• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: aktualizace hry na verzi 2.28

DeletedUser16057

Guest
Co jsem viděl jeden na betě, tak ten byl totálně na nic-možná pro ostatní řemesla při vyšším počtu řem. bodů.
 

DeletedUser9350

Guest
Super update :D čekal jsem co bude zase "povedený" a vítězem je rozházený funebrák :D
 

DeletedUser16057

Guest
Tak řemeslo je hezky na prd :) S updatem nějak nepřišlo navýšení řemesla. :D :P
Výrobky by neměly mít žádný efekt-z nově přidaných, tedy alespoň ne u masti. :(
 

DeletedUser16057

Guest
Něco vymysleli, dali to na betu. Po nějaké době to dali do oběhu, aniž by si všimli chyb z bety. :) :D
 

DeletedUser18514

Guest
Tento update do hry zasahl tak, ze uz si vazne zaslouzi komentar.
Asi budu mluvit za vetsinu Duelove aktivnich lidi( krome tech co jedou na 1. misto v zebricku duelu), kdyz reknu ze tento update zase zabil cast Westu. Jiz ted vim o nekolika lidech co kvuli tomu konci. Ale co uz, INNO se nepta, INNO dela...

A ted konstruktivneji bych rozebral updaty duelu.
Nevim jaky byl cil, ale tipoval bych na oddeleni duelujicich lidi od pracovniku( zahrnuje i bitvare atd.) Nu proc ne. Nove sady hodne zamavaly se schopnostma do duelu. Jen oblect Cullena a muzete tezit pracovniky vesele az do KO, aniz by vam neco udelali. Ale neprehnali to oddeleni az moc?
1. Odecteni duelovych zk. za prohru: jen tak na okraj- nevim jak je to vyresene, kdyz tonema mit vliv na hodnoceni duel. zebricku... A ted to podstatne. Doufam ze si uvedomuji jak je toto pravidlo presilene a zaruci 0 duel. uroven pro vsechny pracovniky.
pr: vsechny duel. exp co jsem udelal z 900 duelu by sli smazat 2 prohranymi duely!!!

2. Minimalni duel. motivace 10%: Nevim z jakeho duvodu chteji zvysovat duel. uroven az takhle vynucene. Toto vzalo myslim nejen muj styl hrani. Duelovat co 3 hodiny kvuli motivaci, aby vase duelova uroven co nejvice odpovidala vasim schopnostem. A do tohoto systemu napasovat ukoly, bitvy, ... A slo to.
Ted mi prijde ze jestli nekdo bude chtit takto hrat, tak bude muset vic nez kdy predtim duelovat pouze nejmensi mozne lvly k jeho urovni. Ale i tak to stacit nebude a predpokladam ze to dopadne: nekolik stovek viteznych duelu low level delniku a 1 domluveny( a cilene prohrany) s vysokym lvlem. ( nikde neni pravidlo ze musim byt obleceny porad v doolinu a nahodou v te dobe prohraju duel...)
Tento update taky to cilove odporuje bodu 1. Anebo neodporuje a potom tu nekdo vytvoril divny system vyhodny snad jen pro max lvl.

3. Ubyvani duel. zk.: Super toto skutecne ovlivnuje jen pracovniky a chrani je. Jen na maly detail: smazane exp jsou vazne jen hodne maly zlomek k updatu 1.

4.72 hodin ochrana: Dalsi update nad kterym nekdo konecne uvazoval. Super ze se da zrusit. Jen by me zajimalo pro takto zasadni vec upravili prave ted a ne treba po roce hrani?

5. Skryti pracovniku v duelech: Relativne smysluplne. Jen to hledani lidi do duelu zabere trochu vic casu. Clovek co si drzi malou motivaci si je stejne najde a komu je to jedno tak finta bodu 1.
Ale netusim proc to sem dali do noveho dynamictejsiho sytemu, kdy se vam bude menit uroven a tim padem i protivnici mnohem rychleji.

Osobne bych navrhoval smazat 1 update z 1/2 v poradi!!! ( a mozna jeste jeden z 3-5).

Odhad: Do roku budou hodne oddeleni duelanti a pracovnici v urovni. Pricemz dobrym duelantum se exponencialne zmensovat pocet lidi na duel.

ps: radsi mohli vynalozeny cas vlozit do rozsireni remesla. Par receptu a 1 ukol je dost chabe.A ty 3 nove recepty to vazne nespasi.

Pan Dulezity
 

DeletedUser8660

Guest
Zajímalo by mě jak to počítá ty duely co je neseriozní a seriozní duel :D podle čeho se to počítá :D :D
 
Pan Důležitý - tvůj příspěvek jsem musel číst několikrát abych z toho aspoň něco pochopil - horší slovosled, skládání vět atd jsem snad ještě nečetl. opravdu by stálo za to, než něco odešleš, si to po sobě aspoň přečíst ať to ostatní nemusí luštit jak šifru.

jen by mě zajímalo u bodu 1 - jak po 900 duelech snížíš 2 duelama duelovku na 0 - to bych opravdu rád viděl!
 

DeletedUser9350

Guest
Pan Důležitý - tvůj příspěvek jsem musel číst několikrát abych z toho aspoň něco pochopil - horší slovosled, skládání vět atd jsem snad ještě nečetl. opravdu by stálo za to, než něco odešleš, si to po sobě aspoň přečíst ať to ostatní nemusí luštit jak šifru.

jen by mě zajímalo u bodu 1 - jak po 900 duelech snížíš 2 duelama duelovku na 0 - to bych opravdu rád viděl!

Koukám, že má jen 705 duel exp a to by možná mohlo jít.
 
Ano, ochcat se dá všechno. Pan Důležitý se zřejmě snažil poukázat na to, že i toto může být zurčitého úhlu pohledu začarovaný kruh ve kterém bude možné díky pružné duelové úrovni možné tlouct pořád dokola ty stejné lidi. Jen bude muset být vynaloženo větší úsilí a bude muset být zkousnuta nějaká ta bolestivá prohra, byť plánovaná. Ale co je hlavní, alespoň to lehce pokazí diferenci vítězných a prohraných duelů.

Oddělení pracujících a duelantů bych neviděl tak černě, někomu to bude trvat safra dlouho než by se vrátil na nulovou duelovou úroveň a do té doby se může mnoho věcí změnit.

Poslední poznámka k duelovému žebříčku -> ten pouze mapuje, kolik kdo získal zkušeností. Nereflektuje ztracené zkušenosti, protože ty jen brání příliš velké lamě posun mezi TOP duelanty s nejvyšší úrovní.
 

DeletedUser

Guest
Má to při duelu ukázat jestlivá seriozní nebo ne,já dam duel se 450 duelovou úrovní za předpokladu že jde o fér duel ale hráč se předělá na stavitele nebo bitevnika a je stoho neseriozní duel.
 

DeletedUser18514

Guest
Ano, ochcat se dá všechno. Pan Důležitý se zřejmě snažil poukázat na to, že i toto může být zurčitého úhlu pohledu začarovaný kruh ve kterém bude možné díky pružné duelové úrovni možné tlouct pořád dokola ty stejné lidi. Jen bude muset být vynaloženo větší úsilí a bude muset být zkousnuta nějaká ta bolestivá prohra, byť plánovaná. Ale co je hlavní, alespoň to lehce pokazí diferenci vítězných a prohraných duelů.

Oddělení pracujících a duelantů bych neviděl tak černě, někomu to bude trvat safra dlouho než by se vrátil na nulovou duelovou úroveň a do té doby se může mnoho věcí změnit.

Poslední poznámka k duelovému žebříčku -> ten pouze mapuje, kolik kdo získal zkušeností. Nereflektuje ztracené zkušenosti, protože ty jen brání příliš velké lamě posun mezi TOP duelanty s nejvyšší úrovní.

Jop, tak nejak jsem to myslel.
Tento system sice zarucuje alespon nejake exp z duelu, ale zaroven umoznuje velice rychle snizeni techto exp.
A jeste bych chtel poukazat na divne pomery ziskavani/ ztraceni exp. Treba ze to samovolne ubyvani exp je hodne zanedbatelne proti jen jedine prohre s vysokym lvlem.
Nebylo by na skodu zkusit jak by vypadal system: Pri prohre by ztraceli jen 1/6-/10 duel exp misto 1/3. A minimalni motivace by byla 1-2% misto 10%
 

DeletedUser18514

Guest
Pan Důležitý - tvůj příspěvek jsem musel číst několikrát abych z toho aspoň něco pochopil - horší slovosled, skládání vět atd jsem snad ještě nečetl. opravdu by stálo za to, než něco odešleš, si to po sobě aspoň přečíst ať to ostatní nemusí luštit jak šifru.

jen by mě zajímalo u bodu 1 - jak po 900 duelech snížíš 2 duelama duelovku na 0 - to bych opravdu rád viděl!

Pripominku o slovosledu beru na vedomi.
Ohledne zkusenosti: mel jsem asi 600+ duel. exp. pri 900 duelech a nyni, kdyz me sejme vysoky lvl, muzu ztratit az 309 exp.
 
dobře, takže duleuješ nebo si dueloval s 0% motivací - pokud tedy teď zadáš s 10% motivací duel, tak nepřijdeš o 309 exp ale pouze o 30 - aspoň si to teda myslím - o těch 309 bys přišel v případě 100% duel motivace. takže buď budeš mít vysokou motivaci (na což nehraješ) nebo o tolik moc zas nepřijdeš.
 

DeletedUser9350

Guest
takový detail... vždy když se šahalo do bitev duelů přišel úkol na změnu schopností. Co když si někdo nebude chtít nechávat dát do držky a nechce opustit město? Na to se už asi zase nemyslelo :D
 

DeletedUser

Guest
takový detail... vždy když se šahalo do bitev duelů přišel úkol na změnu schopností.

Úkoly na změnu schopností přišly proto, že se měnily vzorce a schopnosti pro duel/bitvu .. Nic takového v tomto update nenastalo...

Co když si někdo nebude chtít nechávat dát do držky a nechce opustit město? Na to se už asi zase nemyslelo :D
Uspávání o práci už nefunguje... Bude muset počítat s tím, že na něj občas prostě nekdo vlítne.. Zase má den navíc.. :-)

Nemyslím si, že by se najednou po zavedení duelového stropu roztrhl pytel s duelanty napadajícími třeba dělníky (kostel), obchodníky atd... Navíc takový hráč, kterého duely nezajímaly, zdaleka nemá duelovou úroveň takovou, aby se na něm mohla vyřádit "450tka" A pokud má.. asi dřív dueloval a jen se mu bude vracet to, co rozdával on...
 
Tak snad není problém zadat výstavbu v hadrech na výstavbu a pak se hned převléknout do duelových hader pro případ napadení ne? Nebo to takhle nefunguje a je třeba celou stavbu být v hadrech pro výstavbu?
 
při vyšším levelu kostela už musíš většinou zůstat ve stavebním - jinak se dostáváš do mínusu, takže tě to vlastně nenechá převléci.
 
Nahoru