• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: aktualizace hry na verzi 2.32

DeletedUser1318

Guest
Mně by zajímalo, co koho vede k myšlence, za každou cenu rozdrbat i to poslední, co ještě jakž takž funguje.
Dlouhodobě jsem nezaznamenal žádné silnější ohlasy k duelovému systému.
Naprostou samozřejmostí už se stalo, že čehokoliv se "innovátoři" dotknou, tak to za prvé přestane správně fungovat technicky a za druhé to přinese herně jen negativa.
 

DeletedUser13017

Guest
Je evidentní, že je mnohem jednodušší změnit pár čísílek a vzorečků, než vymyslet něco nového. Co třeba radši nová úkolová řada či něco podobného?
Ale je pravda, že ani zaběhnuté věci už u INNO taky tak nějak nefungují a hodně dlouho jsem neviděl něco bez problémů :-(
Takže je to takhle možná i lepší...
P.S. Ale grafik se, jak vidno, snaží. Zdá se, že je zřejmě i nový. No a na přiřazení schopností a atributů možná používají to zvíře, které měli Němci na MS ve fotbalu (želva? - už si nepamatuji)
 
Chobotnice to byla :)

Jinak změnou systému opravdu nic nevyřeší. Nové možnosti v MPI raději nenabízejí, protože zjistili, že i když spojují všechny hráče z jedné jazykov mutace, čeká se na hru často velmi dlouho a kdyby bylo více herních módů, čekalo by se i několik dní :D
 

DeletedUser18530

Guest
Další oprava by měla také zahrnovat předměty, které umožní hráčům snížit jejich duelovou úroveň, max (450).Nemáte nějaké bližší info o co jde? :)
 
Před půl rokem někdo ukazoval nápoj v shopu, který jde použít jen při duelovce 450 a sníží ji o 50 úrovní.
 

DeletedUser18530

Guest
Ono to je plánované až v dalším updatu...Uvidíme no,co to bude. :)
 

DeletedUser18530

Guest
Toto je 31,no a v oznámení na je napsáno: Předměty z akce Dny mrtvých 2015 budou prodejné na trhu s další aktualizací.Měla by být spuštěna kolem 10.-14. prosince.Další oprava by měla také zahrnovat předměty, které umožní hráčům snížit jejich duelovou úroveň, max (450).
Takže kolem toho 10.12. bude asi 2.32 kde to bude,podle mně teda..
 

DeletedUser18530

Guest
se kouknětě na oznámení, 2.31. už tady bylo, tady se jen sekli v čísle .. tj, pude o 2.32

Tak či tak měl by ten item/elixír nebo něco na snížení duelovky být v příštím updatu,snad :D..

Jde o verzi 2.32

A co se týče duelových vzorců, které jsou testovány, tak by se měly vrátit na původní úroveň.

A to je co původní úroveň?Zkus to říct jako úplnému blbci,co odporák?Co střelec s úhybmi? :)
 

DeletedUser7239

Guest
se kouknětě na oznámení, 2.31. už tady bylo, tady se jen sekli v čísle .. tj, pude o 2.32


Jde o to, že i v oznámení, kde píšou verzi 2.31 mají obrázek s verzí 2.32. Ale třeba to je dohromady (2 v jednom). :D
Ale koukám, že aktualizace na 2.31 už byla (je tam 2x). Takže toto bude asi ta 2.32.
 
Já teda nevím jak vám, ale mě přijde, že důležitější je co aktualizace přinese (nebo přinesla) než jaká je to verze!
 

DeletedUser7239

Guest
Já teda nevím jak vám, ale mě přijde, že důležitější je co aktualizace přinese (nebo přinesla) než jaká je to verze!

No možná je to důležité pro INNO, ale pro mně nic moc důležitého nepřinesla. :P A co v příštím roce ? Už má INNO naplánované čím by chtělo vylepšit hru a stejně se ničeho velkolepého nedočkáme ? :blush:
 

DeletedUser

Guest
Mám vojáka zaměřeného na bitvy o pevnost. Nejprve zmizela možnost vyhnout se duelování uspáním o práci, teď se snížil bonus vojáka - taktika z 50% na 25%. Proč se právě tento charakter tak necitlivě ořezává?
 
Nahoru