• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze - bitvy

Mikosansobi

Člen týmu
Hraje se gabore o 400 preclíků a indiánský náhrdelník pro vítěze a 200 preclíků a stan pro poražené. Pokud se zúčastníš alespoň 5 bitev, získáš nejméně 1k preclíků. Můžeš s nimi ke konci eventu zkrátit čas. Třeba.
Mám taky omezené možnosti. Kdyby to bylo na mě, dám každému učastníku 1K preclíku za bitvu. bohužel mám limit a není problém si domluvit i jiné odměny než je stan a náhrdelník. Musí to ovšem splňovat ten strop, který mi byl dán.
Takže mi klidně přednes návrh, které odměny by hráči uvítali u speciálních bitev a nechám si to schválit, popřípadě je společně upravíme. Děkuji
 
Hraje se gabore o 400 preclíků a indiánský náhrdelník pro vítěze a 200 preclíků a stan pro poražené. Pokud se zúčastníš alespoň 5 bitev, získáš nejméně 1k preclíků. Můžeš s nimi ke konci eventu zkrátit čas. Třeba.
Mám taky omezené možnosti. Kdyby to bylo na mě, dám každému učastníku 1K preclíku za bitvu. bohužel mám limit a není problém si domluvit i jiné odměny než je stan a náhrdelník. Musí to ovšem splňovat ten strop, který mi byl dán.
Takže mi klidně přednes návrh, které odměny by hráči uvítali u speciálních bitev a nechám si to schválit, popřípadě je společně upravíme. Děkuji

Já vím, že jsi limitovaná, pouze jsem v tom mírném "spamu" nemohl najít vlákno s odměny.

Například pro mě je to bohužel nevýhodné, jelikož když si nasadím cestovní oblečení, mám to hodinu k Awesomii a hodinu zpátky, navíc hodinu bude trvatm bitva. Během stavby tedy za tři hodiny získám zhruba 1000 preclíků, tady za tři hodiny 400.
 

Mikosansobi

Člen týmu
To máš pravdu, ale jsou i hráči, kteří nemají čas na stavbu, někdo je dueluje nebo nemají natolik dobré oblečení, aby z práce vykřesali maximum. Pro ně je v danou chvíli i těch 200 preclíků za prohranou bitvu hodně. Zkusím se zeptat, zda můžeme použít 2ks truhliček pro každou stranu. Pokud uvidí, že některé světy mají nízkou až nulovou účast, možná povolí navýšit odměny na více frekventovaných světech.

Kromě preclíku mohu dát nějaké itemy. Je lepší použít obálky, nebo přidat nějaké posilnění do bitvy, nebo preferují hráči itemy typu mátový čaj?

Chci se připravit i na další události, za chvilku tady budou Los Muertos a Vánoce. Díky za pomoc.
 
miko ten stan je o ničem, chce to něco inýho místo něj. Guarana?
Obálky jsou lepší, každej si koupí v shopu pak co chce, ať mátový čaj, nebo nějakej posilovák. Ale ani ten čaj neurazí.
JInak odměna ve formě preclíků je tuctová no. Spíš je to asi nějakej bonus nad to, co dostane hráč podle počtu účastníků bitvy, takže pokud se nesejde tak 100 lidí asi nemá smysl na tu pevnost cesstovat, zvlášť s plnou energií, a to jsme zpět na začátku, stan je o ničem, pokud poražení nedostanou něco, aby mohli doplnit a jet dál v klikání, zadávání.
Na druhou stranu při dobré propagaci bitvy na tom lze vydělat i více než klikáním práce, ale to jsme na poli teorie, 100+ na obě strany asi nedostane žádný server, zvlášť o Awe.
Ještě nápad na odměnu místo stanu: [item=16100000] stará dobrá lékařská brašna by v nabídce nebyla?,-) (jako zavzpomínání na starý časy?,-)
 

Mikosansobi

Člen týmu
Mám tabulku všech možných odměn a frekvenci užívání. Taška v ní není, ale zeptám se šéfky a pokud bude šance ji použít alespoň jednou za půl roku, tak ji ráda přidám do odměn.
Guarana je v pohodě. Jde o to, že tyto itemy padají hodně často v eventech. To samé je u obálek. Ale nemám problém přidat jeden z těchto itemů do odměn třeba již v pondělí.
 
Miko, za normální hodinovou práci máš v průměru více jak 200 preclíků. Tuším, že tam oblečení ani nehraje moc velkou roli. (pokud nějakou vůbec hraje).
Možná by nebylo na škodu říci, jak moc si limitovaná s výběrem odměn. Samozřejmě, všem je asi jasné, že obálku s 500 dluhopisy každému dát nemůžeš, ale spíš aby hráči měli představu, zda můžeš poskytnou alespoň obálku se 100 dluhopisy a nebo máš jako strop nějaké posilováky a hodnotnější ceny ti Innogames nepovoluje hráčům dát.
 
no podle toho co čtu asi miko spíš mluvila o obálkách za 25 upd (prohra, místo stanu) a 50upd (výhra místo náhrdelníku), ale taky bych se spíš přimlouval aspoň za 50/100 upd obálky,-DD
hlavně by mě zajímalo z čeho v rámci té tabulky miko vybíráš?,-)

jinak k preclíkům, nechápu proč na těch bitvách INNO šetří, mělo by jít o vrchol dne, zvlášť pokud se uvažuje o oboustranném obsazení 50+, ikdyby to zdvojnásobili, tak to furt nebude nic moc, prostě je to herní vrchol westu, serveru (pokud nezavedou něco jiného obdobného), nemělo by to být hodnoceno jako alternativa nějakému kliknutí na práci, eště toliko k tomu
 
Naposledy upraveno:
Nahoru