• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: Hlubší využití produktů - Výstavba.

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Napadlo mě, že by se do hry "mohlo" zavést nějaké hlubší využití produktů, například by byly potřeba při výstavbě, hledači by našli práci a cena produktů by se třeba i zvýšila.
Prostě by ke stavbě budov ve městě byly potřeba nějaké produkty a větší úrovní budov by se zvyšoval počet potřebných produktů.
Vím, že by inno zřejmě tento nápad hodilo do koše, ale chtěl bych vědět alespoň váš názor, jestli by jste třeba toto využili ?
 

DeletedUser16057

Guest
Něco na způsob stavby pevnosti. Tedy v tomto případě stavba města. Jsem PRO.
Jenže... :) Uběhla řada let od nějaké migrace, takže světy mají už teď hodně vystavěných měst, případně opuštěných vystavěných měst. Takže by to nemělo až takovou cenu.
 
Myslím, že některé produkty mají i tak dost vysokou cenu. Přeci jen spotřební materiál typu čaje, žvýkací tabáky, brusné kameny, zásobníky na munici apod. spolykají dost slušné množství materiálu a lidi kteří expí jich využijí za den dost slušné množství. Expení se samozřejmě v současnosti týká už téměř jen Floridy, protože jinde jsou síně slávy úplně nebo téměř úplně naplněné a nikoho moc nezajímají.
Ale i tak zbývají produkty, které se dají téměř na všech světech poměrně dobře prodat.
 

DeletedUser18505

Guest
ono nápadu by bylo, ale tady se nic neděje, například nám další rok budete slibovat rozšíření odměn v trezorech a zas prd, akorád si pane moderátore HIV děláte z hráču srandu, furt jen něco na vylepšení ale nikdy nic neuděláte, ale i tak vám pár návrhu dám

1. zvednout level postavy, 150 je trapná když server běží praktici neomezeně dlouho
2. spojit servery- 3343 hráču na floridě a z toho více jak 1/3 neaktivní, to vypovídá docela o kvalitě a zajmavosti hry
3. vložit něco společného pro duelanty, třeba nějaké turnaje typu že by několik hráču šlo proti jednomu vloženému banditovy třeba s HP 15000 atd, nebo něco dobívat, jelikoš bitvy jsou už trrrapné a za nic nestojí
4. pokud bude vjakékoliv sadě vylepšeno vše minimálně na 1 level tak aby se i bonusy sady zvedly na 1 level (10% bonus) atak dál vše na 2 dá bonusy na lvl 2 a dáál adáál
5. pustit vylepšení na vyšší level, level 5 je málo. (na wiki máte level 99)
6. nechat prodávat i vylepšené věci.
7. pustit do hry více věcí ze starých sad a nový už nedávat

atd atd atd to je pouze malinký výčet věci co už tu dávno měli být a je smutné že nejsou.
Ještě by mě zajímalo proč se ptáte na nápady když s nimy stejně nic neděláte a pořád se jen vymlouváte na INNO, ale aby jste vy hnuly prstem tak to ani náhodou
 
Vážený hráči sikuldo,
z toho co píšeš vyplývá, že žiješ v představě, že my jako tým (moderátoři, support, wiki) vytváříme hru jako takovou. dovol mi, abych tě vyvedl z omylu, jelikož my do hry opravdu zasahovat nemůžeme a co se ve hře objeví nebo ne, je čistě v rukou vývojářů z INNO.
 

DeletedUser18505

Guest
tak proč se nás ptáte na názory když stejně s tím nic neuděláte, to se tam tak nudíte

Myslím, že některé produkty mají i tak dost vysokou cenu. Přeci jen spotřební materiál typu čaje, žvýkací tabáky, brusné kameny, zásobníky na munici apod. spolykají dost slušné množství materiálu a lidi kteří expí jich využijí za den dost slušné množství. Expení se samozřejmě v současnosti týká už téměř jen Floridy, protože jinde jsou síně slávy úplně nebo téměř úplně naplněné a nikoho moc nezajímají.
Ale i tak zbývají produkty, které se dají téměř na všech světech poměrně dobře prodat.

i hloupímu dojde že když je asi 200 produktu (nevim kolik) a na pevnost a cirkus je ani ne 50 druhu potřeba tak zbytek muže být využit jinak, mimo hloupých ukolu (při levelu 130 dostat za ukol 50EXP je opravdu nedomyšlené) je stále dost nevyužitých surovin, takže od grizlůiho dobrý nápad

Pane HIV, nechápu, že se zeptáte na možnosti vylepšení a když někdo má nápad tak se další odpovědí snažíte nápad znemožnit, vymlouváte se na cca 30 surovin do řemesla. mohu vědět proč se nás tedy ptáte na návrhy, když se to stejně snažíte zamíst???
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nápad se mi nelíbí z následujích důvodů:

1. Pár lidi/měst se baví výstavbou a vy jim do toho chcete hodit vidle (změnit podmínky)
2. Kdo chce, nemá problém si vyměnit suriny mezisvětově, tj. tohle nic neřeší
3. V principu vzhledem k množství druhů surovin, je jich opravdu valná většina trvale rozumě využitelná, že některé nedosahují zajímavé ceny, souvisí s bodem 2.

