• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: aktualizace 2.35.4

DeletedUser12378

Guest
na floride vypadly svicky hned .. na ostatnich svetech ani jedna..delal sem 15s i 10min a i hodinovky a ani jedna svicicka :-(
 

DeletedUser9350

Guest
Zatím mě to vychází tak, kde mám 4 recepty na pomeranče nejde splnit, kde mám jen tři tak to šlo.
 

DeletedUser16057

Guest
Update nikde, takže slibované "dneska" nebude. Snad se dočkáme zítra. :D Chci říct, tento týden :D
 

DeletedUser16057

Guest
Hmm.. tak já zrovna nebyl v tu dobu online na žádném světě. Takže moje chyba s netrpělivostí :D
 
asi blbej překlad " Koupené předměty na trhu od hráčů.: 0/2" je ve skutečnosti "vyzvedni koupené předměty z trhu 0/2"
 

DeletedUser16057

Guest
Jojo..svíčky nalezeny. Jen to padá nejlépe na pomerančích. Tam to padá po 2ks/15s.. ostatní práce-sotva po 1ks.

Jinak mám dotaz. Polévka s fazolemi a slaninou, zda půjde použít i po uvedené době(po 9.5.2016)? Nebo se mi "smaže" nebo rovnou ztratí účinky.. ? Jelikož se mi to nechce použít teď, ale nechat na jinou příležitost.. :P
 
Také tomu rozumím tak, že si musíš ty dva dny kdy to budeš využívat zvolit tak, aby jses vešel mezi 3. a 9. květen tohoto roku.
 

DeletedUser16057

Guest
Tak to na**t! Takže zbytečný item a ještě na prd udělaný. Tak naštěstí sám nesplním ani tu úkolovou řadu-Historie westu. :) Ne, že bych neměl čas, spíš nechci. Dobro hrát nehodlám. :) :P
 
Kdo chce psa být, hůl si vždycky najde. Nelíbí se ti to, je to tvůj problém. Zvlášť v tomto případě, kde asi budeš v značné menšině.
 

DeletedUser1318

Guest
Kdo chce psa být, hůl si vždycky najde. Nelíbí se ti to, je to tvůj problém. Zvlášť v tomto případě, kde asi budeš v značné menšině.
Tak já se taky přihlásím k menšině.
Mně ten úkol taky připadá nějak divně nastavený. Bitvy o pevnosti jsem absolvoval, v současné podobě mne moc nebaví, nejsem nikde ve městě a pokud se do nějaké bitvy "vetřu", pochybuji o tom, že bych byl nějak význačnou oporou v boji. Pokud je nutné absolvovat i dobrodružství, sebekriticky to vidím stejně. Zkoušel jsem to, vzhledem k tomu, že vývoj dobrodružství skončil někde u prvotní beta verze, kdy se nikdo nesnaží dovypilovat byť i minimum drobných nedostatků, nijak mne neoslovuje a svou účast chápu jako přetrpěnou nutnost k pokračování v úkolové řadě.
Medvěd netančí, Awesomia je mrtvá - proč tedy směrovat pozornost vymírajících wesťáků k těmto dávno "mechem zarostlým" záležitostem?

...hůl si vždycky najde..., když ono těch klacků bývá jako bonus přibalených ke každému počinu hromada, i kdyby člověk chtěl být optimistický a chtěl pochválit, tak mu kupa naprosto banálních chyb tak zprotiví náladu, že má spíš chuť uchopit některou z těch "holí" uchopit a použít.
 

DeletedUser1318

Guest
Stačí se zúčastnit ne? :) Tak co řešíš? :D
Obecně máš pravdu.
Byl jsi v bitvě, nebo hrál dobro s někým, kdo neměl ponětí o tom, o co vlastně jde a potřeboval jen čárku za účast?
Podle chatu je to pro ostatní zasvěcené celkem frustrující zážitek.
West je celkově dost frustrující sám o sobě a domnívám se, že podobné úkolové řady k celkové spokojenosti moc nepřispívají.
Já už neřeším nic, jen jsem se chtěl přihlásit k "menšině" a podělit se o názor.
 
Nahoru