• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: aktualizace hry na verzi 2.38

DeletedUser7239

Guest
Tak a co dál ? Budeme zakládat mateřskou školku ? :D Zase něco pro vyšší levely. :P No mně spíše zajímá ta akce s těmi hospodářskými zvířaty jestli je možno podat nějaké informace (já jsem to prošvihl tak co ještě bude). :)
 

DeletedUser17809

Guest
On je zase nějaký výpadek? Včera mi to napsalo že je neplatné ID a od té doby se nemohu přihlásit, neobjevuje se po zmáčknutí loginu seznam světů, jen prázdný okýnko, poslal jsem si ticket.
 

Pawn

Člen týmu
Orlíku nechci tě nějak děsit ale konkrétně na Floridě -
dcb5fd2e6cc747d48849891e854b7ebd.png
 

DeletedUser17809

Guest
To by mi ale něco vypsalo :( Mně to nevypsalo žádnou hlášku. A pokud mi něco ujelo tak jen v rozhovoru s přáteli.
Nedostal jsem ani oznámení o potřestání, nic, jen mě to odhlásilo. A nic to nepíše.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru