• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: aktualizace hry na verzi 2.26

DeletedUser16057

Guest
Jsem potěšen jen z jedné věci a to 3. slot ve vybavení. Což osobně využiji. :)
Zato naopak moc potěšen nejsem z přidáním 2 dalších věcí k denním úkolům. :P I když je to jen věc názoru. :)
 
Pokud se teď řeší to, že se stratilo pár věcí při migraci, má to znamenat, že si z nás opět dělají šloufky, když poslední dávky migrace tu proběhly před půl rokem a nebo je to příprava na další migraci? Přestože jsme se nedávno dozvěděli od hlavní administrátorky jen a pouze rezolutní NE, jako odpověď na otázku, zda se bude něco slučovat?

Jinak naprosto nechápu, čemu prospěje posunutí přístupnosti jedné série úkolů o 4 levely výš.
 

DeletedUser

Guest
Jedná se o informace pro všechny země včetně České Republiky a i když u nás momentálně žádné migrace neprobíhají, jsou k dispozici na jiných jazykových platformách.
 

DeletedUser9350

Guest
Hmmm tak koukám, že už se tam kostel ukázal... Jinde ne :D.
 
aha, tak tady je zašité ono 'vylepšení', že se zdvojnásobil počet kliknutí abych se dostal na tombolu v cirkuse ... moc za něj děkuji.
 
Když přijmu pozvání k přátelství anebo když mi toto pozvání někdo potvrdí tak se mi ten přítel v liště neobjeví. Musím strunku refreshnout. Nešlo by to konečně opravit?
 
Stačí chvíli počkat a nebo kliknout projít ostatní místnosti v panelu přátel a objeví se.
 

DeletedUser9350

Guest
O každé kravině se informuje, ale o tom, že bude změna protokolu tak to ne...
 
V příští aktualizaci půjdou dražit předměty z letošní tomboly ze dne nezávislosti a chystá se nová úkolová řada :)

A taky se vrátí vykřičníky u prací, kde je třeba najít produkt.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser9350

Guest
Hmmm tak tohle je fajn update.... stavba cirkusu se nepočítá do práce :D
 
Nahoru