• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: aktualizace hry na verzi 2.29

DeletedUser1318

Guest
"Aktualizace hry by měla proběhnout v pondělí 21.9. a v nejbližších dnech."
To bude tak obsáhlé, že na to jeden den nestačí, nebo je to myšleno tak, že v průběhu těch dnů dalších se budou opravovat chyby nové, updatem vyprodukované?
Oktoberfest už bude opraven teď, nebo až příště?
 

DeletedUser1318

Guest
Na Arizoně nebude ? :O


Já ho vlastně nemám vůbec nikde. :(

INNO nezklamalo:

New sets and their stats(On 09/18/15 at 3:51 PM)
we are aware, that the stats of the new items/sets are not fully optimised right now. We are working hard to get those stats into better balance. So please do not file any bug reports about unbalanced items here, in a ticket or via the ingame bug report option, but we have still an open ear for any constructive feedback regarding the balancing of the sets.

Přeložím - zase nedodělek !
Hlavně že pracují tvrdě ;-)

Tak nevím, oficiální info zatím chybí...
 

DeletedUser1318

Guest
Funguje zatím na Betě. Ale možná se ho podaří nahrát i na ostatní servery v těch následujících dnech po tom pondělí. :)

On asi není technický problém s instalací, ale spíš ve "vybalancování" vlastností.
Tak nějak bych to asi dělal úplně opačně, vymyslet ideu a pak ji namalovat.
Namalovat, spustit a přemýšlet jak to nastavit? Divné...
Já tomu ale tradičně nerozumím a oni to mají jistě perfektně vymyšlené.
A to "slavíme" jejich národní veselici, smutné...
 

DeletedUser

Guest
Částečně anglicky, žádný startovní bonus preclíků ... ale jede to :D
 

DeletedUser1318

Guest
... Taky mám nedostatek Pretzels,... možná i něčeho jinýho... :D
 

DeletedUser

Guest
A je i plus ... to vyhledávání přátel s neodeslanými preclíky funguje :D
 

DeletedUser1318

Guest
A je i plus ... to vyhledávání přátel s neodeslanými preclíky funguje :D
Za to dík Tw-DB.

Spíše to nestihli přeložit podle toho jak to vypadá. :radní: Já bych si klidně počkal než to přeloží do češtiny. :D
Překlad je v kompetenci našeho překladatele, spuštění updatu to nejspíš neovlivňuje.
Start oktoberfestu odložili němci, čeština za to nemůže.
 

DeletedUser7239

Guest
Překlad je v kompetenci našeho překladatele, spuštění updatu to nejspíš neovlivňuje.
Start oktoberfestu odložili němci, čeština za to nemůže.

Ono to ale vypadá jako, že hráči byli netrpěliví tak to překladatel zabalil a nahráli to na servery. lol
 
předměty z řemesel

Hlavně, že už jdou prodávat některé předměty, které jsou potřebné pro nové recepty (recyklovaný papír, kožené pásy ..)
 

DeletedUser3648

Guest
Ahoj..

Tak jsem vyrobil pár cestovních kočárů (sedlář - 550) a nemají žádný efekt. Nedají se rozkliknout, kliknutím se pouze přesunou do pole pro produkty a ani to na rychlost nemá žádný vliv. Uniklo mi něco, nebo na to dyžtak admini mrknou, prosím? Díky.

Hledel jsem i v ostatních řemeslech, jestli to není pouze meziprodukt, ale nic jsem nenašel.
 

DeletedUser3648

Guest
Mohu se zeptat tedy na smysl cestovního kočáru, když to není ani meziprodukt? A děkuji za info. Pomohlo.
 
Nahoru