• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: Den nezávislosti

DeletedUser2164

Guest
musis si pockat tak 2 tydny po konci akce.

Jinak abych se taky vyjadril: Naprosto otresna akce. Tech sad uz je tolik, ze to neni mozny. Mniusto toho, aby vymysleli neco novyho, tak furt toci porad ty stejny hlouposti.

A to ani nemluvim o tom, ze kdyz clovek protoci neco za 9000 raket, tak porad dostava truhli, ktery jsou cloveku naprosto k nicemu. To je jak dostat sek s dolarama.
 

DeletedUser9350

Guest
Kolik starých těch sad máš na novém světě? Nelíbí se ti ta akce tak jí ignoruj. ;)
 
Nechápu proč ty tomboly leží furt někomu v žaludku. Já si sehnal pěkné věci. Jestli někdo do toho vráží peníze a má toho moc, tak ať zvolní. Seženeš výbavu, tak jí prodej a vyděláš! Taková akce je přínos, sad je mnoho, ale ne každou většina hráčů neposbírá. Mnohé kousky vymění za jiné. Někdo prodá, jiný koupí, našetříš na pracech, tak si pak můžeš dovolit cosi koupit. Vytočíš dobré věci, prodáš a příště si koupíš co budeš potřebovat. O vánocích pak kdo bude mít dokoupí co potřebuje, právě za to co utrží při prodeji. Každá možnost, kdy se dá k něčemu dobrat se hodí.
 

DeletedUser9350

Guest
Rosmistrovi asi leží proto, že on tu sadu zbraní získal skoro zadarmo a nyní nemá šanci na tu lepší.
Já taky řeším to co chci výměnou a prodám co nechci.

Jedna rada pro ty co na to nemaj nervy - vemte si Diazepam a jděte navštívit svého ošetřujícího lékaře.
 

DeletedUser2164

Guest
Kolik starých těch sad máš na novém světě? Nelíbí se ti ta akce tak jí ignoruj. ;)

aktivne hraju pouze na S1. A tam krome zbrani asi vsechny. Akce se mi nelibi, ale pokud chce clovek drzet krok, tak ji prehlizet nemuze.

Diskuze je tu od toho, aby clovek vyjadril svuj nazor na tuto akci, coz jsem udelal. A napsat, tak to ignoruj, je asi ta nejvetsi hloupost co nekdo muze napsat.

@McBracey: protoze je to nekolikrat do roka, porad to samy dokola. Nic novyho je nenapadne a porad omyvaj stary veci. Kdyby si s tim aspon nejak pohrali a udelali to nejak zabavnejsi. To je jak cumet na jeden a ten samej film.

@Hamerinski: tak to je to posledni co me trapi. Dobrodruzstvi uz nehraju (to by jich clovek musel jet 10 denne), duely nedelam a na bitvy nechodim. Viz. to nahore (stale dokola to stejny).


Asi dodelam 150 level (aktualne 147 lvl) a ukoncim to tu. Paklize se tu neco drasticky nezmeni, nevidim pokracovani v tehle hre budoucnost.
 

DeletedUser17319

Guest
No ono v tom počtu, kolik truhel je, tak se není čemu divit :D
 
A proč se nezobrazují u opakovaných úloh u prací vykřičníky? To je taky důsledek updatu? Jestli ano tak to se teda moc nepovedlo :-(
 
Upřesním že pokud je práce přijmuta v salónu tak je to ok, ale pokud ji přijmu v městě duchů nebo v indiánské vesnici tak vykříčník u práce nemám. Jedná se pouze o opakovatelné úkoly, které nedělám poprvé.
 
Aha, špatně jsem pochopil který vykřičník myslíš - v tomto souhlasím, ani já nevidím u práce vykřičník že bych jí měl dělat pro nějaký úkol.
 
Nahoru