• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k únorové soutěži

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
ahoj nejde mě to sem přesunout můžu vám to poslat e-mail jaký ho máš jestli to jde vytvořil jsem to na malování
 

DeletedUser765

Guest
najdi si obrázek v PC (aby jsi věděla, kde ho pak máš hledat)
Dej stránku: http://imageshack.us/

Tam "BROWSE..."
27927111.jpg
, pak se ti otevře nabídka jaký obrázek tam chceš uploadovat (nahrát na internet).

16859780.jpg

Najdeš si cestu tvého obrázku a poté dáš otevřít. (můžeš znova stisknutím browse nahrát více obrázků) Obrázek uložíš, že klikneš na "start upload!"
97206660.jpg

Obrázek je nahraný na internetu a zobrazí se ti jeho adresy.
Použij první odkaz, ten si skopíruj označením ctrl+c do schránky. A zde na fóru ho vlož (ctrl+v) mezi tady
.



kdyby to opravdu nešlo, napiš mi přes PM nebo ICQ.
 

DeletedUser7906

Guest
únorová soutěž

pokud sem tomu dobře rozuměl tak tam nemá psát ten únor 2010 a ten kalednář ??nemám pravdu??
 

DeletedUser7906

Guest
jsem to řikal tak nevím proč lukajda tam to udelal
 

DeletedUser

Guest
Mám takový malý dotaz.Můžu upravovat obrázky když je vylepším?
 

DeletedUser8082

Guest
tvl 7sup má ty nejhezčí obrázky....by mohl udělat celej kalendář sám ... :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
uplne suhlasim :) mne sa vzdy jeho obrazky pacili najviac :)
proste to vie z photoshopom a s takymi programami ;)
super obrazky !!!
 

DeletedUser765

Guest
Ano, přesně tak, celý kalendář nakonec spracuju já, doplním datumy, měsíce. Prostě komplet, jako když si ho kupujete vy v obchodě. ;-)

Obrázky samozřejmě můžete do konce soutěže editovat, vylepšovat.

Ještě bych dodala, že se zde můžte i radit, jak co udělat.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7906

Guest
tak se musíme snažit at to 7supo zse nevyhraje :D ale on to má velmi pěkné myslím že neáme šanci!!
 

DeletedUser

Guest
Ahoj díky všem kterým se obrázek líbí-Sv.valentýna zrovna nemusím ale nakonec jsem to vyřešil tabulí-a doufám že jste si všimli že se dobrodruh kvůli tomu dokonce oholil !!!
 

DeletedUser7906

Guest
já mam valentýna rád protože mam zrovna narozky:D jo a mimochodem zakazal bych soutezit 7sup :D ne dělám si srandu máš to moc pěkné
 

DeletedUser

Guest
taubda:
jak to že ten dobrodruh nemá odraz v zrcadle ???
že by to byl duch ???:angel:
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru