamu ve hře, se nedostavilo mnoho otázek pro plánované posezení s administrátorkou - přitom jindy nadáváte, co všechno vás zajímá - a nyní toho nevyužijete, když máte příležitost se na vše zeptat.
 

DeletedUser

Guest
I když se do posledních dvou Dýmek vloudil trochu šotek a byly opožděné, tak si myslím, že oba dva poslední rozhovory byly na vysoké úrovni a to nejenom díky atraktivním hostům, ale hlavně díky tazatelům. S velkou chutí jsem si přečetl obě diskuze a kvituji, že zde hlavní osoby Westu nebyly atakovány pouze dotazy ze hry, ale dozvěděli jsme se mnoho "drobků" z jejich soukromého života....hlavně "ú.ch.y.l.k.u" Wicháhpi se sběrem kamenů....to mě pobavilo a překvapilo..:hoj:
Velmi sympatické a netradiční bylo i to, že administrátorka i po skončení diskuze nadále odpovídala na dotazy hráčů, na které se nedostalo během samotné diskuze. :good:

Takových diskuzí více......
 

Deleted User - 31870

Guest
Třeba proto že tu s námi Wich seděla od páté hodiny a taky potřebuje dělat něco jiného - ostatní zbylé dotazy budou zodpovězeny v průběhu času.
 

DeletedUser

Guest
Souhlasím s Ighasem.
Je to jak čínskej čaj. Rozsypaný a jednolitý.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
Administrátorka je nemocná, teď to zodpovídat nebude. Připomenu jí to někdy příští týden.
 
Nahoru