• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: Boje u Appomattoxu

DeletedUser13189

Guest
Lidé si stále stěžují , že není kde bitvit a světy umírají...Toto je příležitost si pořádně zabitvit :) Tak doufám,že se 4 týmy nějak dají dohromady...
 
Jak píšeš, kvalitní bitvy aby člověk pohledal, o nějakém spojení světů němci nechtějí ani slyšet a tak se alespoň touto formou podařilo dosáhnout možnosti vytvořit jeden český bitevní server. I když samozřejmě jen na velmi krátkou dobu. Kdyby se týmy nenaplnily, ještě je ve hře úprava celého modelu, ale do 16. října nepřestanu doufat, že bude naplněna kapacita turnaje - 260 míst :)
 
Tak koukám že se HIV přihlásil, což se dalo předpokládat když to celé vymyslel.

Ale nepovažuji za fér jednání, oslovit nejlepší bojovníky, nabrat si je pod sebe a když máš jistotu že máš to nejlepší, tak se přihlásit na generála. Tím si mě HIVe dost zklamal.
 
Od začátku mi bylo jasné, že budu více či méně ve střetu zájmů. Proto jsem odkládal přihlášení na pozici generála. Co se týče toho, že budu mít jistotu nejlepších bojovníků a až poté se přihlásím - jediný, komu jsem psal, že bych byl rád, abychom byli ve stejném týmu i kdybych nebyl generál, byla arizonka. A to až poté, co mi napsala ona sama, že ji někdo oslovil a jestli to má vzít. Nikoho jiného jsem neoslovoval.

Tým jsme zhruba začal sestavoat až dnes dopoledne, poté, co jsem se přihlásil na generála. To je, myslím, v rámci možností korektní. A znovu opakuji - kdyby se přihlásili jiní generálové, vůbec bych se nehlásil. I tak si ale myslím, že by byl tým, ve kterém bych figuroval, napadán, že má díky mě nějaké výhody. To je vše, co k tomu můžu říct.
 
jmenuješ jedinou arizonku, jí jsem se na férovku včera zeptal jestli skládáš tým, což mi více méně potvrdila. víc vědět nepotřebuji.
 

DeletedUser17865

Guest
Od začátku mi bylo jasné, že budu více či méně ve střetu zájmů. Proto jsem odkládal přihlášení na pozici generála. Co se týče toho, že budu mít jistotu nejlepších bojovníků a až poté se přihlásím - jediný, komu jsem psal, že bych byl rád, abychom byli ve stejném týmu i kdybych nebyl generál, byla arizonka. A to až poté, co mi napsala ona sama, že ji někdo oslovil a jestli to má vzít. Nikoho jiného jsem neoslovoval.

Tým jsme zhruba začal sestavoat až dnes dopoledne, poté, co jsem se přihlásil na generála. To je, myslím, v rámci možností korektní. A znovu opakuji - kdyby se přihlásili jiní generálové, vůbec bych se nehlásil. I tak si ale myslím, že by byl tým, ve kterém bych figuroval, napadán, že má díky mě nějaké výhody. To je vše, co k tomu můžu říct.

oslovil si asi nejenom arizonku,co zase vím já...
 
Je rozdíl mezi vyslovením, koho bych v týmu chtěl a jak ty píšeš "oslovit nejlepší bojovníky, nabrat si je pod sebe a když máš jistotu že máš to nejlepší, tak se přihlásit na generála."

Hráči jako Don Camillo nebo unique777 by stejně šli do týmu se mnou, aniž bych je nějak zdlouhavě přemlouval či oslovoval. A pokud jsis něco podobného myslel o Athy nebo nevím kom, tak ti jsou v týmu u z3l1 a nikoliv u mě.

oslovil si nejenom arizonku,co zase vím já...

To by mě tedy zajímalo, koho dalšího jsem podle tvých informací oslovoval předtím, než jsem se přihlásil na generála.
 

DeletedUser

Guest
To nejlepší je stále neoslovené :)

PS: a porád chybí nejmíň jeden generál.
 
Zdar,ja se pokousim slozit taky tym ,ale jak tak koukam je vse rozebrano nez jsem se do toho vubec pustil,tak kdo by mel zajem zkuste me kontaktovat ,kdo jeste neni v tymu. FOPPA -Arizona.Díky
 
Až vyšší moc sešle sekci na tento turnaj, bude si už moci i každý generál udělat předběžnou soupisku hráčů, kteří mu přislíbili účast, aby se v tom trochu udělal pořádek :) Poněvadž to zatím vypadá, že dost možná volby generálů vůbec nebudou a ti v současnosti přihlášení mají téměř jistou pozici, tak není důvod nějak oddalovat skládání týmů. Přeci jen s tím je dost práce.
 

DeletedUser7889

Guest
Ha tak super akcia hadam si pripomenieme starare dobre casy. HIV- kalap dolu bratku mas umna poldeci :). Dufam ze to dobre dopadne a ze sa zabavime :).
 
Generálové, proč už rozebíráte hráče, když ještě nemáme toho 4. generála? Než se někdo rozhoupe a přihlásí se na tuto pozici, už nebude mít ani solidní bojovníky.
Já sem uvažoval nad vedením týmu, ale ztroskotal jsem hned u pomocníků, takže to vzdávám.

Osobně čekám na posledního velitele, jemuž můžu přislíbit svou účast. Snad se ke mě někdo přidá.
 

z3l1

Člen týmu
Já třeba zatím nemám 3 zástupce. Mám pouze 2 y myslím že třetího ani nemusím volit ale když to bude nutné někoho zvolit tak zvolím. :)
 
Těžko někomu zakazovat, aby si sháněl hráče do týmu... Nicméně chápu, že to může být do jisté míry frustrující, vidět jak ostatní už mají tým téměř postavený a mají v něm nabrané elitní borce.

Bohužel je to tak dané, že české servery mají sotva kapacitu na naplnění 4 týmů a ten, kdo si zvládne zajistit TOP hráče bude mít velkou šanci na výhru. Nicméně stále jsou to u všech kandidátů na generály pouze předběžné nominace. Každý hráč by pak měl zde na fóru potvrdit, že souhlasí se zapsáním do týmu daného generála. Do té doby se o téměř každého hráče může i tak trochu boj a snažit se ho přetáhnout do svého týmu (což už se snad i teď děje, pokud mám správné informace).

Do uzávěrky soupisek jsou ještě více než dva týdny, takže se může zákulisní boj rozjet naplno. Jen nám chybí ten čtvrtý generál.
 

DeletedUser16637

Guest
;)Hivko, nechci být šťoura, ale co když vezmu 2 sady oblečení a [item=50251000] :)
 
Nahoru