• Nově připravovaná aktualizace 2.183 je naplánována na úterý 27. září. Upozorňujeme, že může dojít ke změně data i obsahu aktualizace. Více informací najdete na herním fóru

DISKUZE: AKCE - Získej zvíře do sbírky

DeletedUser14733

Guest
Zhodnotím to jednoduše, tým na projekt si může udělat každý, takže je hloupost, aby se třeba příští Vánoce rozdával Rudolf za nějaké hloupé úkoly, když my taky upravujeme svoje pracovní plány a věnujeme projektu "Výstavba města" moře času ... hlavně musíme dělat práce, které už nikdo dělat nechce, to už jsme mohli sbírat zkušenosti jinde. Tak opravdu věřím tomu, že Rudolf jinak získat nepůjde, tohle je šance pro všechny, kdo ji nevyužije, má smůlu. Jinak můj laický názor říká, že za cca 70 hodin práce a 180 itemů je jedno zvíře, byť vzácné, docela málo. Představoval bych si po těch hodinách strávených sepisováním seznamu reportů trošku větší parádu ... :-)
 

Bonehead

Guest
Zhodnotím to jednoduše, tým na projekt si může udělat každý, takže je hloupost, aby se třeba příští Vánoce rozdával Rudolf za nějaké hloupé úkoly, když my taky upravujeme svoje pracovní plány a věnujeme projektu "Výstavba města" moře času ...

toto je akce čistě české mutace westu. Na net fóru jsem žádnou akci nezaznamenal, na sk dostane rudolfa mizivé promile lidí. To jestli bude Inno něco dělst či ne, vůbec nezávisí na české verzi. I tím je způsoben brutální propad populace ne the-west.cz
 

Wyrdas

Guest
tomasjanota: Na druhou stranu za jinou soutěž získáš Rudolfa a ani skoro nehneš prstem..
Vánoční sáňky taky měli mít jen Ti, kteří otevřou všechna políčka v kalendáři správně. Jakou radost jsem nakonec měl, když jsem je dostal + pytlík kuliček navíc. Poctivci si rvaly vlasy vzteky. A úplně totálně nejhorší fail by byl, kdyby se rozdávala růžová baletní sukénka, která je na každém serveru jedna, což byl její záměr a proto se dražila. Kdyby ji měl dostat i někdo další, tak už by se na podobné akce příště každej vys*al. A to z vysoka. Tím chci říct, že Tě naprosto chápu. A doufám, že to tak bude. (Jak si představuješ/me).
Na druhou stranu jsme doufali, že o výhercích bude spravedlivě rozhodnuto nějakou komisí a stejně to nakonec skončilo tak, že vyhrává člověk s nejvíce kamarády bez ohledu na to, co vymyslel a udělal..
Takže asi tak.. :-)
Můžeme jen doufat. :-)
 
uvazujte: budou otevreny dalsi svety a i na nich nejak pude ziskat Ruda, jestli to bude to tezsi nebo lehci se vsak predikovat neda ... (osobne si ale myslim, ze tezsi to uz asi byt nemuze)
 

