• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: aktualizace 2.35.6

DeletedUser16057

Guest
Čekal jsem toho více no, ale co bych taky chtěl :P Co se týče úkolové řady, tak jsem zvědav. Zda bude stát za to nebo bude nudná s nic moc odměnou :P
 

DeletedUser9350

Guest
Fakt dlooooouhej úkol :D. Proč neudělaj další ty úkolovky co byly do soutěže... To by byla větší zábava.
 
no co na to říct ... naprostá ubohost a velmi slabej pokus o úkolovou řadu je smutné že někdo toto vůbec dokáže vymyslet a je ještě smutnější ,že to někdo schválí a pustí to do hry
 

DeletedUser17809

Guest
Už Bourbon je takovej nemastnej neslanej.
Ke všemu na test serveru ani ještě není k dispozici, takže předpokládám solidně bugů :D
 

DeletedUser9990

Guest
Zdravím kaubojky a kauboje,hlavně staré dobré duelanty.
Buďme rádi,že tato stále svým způsobem ojedinělá onlinovka funguje.Já jsem např.již dříve (po zavedení možnosti nakupovat schopnosti) predikoval její brzký konec,nikdy by mne nenapadlo,že i v roce 2016 bude stále při životě.
Je samozřejmě škoda,že to hraje už naprosté minimum posledních nadšenců,ale alespoň,že tak.

Malá otázka na závěr,plánuje se v následujících letech možnost znovu používat na fóru signaturu ze hry?
Nějak jsem nepochopil význam zákazu.
 

Pawn

Člen týmu
Otázka jestli tu bude i ve 2017 :-)) Už to hraje fakt úplný minimum, a ještě k tomu mi přijde, že polovina hráčů jsou ještě multi účty :-D
Top.- A update nic moc, fakt úplný minimum co to přineslo zase... Změna barvy kůže wow.. krása, jen to mohlo přijít o cca 3 roky dřív. Úkolovka úplně k niče, kdyby alespoň tam se snažili na něco nalákat.. ale né, sotva to dá expy pořádný. :-D
Ed:Signatury taky nechápu proč jsou stále fuč, už půl roku zpět se zde psalo, že se zavedou zpět, že by to problém být neměl.. Asi to problém ale opravdu je jak vidno. :-D
 

DeletedUser18475

Guest
Ja si myslím že tu včšina hrá iba kôli tomu že tu nechala ten nejaký rok života a je mu to ťažko len tak zrušiť učet.
 
Nahoru