Jo a sekce návrhy je a vždycky byla spíše takovým diskusně brečícím kroužkem, nad tím, jak by jsme mi tu hru uměli udělat dobře.
 
děkuji toto je přesně odpověd k otázce, moderátoři a suport jsou na tom asi stejně že? toto je odpověd hlavního člena podpory http://prnt.sc/9lf0jd poté se ptejte na něco podpory

Jak je vidět, zřejmě jsi odkazy na pravidla nečetl a pokud ano, nepochopil jsi je. Vypíchnu to tedy bodově:

"3/ Je dovoleno komentovat návrhy v daném tématu."

Jako každý jiný hráč jsem okomentoval tento návrh, přičemž jsem prezentoval svůj osobní názor. Příspěvek jsem odeslal 17. 4. 2016 přičemž moderátorem jsem od 20. 4. 2016 (ano, toto datum pro tebe není nikde dohledatelné, můžeš najít jen to, že 20. 4. 2016 jsem již moderátorem byl, neboť jsem připíchl oznámení a shodou okolností to byl hned první den ve funkci.) Za svým názorem si samozřejmě stojím i jako moderátor, jen rozporuji tvůj argument, že bych jako moderátor něco smetal ze stolu, ale k tomu se ještě vrátím později.

"§5 Příspěvky, odpovídání na téma
* Je zakázáno urážet, nebo provokovat moderátory."


Z tvých příspěvků začínám nabývat dojmu, že se jedná o provokaci, neboť jsi vůbec nebral na zřetel co ti psal jook bobr, že my z českého týmu TW nemáme pravomoci do hry jakkoliv zasahovat a návrhy můžeme pouze tlumočit do Německa, kde s tím naloží dle svého uvážení.

Zde je na místě zdůraznit, že se k návrhům snažíme přistupovat i kriticky, abychom tlumočili opravdu jen propracované návrhy, které mají hlavu a patu a mají alespoň nějakou šanci na úspěch - viz.: "Návrhy vkládejte propracované, textově i graficky, popište, proč se domníváte, že váš návrh by mohl být hře prospěšný, dále jaké dle vás může mít pro a proti.
Na návrhy typu: "chci kulomet, aby mi to lépe střílelo" , "proč mi nepadají drahé předměty, udělejte s tím něco" a jim podobné, nebude brán zřetel a budou vymazány!!"

Pokud bychom do Německa posílali každou hloupost, těžko bychom pak někdy mohli očekávat, že si vytáhnout náhodný kvalitní návrh a zapracují ho do hry.

Dobré návrhy proto naopak podporujeme!


"* Je nepřípustné odeslat dva příspěvky za sebou (doublepost)."

To je jev, který se u tebe vyskytuje velmi často a na fórum nepatří.

"• (e) Je zakázáno zveřejňovat váš rozhovor se supportem (ticket). Toto je povoleno pouze v osobních zprávách mezi hráči a na městském (aliančním) fóru za předpokladu, že bude zveřejněn v úplné a nepozměněné podobě. "


A ještě něco z pravidel hry samotné - pokud jsi se ptal vyloženě na ptákovinu typu "kolik měří nejvyšší hora světa" byla tato odpověď zcela na místě. Čili pokud nechceš být trestán i ve hře, doporučuji tento screen odstranit, potažmo ho zveřejňovat podle pravidel na městském či aliančním fóru v nezměněné podobě tj. v celém znění.
 
"• (e) Je zakázáno zveřejňovat váš rozhovor se supportem (ticket). Toto je povoleno pouze v osobních zprávách mezi hráči a na městském (aliančním) fóru za předpokladu, že bude zveřejněn v úplné a nepozměněné podobě. "[/COLOR]

A ještě něco z pravidel hry samotné - pokud jsi se ptal vyloženě na ptákovinu typu "kolik měří nejvyšší hora světa" byla tato odpověď zcela na místě. Čili pokud nechceš být trestán i ve hře, doporučuji tento screen odstranit, potažmo ho zveřejňovat podle pravidel na městském či aliančním fóru v nezměněné podobě tj. v celém znění.

Jako sorry, ale tohle jednání supportu je dost běžné a zdá se ti v pohodě? Měl jsem tě za rozumného...

Originální nápad se mi moc nelíbí, zbytečně by to zatěžilo stavaře...nápadz od sikuldy super, akorát to chce rozpracovat a Opravdu to předat INNU, né jenom napsat, abz se neřeklo....
 
Původnímu návrhu se zde už stejně nikdo nevěnuje, takže téma zamykám. Pokud chcete diskutovat o čemkoliv jiném, co bylo nakousnuto v tomto tématu OT příspěvkem, založte si v příslušné sekci nové vlákno. Děkuji za pochopení.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru