• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: aktualizace 2.37

Nevíte, kdy bude spuštěna tombola, když úkoly ke dni nezávislosti už jsou venku? Rád bych se na ten začátek tomboly připravil a myslím, že nejen já.
 

DeletedUser1360

Guest
Na betě už akce běží, ale myslím, že tady to spustí až toho 4.7.
 

DeletedUser9350

Guest
Fakt zábava ty duely v každém úkolu... Dobro do každého úkolu... Bitvu do každého úkolu... Ještě me tam chybí vlastnit všechny věci od té které barvy...
 

DeletedUser16057

Guest
Pro mě jen "OK" bitvy o pevnost(jakýkoliv úkol). Co se týče dobro, tak tam už jsem naštvaný a u duelů ještě víc. Pomalu se divím, že nedají do úkolu "Vyhraj na jednu ránu v duelu 0/5". Pro mě by maximálně vyhovovalo jak v dobro, tak v případě duelu se jen účastnit-být napaden. Než "vyhrát".
 

DeletedUser1318

Guest
No, je to fajn vymyšlený, napřed někoho úplně bez příčiny zmasakrovat, často až do bezvědomí, a pak hledat přítele ochotného vyrábět potřebné produkty.
Tomu předchází potřeba vlézt do města, což lze provést i bez vědomí radních, nadělat případný nepořádek ve spojenectvích.
Dobrodružství je taky "dobrodružství" - desítky minut čekání ve frontě, hromady odstoupivších hráčů...
Prostě přesně to, co od zábavné hry očekávám... nebo ne?
 

DeletedUser17809

Guest
Sety tam byly už pár dní. Stačí vyměnit v adresovém řádku poslední čísílko - stránka jako taková ještě opravdu jinak přístupná nebyla.
 

Komora95

Člen týmu
Sady byly nahrány 28.6.2016 a byly nahrány tak, že se na ně člověk mohl podívat (kliknutím přes sady).

Info o akci bylo nahráno taktéž 28.6.2016, dalo se tam dostat přes sady (zisk sad) nebo přes výše uvedenou záměnu čísla. Samotný odkaz na hlavní straně na tuto akci byl nahrán včera, 3.7.2016.
 

DeletedUser18475

Guest
No, je to fajn vymyšlený, napřed někoho úplně bez příčiny zmasakrovat, často až do bezvědomí, a pak hledat přítele ochotného vyrábět potřebné produkty.
Tomu předchází potřeba vlézt do města, což lze provést i bez vědomí radních, nadělat případný nepořádek ve spojenectvích.
Dobrodružství je taky "dobrodružství" - desítky minut čekání ve frontě, hromady odstoupivších hráčů...
Prostě přesně to, co od zábavné hry očekávám... nebo ne?

Však to tak vymyslí iba Inno,aby bolo vzrušo.
 
Nahoru