• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: aktualizace hry na verzi 2.35

Nějak nevím, zda to, že poslední updaty obsahují téměř bezezbytku už jen opravy chyb (a nikam hru neposouvají) je dobře nebo špatně ...
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser16057

Guest
Dobré to není.. nikam se neposouváme, jen stojíme na místě. S tím, že jsme jen rádi, že opravují jen chyby. Nebýt pečlivosti, by se opravovat nemuseli. :)
 
Do momentu, než opraví všechny chyby to je dobře. A protože chyby vyrábějí stále nové, je to fabrika na nekonečno :)
 
O Velikonocích zatím žádná zmínka? Na betě začnou zítra od 10:00

Jinak jsem sám, kdo nevidí v tom oznámení obrázky?
 

DeletedUser9350

Guest
Co si se zase nepovedlo :D. Stále mám dva louskáčky...
 

z3l1

Člen týmu
Přišel jsem teď a už mám jen jednoho louskáčka :) a schopka přidaná :) takže spokojenost :)
 
Taky jsme se po půl roce, co funguje kino dočkali denního úkolu - shlédnout jeden film v kině. Na jiných jazykových mutacích už byl dávno předtím.

Zatím jsem tedy zaznamenal jen samé pozitivní věci. Byť se jedná o opravy, ve většinu z nich jsem skoro ani nedoufal.

Jen tedy nevím, jaký bude mít dopad na dobrodružství puška z havraního setu, který můžou všichni získat z velikonoční tomboly a která dává +6 atributů ke všemu.
 

DeletedUser9350

Guest
bonus setu pěkný, jsem zvědavý kolik lidí si je nakoupí :D
 

DeletedUser18505

Guest
nevim co se na změnách má líbit, je hezké že pujde sada prodávat a vylepšovat, ale k čemu to když bylo mmožné získat pouze po jednom kuse od každého :D to někdo nevymyslel už od začátku, zase o ničem a moderátoři se hlavně nezapmene pochválit :D
 

DeletedUser17809

Guest
Určitě tu sadu plánují dát znovu na Vánoce. Stejně jako dali znovu šlechtice atp.
 
Nahoru