• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k červencové soutěži

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Musím říct, že závidím těm vojákům v pevnosti na supově obrázku.:)
 

DeletedUser

Guest
7supe:Máš to hezký,ale něco mi tam chybí.
To něco je nebe.
Zkus to ještě editovat a dát tam nějakou letní oblohu se sněhově bílými mraky.
uvidíš,že to ten obrázek rozzáří.....

Edit:Taky bych se vykoupal....:D
 

DeletedUser

Guest
7supe:Máš to hezký,ale něco mi tam chybí.
To něco je nebe.
Zkus to ještě editovat a dát tam nějakou letní oblohu se sněhově bílými mraky.
uvidíš,že to ten obrázek rozzáří.....

Edit:Taky bych se vykoupal....:D

Já si myslím že s tím nebem by to bylo moc přeplácané.
 

DeletedUser

Guest
Tak tohle je nejlepší :::)):: jak pravý pěkný:::))::.

:::))::Nikdo se nevyrovná 7sup ostatni jsou proti tomu nic:::))::.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7906

Guest
to my víme..tak ale udělal sem taky obrázrk..nuda o prazdninach :D
 

DeletedUser

Guest
To už je jedno. Jo a 7sup měl jsi udělat tu indiánku hnědší podívej jaká je v obličeje trochu si ji měl opálit
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
7sup napsal/a:
ve spoilu je náhled z čeho všeho obrázek vzniknul aby Ti co závidí nuggety viděli že to nebývá zadarmo
To není problém sehnat a a dát. problém je, že to co ty uděláš v Photoshopu, tak mi neuděláme v GIMPu. Taky bych dělal něco pdobnýho (ne stejnýho, na to nemám :D ) kdybych měl photoshop. A nechci tě moc urážet, ale připadáš mi spíš jako fotomontér. Né jako grafik. Ale jestli to jsou fotomontáže tak velice nádherný.
EDIT: Neříkám že sem lepší, anebo že sem grafik...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser765

Guest
To není problém sehnat a a dát. problém je, že to co ty uděláš v Photoshopu, tak mi neuděláme v GIMPu. Taky bych dělal něco pdobnýho (ne stejnýho, na to nemám :D ) kdybych měl photoshop. A nechci tě moc urážet, ale připadáš mi spíš jako fotomontér. Né jako grafik. Ale jestli to jsou fotomontáže tak velice nádherný.

V Gimpu uděláš dost věcí jako v photoshopu.. je to pouze o znalostích toho programu. Hlavní co je potřeba umět, zacházet se selekcemi (výběry), filtry a dále to už je podle toho co daný program umožňuje. Ale hlavní - nejdůležitější nástroje pro grafiky mají stejné.
 

DeletedUser

Guest
Já vím. Ale stejně. Když něco nevíš, tak dohledáš hodně věcí na photoshop. To samý najdeš na GIMP po nvm kolik hodinnách hledání.
 

DeletedUser

Guest
To není problém sehnat a a dát. problém je, že to co ty uděláš v Photoshopu, tak mi neuděláme v GIMPu. Taky bych dělal něco pdobnýho (ne stejnýho, na to nemám :D ) kdybych měl photoshop. A nechci tě moc urážet, ale připadáš mi spíš jako fotomontér. Né jako grafik. Ale jestli to jsou fotomontáže tak velice nádherný.
EDIT: Neříkám že sem lepší, anebo že sem grafik...

Jsem pekař a nikdy jsem o sobě netvrdil že jsem grafik-samozřejmě obrázky jsou fotomontáže no a co?
 

DeletedUser

Guest
To není problém sehnat a a dát. problém je, že to co ty uděláš v Photoshopu, tak mi neuděláme v GIMPu. Taky bych dělal něco pdobnýho (ne stejnýho, na to nemám :D ) kdybych měl photoshop. A nechci tě moc urážet, ale připadáš mi spíš jako fotomontér. Né jako grafik. Ale jestli to jsou fotomontáže tak velice nádherný.
EDIT: Neříkám že sem lepší, anebo že sem grafik...
A jak by so chtěl něco udělat bez jiných fotek... Ano,avatar se dá možná logo k městu ale nějaký složitější obrázky si jako vytvoříš v malování nebo co ?? 7sup je náhodou dobrý podle mě grafik...
 

DeletedUser

Guest
Pravá grafika:
lydnffcweo5ek97d09am.png

Autor: Saragon z tutorials.cz
gift of Surfera:

w3nq6tqg7zn8jd0rgi9z.png

To má zase Flay
Vím, fotomontáže je taky druh grafiky. Ale jako grafikou čistou bych to nenazíval.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru