• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: aktualizace hry na verzi 2.28

vypadá to že jen pro výrobu:

hZtbIys.png
 

DeletedUser

Guest
A ten papír k tomu zápisníku získáš jak?
Papír vyrobí mastičkář (standartní výrobek)

Když mrknete na Wiki (a vyberete druh řemesla) tak je tam vše.. po kliknutí na surovinu vás to přesměruje buď na práci, kde se dá najít a nebo na řemeslo, které ji vyrábí... :-)
 
Až bude nějaká zpětná vazba Inna s Administrátorkou, tak jim prosím sděl, že takové řemesla jsou k ničemu. Ty výrobky musí být k užití, to je jejich účel...
 

DeletedUser7239

Guest
Až bude nějaká zpětná vazba Inna s Administrátorkou, tak jim prosím sděl, že takové řemesla jsou k ničemu. Ty výrobky musí být k užití, to je jejich účel...

No notebook se hodí vždycky. lol
Ještě by se mi hodil ten Psací stroj, Liška a spousta dalších nedostupných věcí po kterých marně pátrám... :indián: pro začátek by stačili ty předměty se jménem (Athosův fleret a jiné lepší svítící věci ještě nemám na žádném světě :( ).
 

DeletedUser17847

Guest
zatím jsou nové recepty nanic, jako mastičkář potřebuji kožený pás od sedláře, který je ale nedražitelný. takže nezbývá než čekat na další update jestli to nějak opraví
 

DeletedUser18514

Guest
Dotaz:
Jak se resi zpetna vazba hracu na novy update? Je nekde treba hlasovani?

Recepty: Jiz jsem nejake ve hre videl a sam prodavam novy recept pro mastickare(550)
 

DeletedUser6397

Guest
Asi to nepatří uplně sem,ale včera jsem byla zduelována do KO ve 14:14.
Teď koukám na šerifa a píše mi to že mám KO čas jednu hodinu.Jak je to možné? Nebo to je po aktualizaci tak že to píše jen čas od kdy mohu duelovat zase já,ale i tak budu na dále chráněna?
 

DeletedUser

Guest
Asi to nepatří uplně sem,ale včera jsem byla zduelována do KO ve 14:14.
Teď koukám na šerifa a píše mi to že mám KO čas jednu hodinu.Jak je to možné? Nebo to je po aktualizaci tak že to píše jen čas od kdy mohu duelovat zase já,ale i tak budu na dále chráněna?


Od nového updatu trvá KO 72 hodin, ale už po 24 hodinách můžeš duelovat (to je ten odpočet u šerifa). Pokud to uděláš, ztratíš zbývajících 48 hodin.
 
Nahoru