• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: InnoGames TV

DeletedUser7239

Guest
Ten multiplayer vypadá zajímavě. Stejně jako na železnici se na to docela těším. :) Uvidíme jak to bude fungovat ve hře
 

DeletedUser

Guest
Ten multiplayer vypadá zajímavě. Stejně jako na železnici se na to docela těším. :) Uvidíme jak to bude fungovat ve hře

Mě osobně se MP moc líbí, grafika samotná mě překvapila, hlavně teda u toho pohledu "z boku". Upřímně doufám, že inno nic neuspěchá a pěkne to domyslí vše a udělají pořádně. :lovec:
 

DeletedUser14907

Guest
mlčky čekám,těším se a doufám ve vydařený zpestření hry.jen bych radši uvítal víc lidí v bitvách,než další a další aspekty,který je z bitev odvedou.už teď je na tom několik světů dost bídně.pokud něco nevymyslí s tím,myslím že "za chvíli" tu máme další migrující světy :radní: :klubun:
 
Však ať hráče od bitev odvedou, když jim nabídnou něco lepšího. Aby ve hře hráč něco dělal, tak to musí být potřeba, zábavné anebo z toho je zisk. Z bitev ní ani primárně ta zábava a ani zlaté prase to nezachrání. Lov medvěda bude vítaná věc a ne povinnost. Však se ukáže co hráče baví a když to bude bitva, tak se dveře netrhnou, ale asi to tak nebude...
 

DeletedUser14907

Guest
Pokud si dobře pamatuju,Inno se kasalo bitvama,jak je jediná hra s takovou věcí a kdo ví co,jak chtěj máknout na jejich zviditelnění a tím pádem větší návštěvnosti.Jediný co pro to udělali je,že tě každou chvíli otravuje okýnko o začínající bitvě a taky účast kvůli úkolu,ale to je prašť jak uhoď,účast to nezvedne.Když už,tak ať dosadí na volný fleky v bitvách offline npc,když nic jinýho.Furt lepší než bojovat o střední pevnosti počtem 80 vs 75 (viz arizona).O velké pevnosti ani nemluvím,ty už se zrovna na arizoně ani nehrajou,protože jedna ali co je schopná dát dohromady alespoň 100 lidí má všechny a druhá která dá třeba 80 tím pádem logicky nezaútočí...je to trochu smutný,většina aliancí má jako náplň právě boje,ale to jaksi upadá.
 

DeletedUser17809

Guest
Na to pak doplácej hráči který bitvy bavěj :(
Jenže za a:
Nejsou bitvy už tak dost viditelný? To okýnko beru spíš jako připomínadlo opozdilcům které tu chybělo - kolikrát hráč zaspal v hotelu?
Jak chceš zvýšit návštěvnost bitev, Perseptore? Dělals někdy něco okolo bitev? Kolikrát když hráč nedostane rekrut hned se uráží - a vůbec ho nenapadne si do příště třeba zvednout HP.
K situaci na Arizoně - a zrovna já bych třeba zaútočil a doufal že dostatečná část nebude mít čas.
Pro bitvy musej něco udělat i sami hráči a ne že budou spoléhat na INNO
 
... Jak chceš zvýšit návštěvnost bitev, Perseptore? Dělals někdy něco okolo bitev? ...

je vidět že Perseho moc neznáš, okolo bitev toho dělá spoustu a nejen na Ari.

K situaci na Arizoně - a zrovna já bych třeba zaútočil a doufal že dostatečná část nebude mít čas.

a zrovna tohle moc dobře nejde, protože do obrany se hlásí i off hráči kdežto do útoku jich dojde minimum. takže ta obrana bude pořád téměř plná a v útoku bude chybět hromada lidí.
 
Pro bitvy musej něco udělat i sami hráči a ne že budou spoléhat na INNO

Asi tak, buď vás to baví a budete chodit na bitvy, anebo ne. Ovšem zájem po nějaké době bohužel opadne. Je třeba brát v potaz že dost hráčů bitva/pevnosti nezajímá a ne si programově myslet, že nejsou dostatečně motivováni do bitvy. A to včetně toho, že se nehodlají podřídit podmínkám které nechtějí, jako je zvyšování zdraví. Když někdo chce dosáhnout na práce a duelovat, tak nenastrká schopnosti někam kde to nepotřebuje.

Další věc je ta, že i hráči do bitvy příjdou v plném počtu, ale jen na jednu stranu. I na té Arizoně, kde hraju je plno (když příjdu takoví jako já, tak vždy). A u soupeřů hráčů ubývá, není to ničím jiným než že prohráli svůj boj. Přišel jsem na Arizonu z S2, přidal jsem se k AP a ta byla tenkrát bita, za tu dobu naše aliance tento stav obrátila a válcuje soupeře. A takhle to bývá všude, jedna aliance po čase získá nadvládu, je to jakési celosvětové vítězství. Takto pak odpadne na daném světě boj a bitvy, vítězná aliance kontroluje pevnosti.
 

DeletedUser9371

Guest
... Další věc je ta, že i hráči do bitvy příjdou v plném počtu, ale jen na jednu stranu...

Přesně tak. To je v posledních letech hry trend Westu. Na jedné straně plný počet a na druhé straně pár hráčů, jako jsem třeba já a roky. Každý chce vyhrávat, tak proč hrát s hráči, co vesměs bitvy prohrají. Ale baví se se stejně dobře, jenže na straně těch slabších. Zase to má ale i jednu velkou výhodu. Nikdo se nehádá, netrhá si křečové žíly, neřve a neuráží druhé sprostě na chatu, nervově se nehroutí, protože mu někdo poškodil ego tím, že se nevlez, protože je víc takových "hladových" hráčů jdoucích přes mrtvoly po vítězství, než je míst v pevnosti (rekrut). :D
 
- Bohužel v červencové epizodě o Westu nic nového není, stále se pracuje na vývoji MPI a snad se dočkáme nějakých novinek v epizodě příští.

- Bohužel v srpnové epizodě o Westu nic není. Neustále se však pracuje na vývoji MPI - viz ZDE.

Jsem zvědav na září. Třeba se do třetice všeho dobrého dočkáme a pustí nám to do hry :).
 

DeletedUser18219

Guest
No taky mě to celkem štve, přeci jen vývoj MPI jde furt ku předu, takže že by nebylo o spot udělat se říci nedá. Ale tak snad už v září :-D
 

DeletedUser17592

Guest
Nevimm o cem mluvite... o MPI tam zminka nejedna byla..dokonce.pri prezentaci na velkoplosne televizi.
 
škoda, že tu někdo neumí měsíce ...

podle mě pořád neuměj roztočit medvěda a je jim blbý dávat do filmu jen sled obrázků. Ale vážně: to že TW nedali dvou po sobě jdoucích TV spotů jen značí to, že TW maj někde u zadele ... Osobně si myslím, že to navíc programují obšírněji (tj. i pomaleji), jen proto aby to pak mohli snadno převést i do jiných her. A tomu, že to v rozumné formě spustí ještě tenhle rok, tak tomu fakt nevěřím.
 

DeletedUser1318

Guest
V září zase nic o Westu?
No, je fajn vědět, že se nám tak "intenzivně" věnují.
Tak se snad někdy výhledově dočkáme alespoň toho medvěda.
Awesomia už je mrtvá nebo ještě je nějaká naděje?
 
Tate, ty neumíš číst mezi řádky: dokud se medvěd nebude se sám točiti, mi na hru nešáhneme (a možná ani po té).
 
Nahoru