• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: aktualizace hry na verzi 2.28

hm, za celou dobu co mám 650 bodů v řemesle jsem sem tam obdržel nějaký ten řemeslný bod navíc - bohužel po zvednutí na 700 mám pořád 650 bodů takže můžu jen po zelené kdy to dává body jen občas a ještě navíc jen jeden produkt týdně. když se zvedal level na 150, automaticky se nasbírané exp převedly do odpovídajícího levelu, možná by stálo za to, aby to bylo i u řemesla.
 
máš pravdu.. nový poslední recept přidává žlutě (vždy) body od 600 do 650 a občas (zelená úroveň) od 650 do 700 bodů
 
a někde se asi stala chyba mezi klávesnicí a židlí.. na tw.db je již kožený pás dražitelný, ale ve hře nikoliv... tak jestli to plánovali a "zapomněli" nebo jsou tak chytří, že na to nepřišli... nechápu...
 
protože výroba produktu na 600 bodech je časově omezena právě jen na jeden výrobek za týden

např. sedlář:
inuLmFt.png
 
Toto už je naštěstí za námi. V nějakém updatu upravili potřebné suroviny na ten zásobník s municí a kůži lehkou jako pírko vyšoupli pryč. Už si sice nepamatuju, jestli to jen odstranili a nebo tam dali místo toho něco jiného, ale čekat se nemusí a za to jsem docela rád.
 

DeletedUser13017

Guest
Mně spíš vadí, že řemeslníci kdysi dávno dosáhli stropu a od té doby v dílně čekali s rukama v klíně na...
No prostě na něco dalšího.
A teď to s velkou pompu přišlo a ...
... zase v dílně s rukama v klíně čekají, jestli náááhodou někdo někde nějaký recept nenajde, potažmo, jestli ho dá na trh.
Kontinuita jako vyšitá. Smekám, INNO

P.S. S velkým zaujetím čekám, kdy opět "milostivě uvolní" (pokud ještě vůbec) další úrovně a první stovka hráčů automaticky poskočí na maximum a bude zase dva roky čekat
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9350

Guest
Kdyby radši odstranili to osud s tebou nejednal v rukavičkách, když vymešlej klikačky typu tombola...
 
Nahoru