DeletedUser10935

Guest
Jak někdo výše řekl, jde především o to inspirovat hráče ke hře. Mám zkušenosti z více online her, a tenhle problém je všude.
Tím, že se hra déle hraje, zvětšuje se propast mezi jejími TOP hráči a hráči, kteří jsou ve středu hráčského pole nebo začínají. TOP hráče žene dopředu to, že jsou na špici, eventuelně, že mají splněnou většinu úkolů, a nechtějí-li se stát ořezávátka, musí držet krok.
To, že ve hře je levelování, eventuelně plnění úkolů paradoxně přispívá k postupnému nezájmu hráčů a jejich odlivu ze hry. Dříve nebo později hráči u středu žebříčku statistiky nebo níže zjistí, že na TOP nemejí, že se rozdíl mezi nimi a TOP spíše zvětšuje. Mají samozřejmě možnost použít premium, ale proč by to dělali. Když už, tak je přeci lepší začít na novém serveru, kde mají jakousi šanci. Jenže o nový server zase nemají zájem ti starší, většinou TOP na jiných serverech. Nedovedu si představit, že bych začala hru znova, a vše absolvovala opětovně. Vedu si trochu statistiku a od uvolnění levelu 100 a výše jsem zadala 3800 x pracovní činnost (dvouhodinovky). A s tím je spojená pořádná porce času a starostí. Hra by byla daleko lépe hratelnější, kdybychom měli k dispozici možnost více zadávat prací najednou, ale to by distributor přišel o peníze z prémia. Vzpomeňme, že už jednou k tomu přikročil (dříve se daly zadat jen dvě dvouhodinovky).
Slabší hráče odrazuje, že tahle hra je hodně o stereotypu, nepřináší téměř nic inovativního, bohužel ani moc adrenalinu. Myslím, že se s tím potýká po delší době většina online her.
INNO moc dobře ví, že musí nové hráče inspirovat. Nás TOP má celkem jisté. Proto zavedlo opakování úloh vánoce, díkuvzdání apod. Kdyby to neudělali, podpořili by tím odchod hráčů. Řekněte sami, bavilo by vás dělat něco, kde nemůžete dosáhnout toho, co ostatní před vámi? Nesplnění takových úkolů by vedlo i k odchodům mezi TOP hráči.
K získání velblouda potřebujete (mimo Rudolfa) oslíka a pštrosa. K pštrosovi se dostanete přes opakovatelné úkoly - a to je pořádná porce stereotypu, jak mi řekl jeden aktivní hráč, počítá, že za rok by to mohl splnit. A co pštros? Mno bez prémia taky na hodně dlouhou dobu. Výsledek? Budete mít víc o 10 zkušenostních bodů oproti těm, co tohle nepodstoupí. Velká motivace pro TOP, malá pro střed a začínající.
A teď odpověď supportu. Je hezké, že se snažíte vtáhnout hráče do hry (například touhle soutěží), ale TOP hraje a nemusíte je pobízet. Střed a začínající - ti vám do toho v globálu nepůjdou. Možná se najde pár takových, ale dřív nebo později toho nechají. Oni mají plno starostí a stojí je plno času splnění jednodušších úkolů. Nechci být pesimistka, ale když zjistí, jak je takový úkol těžký a co vyžaduje, nepovede to spíš k jejich pasivaci nebo dokonce odchodu ze hry? A INNO? Řeší jak motivovat hráče. Že by jim naservírovali téměř nesplnitelný úkol? Spíš jim za rok Rudolfa předloží v nějakém lehkém úkolu, aby podpořili jejich zájem a pobídli je ke hraní A když ne? ... hrozí, že tuhle hru budou hrát jen fanatici, a těch zas tolik není a i mezi nimi se vyskytuje mortalita.

Je tahle soutěž užitečná a přínosná, a když ano, tak pro koho. Odpovíte si určitě sami ...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9990

Guest
Slabší hráče odrazuje, že tahle hra je hodně o stereotypu, nepřináší téměř nic inovativního, bohužel ani moc adrenalinu

Tak s tím nesouhlasím.I když jsem byl již mnohokrát podrážděný,že máme např. update později,tak musím objektivně přiznat,že toto je jediná CZ lokalizovaná webová hra ve které se stále něco nového děje.

Stereotyp? Tato hra mě baví právě pro svou rozmanitost.Chceš být sběratel/ka,bojovnice o pevnosti,duelantka,nebo se jenom toulat po mapě bez města,není problém.Neznám jinou lokalizovanou web hru kde máš toliko herních možností.

Mě vůbec nezajímá nějaké zvíře do sbírky a bavím se královsky, ve hře mám jiné priority.
 

Wyrdas

Guest
Nevea Quar: Souhlasím. Navíc když někdo ze začínajících dostane možnost díky triviální soutěži dostat TOP věci (ze těch tolik oblíbených nejvzácnějších truhliček) tak zase bude nasranej TOP hráč, protože on na to musel třeba ten celej rok makat. A na úkor střední třídy, která možná bude hrát aktivně i delší dobu ztratíme hardcore hráče, které tohle jednání zhnusí a totálně připraví jejich úspěch o prestiž. Protože najednou ty nejlepší věci bude mít každej low lvl, kterej umí lépe vařit, má lepší stejnokroj, je pekná žena a podobně. Prostě jediná hardcore záležitost hry - získávání epických předmětů - se ztratí a tím, tourfám si říct, i hráči, kteří to opravdu táhnou. Koho by bavilo hrát hru, kde může mít každý low lvl to samé, jako hráči, kteří na to farmí třeba celý rok.
Soutěže jsou prima, pro odreagování.. soutěž sama o sobě je odměna. Ale proč tam každej hned rve to nejlepší? Buď by to sami jinak získat nedokázali (a ty úkoly jsou většinou přesně na jejich míru) a nebo chtějí nalákat na vysoké odměny ostatní hráče, kteří jim dají ANO a oni dostanou Rudolfa.
Tohle je obrovský problém, někdo by měl otevřít oči a přiznat si, že ne všechno jde udělat bez záporné odezvy. A jestli to za to stojí.. tak výrazně zjednodušovat už takhle fatálně jednoduchou hru.
Kdyby se spíš naopak přidala nějaká další hardcore fáze.. něco jako hc v mmo. Prostě něco pro max lvl, co bude těžké. Pro levlící je toho tolik, že ani nestíhám vše dělat.

PS: Kdyby se zprovoznil konečně poker o peníze, tak se nikdo nenudí.
 
na úvod bych chtěl říct, že se mi tento projekt moc líbí.

nevím proč tu ale většina hráčů mluví o tom že někdo na tom "musí" třeba rok makat a podobné řeči. vždyť to dělat nemusí, nikdo ho nenutí. nebo u vás někdo stojí s pistolí u hlavy a říká vám: hraj nebo zemřeš? :)

pokud se objeví rudolf příští vánoce v lehkém úkolu - tak ať, aspoň budu mít 2 :)
 

DeletedUser14305

Guest
Je spousta jiných věcí, které by se mohli o vánocích objevit, né pořád dokola. (možnost výběru)
Já už nechci třetí sáňky :(
 

DeletedUser6213

Guest
Moderátoři by mohli zvážit zda bláznům, mezi ně se také počítám, co si vzali pod patronát skupinu na výstavbu města a vedou evidenci reportů, nedají třeba titul Předák či něco podobného. Je s tím fůra práce a byla by potěšující nějaká drobnost jako odměna.

PS: Projekt je fajn a moc se mi líbí, na S3 to skupinu hráčů rozproudilo :-) Díky
 

DeletedUser3069

Guest
Moderátoři by mohli zvážit zda bláznům, mezi ně se také počítám, co si vzali pod patronát skupinu na výstavbu města a vedou evidenci reportů, nedají třeba titul Předák či něco podobného. Je s tím fůra práce a byla by potěšující nějaká drobnost jako odměna.

Tak tak :), tak bych nějakou odměnu uvítal :). Já vedu skupinku TWC na s9 a práce s tím opravdu je.

Trošku mě i zaráží věc, že za nějaký "podvod" nás mohou i vyhodit. Opravdu nechápu, jak bych zde chtěl cíleně nějak podvádět. Jako jestli mi třeba jeden hráč dá omylem 2krát jeden report a já si nevšimu, že už tam jednou je a vyhodí nás, tak to bude smutný :(.
 
Tak mohu Tě ujistit, že za jeden report, který dáš 2x vyhazovat nebudeme. A odměnou je snad to zvíře, nebo ne? To vážně už nejde udělat nic navíc a nic za to nechtít?
 

