• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: aktualizace 2.35.4

Změna vzhledu Shawnee je super, trnová koruna byla fakt divná. :D

Narozeniny, no jako každý rok... a dáreček? Jestli to znamená nějaký pokrok v Dobrodružství, tak bezva, snad to nebude další předmět do inventáře, na který akorát sedá prach..
 

DeletedUser16057

Guest
Jsem zvědav na tu úkolovou řadu. Zda to bude o něčem nebo o ničem. Co se týká toho dárku, tak pokud to bude pouze pro Dobro, pak NE, DÍKY!! Tohle rád vynechám :)
 
Já se domnívám, že dobrodružství je třeba v tomto případě chápat obecněji než jako MPI. Bohužel mě nenapadl vhodnější překlad, nicméně když čtu reakce, asi to raději nahradím méně vhodným nebo výstižným překladem :)
 

DeletedUser16057

Guest
Reakce byla, že možnost hry Dobrodružství nehraji, jelikož se mi to celé znechutilo.
Takže jako dárek, které by sloužilo jak pro Dobro, tak pro bitvy o pevnost. By mohlo být něco na způsob "Stabilní hlavně" apod.
Pak mě zajímá, zda ten dárek je brán jako spotřební věc(určitý počet použití) nebo item na nošení. :)
 
Mělo by se snad jednat o spotřební předmět. Já osobně očekávám něco ve stylu "100% více peněz na dva dny", ale jsou to jen spekulace. Klidně to může být jako
tomato_salad2.png
který dá 10% zdraví a energie.
 

DeletedUser16057

Guest
Hmm, tak pokud to bude něco "takového", pak to nebude dárek na uspokojení, ale spíše zklamání. :P
Však, nechme se překvapit :D
 

DeletedUser16057

Guest
Tak prej by jsme se toho "update" měli dočkat zítra. Tedy, to se píše na slovenském west fóru :)
 
Vypadá to, že ne. A pokud chtějí stihnout vše připravit, aby mohla od 30. 4. 0:00 začít ona úkolovka, budou sebou muset hodit.
 

DeletedUser9350

Guest
živě vidím tu situaci.
před měsícem: hoši musíte to do konce dubna spustit. Jistě šéfe není problém. Za pár minut. Hele je na to měsíc a je to brnkačka dáme si klídek.
včera: hoši máte to? jistě na testu nám to šlapalo. Fajn dejte to na server. Za pár hodin. Šéfe server s tím nějak nekomunikuje jak by jsme chtěli. Tak to rychle opravte. Jo jo máknem na tom.
dnes: šéfe nějak to pořád drhne. No dobře tak to nahodíme v pondělí, už jsou zvyklí čekat tak je tohle nerozhodí.
 
živě vidím tu situaci.
před měsícem: hoši musíte to do konce dubna spustit. Jistě šéfe není problém. Za pár minut. Hele je na to měsíc a je to brnkačka dáme si klídek.
včera: hoši máte to? jistě na testu nám to šlapalo. Fajn dejte to na server. Za pár hodin. Šéfe server s tím nějak nekomunikuje jak by jsme chtěli. Tak to rychle opravte. Jo jo máknem na tom.
dnes: šéfe nějak to pořád drhne. No dobře tak to nahodíme v pondělí, už jsou zvyklí čekat tak je tohle nerozhodí.

Já si to dokážu úplně živě představit... lol
 

DeletedUser16057

Guest
Ono mě ještě může něco takové překvapit? Já spíš vidím, jak to nahrají, tak bude následovat další 2(minimálně) miniupdate ohledně oprav chyb.. :D :D :D Aneb, jak již tomu bylo dříve :)
 
Nahoru