• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze a připomínky k Posezení u dýmky míru

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
já bych se chtěl zeptat kdy bude ta dýmka míru:) mé posezení bylo min.před dvěma týdny a nic sem ještě nedostal.
 

DeletedUser9371

Guest
Můžeš se zúčastnit i Ty, ne ? Požádej veřejně moderátora či hráče k posezení u dýmky míru, nebo se s nimi domluv. Určitě zájem z jejich strany bude. :)
 

DeletedUser1318

Guest
Můžeš se zúčastnit i Ty, ne ? Požádej veřejně moderátora či hráče k posezení u dýmky míru, nebo se s nimi domluv. Určitě zájem z jejich strany bude. :)
...spíš půjde o tu odměnu, posezení už bylo... "Tazatel i Host získávají odměnou Naplněnou dýmku míru (+ 100% energie) "...
 

DeletedUser

Guest
Tate ta odměna je nic moc:),proto si taky myslím,že se tu moc lidí do toho nehrne.Ale lepší nic,než drátem do oka:D
 

DeletedUser9371

Guest
Mě nejde o odměnu i když kouřím. Ne sice dýmku. Jde mi o fajn pokec, dýmka je dobrá věc a rád bych tam viděl ještě spousty hráčů i moderátorů, kteří v ní nebyli na "posezení". :D
 

DeletedUser

Guest
ocelovka by se hodila.Upozorňuji znova na to,že jsem žádnou odměnu nedostal:)
 

DeletedUser9371

Guest
Vy jste jako děti, nedočkavé před zvonečkem u Vánočního stromku. Já jsem optimista. Denně na hře a léta, stejně tak jako v reálném životě všude, kde je pohoda.
Takže, čekám bednu a v ní takový předmět, že lehnu na zem s poškozenou levou srdeční komorou (infarkt), anebo kolečko, zednické, plné nugget. To mě dotlačí až domů, do kuchyně k notebooku nepřítel ve hře od roku 2009. Ruce a záda ho bolet nebudou, on se k němu přidá.
Takže, i nacpaná "dýmka" plná energie je lepší, než jiskra od autogenu do pravého ucha. Pak od včera ORL a doma s vatou v uchu a liji si peroxyd do ucha i po lince. A ráno ? Odehrát, přes den odehrát, v noci odehrát a pokecat s fajn hráči, jako jste Vy.
:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ale já si tu dělám srandu,neříkám,že mě to nezajímá,ale v podstatě je mi to šumafuk:)
 

DeletedUser2076

Guest
Ahoj, bude se ještě konat posezení u dýmky míru? Rád bych se totiž přihlásil na hosta. Na S1 jsem rozjel takovou zajímavou akci a v plánu jsou další změny jak oživit S1. Možná by bylo nejlepší, kdyby tazatel byl někdo kdo je trochu seznámen se situací právě na S1 a prostřednictvím této diskuze bych hráčům přiblížil aktuální dění na tomto světě.
 

DeletedUser9371

Guest
Ahoj, bude se ještě konat posezení u dýmky míru? Rád bych se totiž přihlásil na hosta. Na S1 jsem rozjel takovou zajímavou akci a v plánu jsou další změny jak oživit S1. Možná by bylo nejlepší, kdyby tazatel byl někdo kdo je trochu seznámen se situací právě na S1 a prostřednictvím této diskuze bych hráčům přiblížil aktuální dění na tomto světě.

Dýmka teď v poslední době "špatně táhne", ale je to jen na Tobě (i na nás ostatních hráčích). Jestli chceš být host ? Tak si sežeň tazatele (třeba i moderátora, který tam hraje) a moderátoři Ti to rádi umožní. Nehledě, rád si takovou debatu online přečtu.
Držím palce.
:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2076

Guest
Krosno, ty jsi tady ze všech nejaktivnější, se divím, že jsi se už dávno nestal moderátorem :-)
 

Deleted User - 31870

Guest
Pokud máš vlastního tazatele, není problém uskutečnit dýmku míru.. V opačném případě musíme počkat, jestli se nějaký přihlásí..
 

DeletedUser

Guest
No Krosna má jiné starosti (oprava kotlů, srazy, vaření...) a víceméně ze strany moderátorů je snaha vždycky. Ale občas se najde někdo, kdo to bojkotuje (slíbí a nedostaví se).
 

DeletedUser9371

Guest
Myslíš Kubíka Huntere ? Ten teď sklízí asi banány, protože je tady nějak ticho.
To je mám pocit poslední dýmka, ne ?
:)

Krosno, ty jsi tady ze všech nejaktivnější, se divím, že jsi se už dávno nestal moderátorem :-)

Tak to by současní, zbylí hráči na světě sedm i Ti přešlí (odmigrovaní) na jiné světy vzpláli a začali by třeba stavět "zlaté kukaně" či "králíkárny".
Já už mám té popularity mé figurky někdy taky přehršle.
Jsem vytrvalý hráč, plný optimismu od roku 2009, ale někdy se nestačím divit nad chováním některých hráčů ve hře. No a to mě motivuje hrát dál a ještě klasicky z vesela. Právě proti nim. Jako moderátor bych se nemohl bavit hrou nad jejich hysterií, taktikou a lživými texty na jejich profilech hráčů.

Víte co mě mrzí nejvíc na hře za ta léta a hlavně od doby vzniku aliancí ? Že na vytvoření aliance se podílí třeba dva hráči, denně na hře i deset hodin. Vytvořit jí trvá i půl roku, jako hravou a komunikující. A zničit ji dovede jeden hráč či hráčka za pouhých pár dní. Pak ze světa zdrhnou či odmigrují, nebo prostě smáznou účet . Nemají prostě dost psychických sil setrvat ve hře dál a čelit i vlastním prohrám. Nebo zalezou na jiné světy (viz Dakota), pod jiným nickem hráče a tam vesele jedou jako ilegální odboj třeba proti hráčům jako jsem já. A zase pomlouvají, taktizují lživými intriky a podobně. A co je smutné ? Že se jim daří, ale naštěstí jen u hráčů, kteří ty doby nepamatují a jen papouškují to, co je jim předloženo, aniž by se ráčili poptat i druhé strany.
Naštěstí, ale takovým lam je málo a převažuje většina těch druhých hráčů s kterými hraji dodnes.
:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru