• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: Automatické dokončení prací

Mikosansobi

Člen týmu
Děkujeme za postřehy, nápady a jinou zpětnou vazbu na zavedení zkušební funkce - Automatické dokončení prací, abychom mohli funkci vylepšit a minimalizovat jakékoliv negativní dopady na hru.
 
tak nějaké reakce:
- nevím, kterej makak to překládal, nicméně nejde o automatické, ale placené (okamžité) dokončení práce
- v rámci vlastní hry je to defakto k ničemu
- použitelnost je pouze je zběsilém levelování (hurá), popř v tom si připsat nějaký úkol (úspěch) jako první (to do teď ještě pořádně nešlo) - ano a někteří jsou/budou ochotní za tohle zaplatit, takže zhlediska provozovatele hry se bude jednat o úspěšnou fíčuru (s realným dopadem na necelé jedno procento hráčů)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser11313

Guest
Dovolím si kvalifikovaný odhad - jedno procento to potěší, zbytek na-píp-
Reálný přínos pro INNO - dojde k odlehčení serverové záťeže ;-)
 
Asi to začnu používat, přeci nebudu HODINU čekat, když můžu zaplatit 69 nuget. Horší je, že to budu moci použít jen 7x bo potom vyschne moje zásoba nugetek a dál budu muset opět čekat...
 

DeletedUser6324

Guest
Pobavilo ! :D Mi se nechce čekat těch patnáct sekund, ono se mi to přece vyplatí zkrátit :D Zkušební funkce... ty patří na BETU.

A já myslel, že nic horšího už vymyslet nelze. Takže ani teď si to nemůžu myslet.
 
Nahoru