DeletedUser3069

Guest
Tak mohu Tě ujistit, že za jeden report, který dáš 2x vyhazovat nebudeme. A odměnou je snad to zvíře, nebo ne? To vážně už nejde udělat nic navíc a nic za to nechtít?

však v pohodě :), mohli by jste mi sem, případně do pošty vysvětlit, co si představujete pod podváděním? Předem říkám, opravdu nemám v plánu nijak podvádět, já sám osobně jsem jen za první část udělal přes 100 hodin.

Případně pokud by v reportech bylo něco špatně, nebo by něco chybělo, stačilo by nahlásit, že něco chybí a mohlo by se to dodělat ne?
 
Tak pokud jde o podvod, tak bereme, že je to více jak 5 reportů daných víc, než jedenkrát. Podobně též budeme řešit cizí reporty (rozuměj reporty nečlenů skupiny) a reporty se starším datem, než je 2.1. Možná se to zdá být až moc přísné, ale pokud si reporty řádně překontrolujete, tak se tomu jistě vyhnete.

Pokud jde o chybějící reporty, nebo reporty s chybným oprávněním k zobrazení, tak tam žádáme o doplnění.
 

vavro

Guest
viem že tu píšete že produkty sa dajú hned míňať a netreba ich odkladať ale v pokynoch sa píše :

"itemy Vám po akci zůstanou"

to mi moc nepripadá že sa môžu nájdené itemy používať hneď
 
To je zřejmě pozůstatek z doby, kdy se vyhazovala první verze projektu výstavby - dříve se totiž počítalo s kontrolou přes nahraný inventář (abychom nemuseli kontrolovat jednotlivé itemy z nálezů). Avšak na přání hráčů a četné protesty, že by si hráči itemy navzájem prodávali a v podstatě splnila skupina podmínky pouze s 10 kusy itemů, jsme přistoupili na kontrolu přes reporty.

Itemy samozřejmě můžete ihned prodat, spotřebovat,.. ale hlavně nemažte reporty o jejich získání a přehazujte si hned oprávnění na veřejné.
 
pro oziveni vod - tak jsem stvoril projekt projekt a schvalne jsem temer ho nepropagoval a po tydnu nemam v souctu ani deset hlasu, kupeckejma poctama dochazim k tomu, ze se na foru nazbira tech hlasu cca 50 a 150 kladnych hlasu si musi vypropagovat sam (ve hre) ... Tj pokud je clovek chopen stvorit neco co ma ramcove aspon hlavu a patu, tak uspech nezavisi na kvalite projektu/souteze, ale na moznostech propagace ...
 

Bonehead

Guest
No to je hlavní účel- ožvit mrtvé fórum.
Máš obeslat všechny své kamarády ať se to zaregistrují a hlasují
 

DeletedUser1318

Guest
pro oziveni vod - tak jsem stvoril projekt projekt a schvalne jsem temer ho nepropagoval a po tydnu nemam v souctu ani deset hlasu, kupeckejma poctama dochazim k tomu, ze se na foru nazbira tech hlasu cca 50 a 150 kladnych hlasu si musi vypropagovat sam (ve hre) ... Tj pokud je clovek chopen stvorit neco co ma ramcove aspon hlavu a patu, tak uspech nezavisi na kvalite projektu/souteze, ale na moznostech propagace ...
Upřímně, problém toho tvého projektu je v tom, že je příliš rozsáhlý a náročný na čtení.
Přiznám se, že i já jsem líný prostudovat jej do konce, abych s čistým svědomím a pocitem, že vím o čem hlasuji mohl nějak reagovat.
Otázkou do další diskuse je, jak nakonec sám uvádíš, jestli všechny hlasy dávané v této soutěži reprezentují kvalifikované posouzení projektu, nebo jsou pouze úspěchem lobbování za danou věc.

No to je hlavní účel- ožvit mrtvé fórum.
Máš obeslat všechny své kamarády ať se to zaregistrují a hlasují

Já myslím, že by především stálo za úvahu resuscitovat hru jako takovou.
Tady už jsou aktivní jen nováčci se začátečnickými dotazy a pár jedinců, kteří pořád ještě čekají, že ten úpadek westu přece jen není definitivní.
 
Nahoru