• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze - bitvy

z3l1

Člen týmu
Rozhodně né dřív než v 20:00.
Na každém světě je to max od 19:30 a pak déle kopat bitvy. Odpolední bitvy ti akorát rozhází celý den!
 

z3l1

Člen týmu
Zkusil jsi někdy ve 3h ráno vstávat do práce?
Někdy si to zkus a jsem zvědavý na tvoje účasti na bitvách se začátkem 20-21h, zda ti pak cca 5-6h spánku bude stačit..
Takže tvoje "hodně za hranou" je trošku mimo. ;)

Pokud vstáváš ve 3 je to tvuj boj.

Předpokládám že 80% lidí takto nevstává takže si myslím že zas tak mimo nebudu. Na každém světě kde jsem byl tak byli 2 aliance které hrali proti sobě a vždy se domlouvali časy bitev a vždy to bylo nejdřív v 19:00 a nejdéle v 22:00.
Byl jsem na hodně světech kde to fungovalo - nové světy nehraji.
Při volení ideálního času na IFBC byla 4 hodinová rozteč - pro CZ tým bylo voleno 18:00 - 22:00 většina týmů volila stejnou možnost. Při průzkumu v CZ týmu na IFBC byla na městském fóru anketa kde se každý mohl vyjádřit. Většina volila ideální čas okolo 20 hodiny.

A zde se jedná o Dakotu, kde bitvy moc neprobíhají a když už nějaká bitva je tak je většinou po 20 hodině. Poslední bitva byla kopnuta 19:30 pokud nepočítám Awesomii.

S pozdravem
z3l1 ;)
 

Deleted User - 825207

Guest
Pokud vstáváš ve 3 je to tvuj boj.
Boj ani ne, promiň ale kvůli bitvám práci měnit nebudu, takže o boji se zde nedá mluvit, to byla spíš narážka na to jak jsi myslíš že každý zde je jen 16 letí klučina a nebo mladý student a když né to tak nějaký úředníček 9-17h, představ si že existují lidi co pracují a vstávají dřív ..

Předpokládám že 80% lidí takto nevstává takže si myslím že zas tak mimo nebudu. Na každém světě kde jsem byl tak byli 2 aliance které hrali proti sobě a vždy se domlouvali časy bitev a vždy to bylo nejdřív v 19:00 a nejdéle v 22:00.
Byl jsem na hodně světech kde to fungovalo - nové světy nehraji.
Při volení ideálního času na IFBC byla 4 hodinová rozteč - pro CZ tým bylo voleno 18:00 - 22:00 většina týmů volila stejnou možnost. Při průzkumu v CZ týmu na IFBC byla na městském fóru anketa kde se každý mohl vyjádřit. Většina volila ideální čas okolo 20 hodiny.

A zde se jedná o Dakotu, kde bitvy moc neprobíhají a když už nějaká bitva je tak je většinou po 20 hodině. Poslední bitva byla kopnuta 19:30 pokud nepočítám Awesomii.

S pozdravem
z3l1 ;)
No hitler taky předpokládal dost věcí ale jaksi se mu jeho předpoklady nepotvrdili.. :D
Nejsem včerejší, já vím jak to funguje, vím jaké jsou "vhodné" časy pro cz komunitu, vím že tuto hru hrají převážně studenti na zabití času/mladí lidi co si zde potřebují kompenzovat nedostatky z reálného života (viz salon na mnoha světech, ten někdy vypadá že člověk neví zda brečet či se smát..) ale občas se najdou hráči co mají rodinu, přátelé, práci a ve večerních hodinách ala 21/22 prostě na "nějakou" bitvu hold čas nemají, buď už spí, nebo jsou právě s přáteli v hospodě, nebo se věnují doma rodině (třeba sex s manželkou/přítelkyní apod)..Neříkám že to občas nejde skloubit, nešoustáš každý den(i kdýýýýž), do hospody taky nechodíš každý den apod ale většinou to prostě nejde takže v takových případech je lepší být mimo bitevní dění jestli mně chápeš..
Pokud by zde bylo hlasování či anketa o časy bitev tak já bych hlasoval 18 max 19h začátek bitvy, aby konec byl max v 20 (dlouhá bitva třeba 20:30)..
 
thoriorze, na druhou stranu jsou lidi co třeba do 20. hod pracují a jít na bitvu v 18. je pro ně nereálné. každý to má nastavené jinak.
 

Deleted User - 825207

Guest
thoriorze, na druhou stranu jsou lidi co třeba do 20. hod pracují a jít na bitvu v 18. je pro ně nereálné. každý to má nastavené jinak.
Přesně tak, každému vyhovuje jiný čas, je jasné že nevyhovíš všem, já se snažil spíš poukázat na zelího koment že bitva 17:45 je "hodně za hranou" že to co pro něj je hodně za hranou může pro jiného být ten správný čas.
A pak další skvělé komenty, rozhodně ne dřív než 19:30, odpolední bitva ti rozhází celí den, ty výroky jsou naprosto zcestné, jak sám píšeš každý to má nastavené jinak, jo, sice nejspíš většina lidí preferuje pozdější bitvy ale výroky zelího jsou mimo..
Ano je to jeho názor ale taky to lze napsat trošku jinak..
Jo pavlíku, hraju hru, sháním set pro boje, investuju peníze a čas na 15sec abych si mohl koupit pořádný set a pak....Ano ano, užiju si ho jako off..
Snad chápeš pointu..Když v týdnu dokážu být ON 2x a 5x OFF tak nevidím smysl investovat do bitevních setů, být postava na boje když si ve výsledku hru užiju 2x týdně po 1 hodině, chápeš co tím myslím?
A nebrečím nad tím, beru to jak to je, vím že pro většinu je scénář pozdní bitvy ideálnější, jen jsem se zde pozastavil nad těmi komenty zelího toť vše. :)
 
Přesně tak, každému vyhovuje jiný čas, je jasné že nevyhovíš všem, já se snažil spíš poukázat na zelího koment že bitva 17:45 je "hodně za hranou" že to co pro něj je hodně za hranou může pro jiného být ten správný čas.
A pak další skvělé komenty, rozhodně ne dřív než 19:30, odpolední bitva ti rozhází celí den, ty výroky jsou naprosto zcestné, jak sám píšeš každý to má nastavené jinak, jo, sice nejspíš většina lidí preferuje pozdější bitvy ale výroky zelího jsou mimo..
Ano je to jeho názor ale taky to lze napsat trošku jinak..
Jo pavlíku, hraju hru, sháním set pro boje, investuju peníze a čas na 15sec abych si mohl koupit pořádný set a pak....Ano ano, užiju si ho jako off..
Snad chápeš pointu..Když v týdnu dokážu být ON 2x a 5x OFF tak nevidím smysl investovat do bitevních setů, být postava na boje když si ve výsledku hru užiju 2x týdně po 1 hodině, chápeš co tím myslím?
A nebrečím nad tím, beru to jak to je, vím že pro většinu je scénář pozdní bitvy ideálnější, jen jsem se zde pozastavil nad těmi komenty zelího toť vše. :)

hlavně myslím, že tahle slohovka šla napsat v jedný, max dvou větách a obsahově bysme o vůbec nic nepřišli ;)
 
Nahoru