• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k červnové soutěži

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
qwerdead: je hezké že jsi se zapojil ale sem se mají dávat obrázky, které jsi vytvořil ty a ne nějaký stáhnutý z netu.. všechny co byli v posavadních soutěžích se vztahjují k the-west ;) :klubun:
 

DeletedUser

Guest
7sup : je to Sacajawey ?? :::))::
:klubun:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ahoj-sorry to mně nenapadlo že nad tím bude někdo uvažovat takhle-když jsem psal kdo je dcera starého Gui Kate myslel jsem tím -která? charakterová postava ze hry je předělána na indiánovu dceru.
 

DeletedUser

Guest
irokezka ona jedina sa podoba a este ta squav ale spis irokezka
 

DeletedUser

Guest
mne sa nepáči, že tu máte väčšinu súťaží len grafických a to z prostého dôvodu víťaz je jasný ešte pred vyhlásením 7sup :) on je proste macher a málo ľudí naňho má napr take prasatkobile, lenže ono je supporter :) to vyzerá, ako keby to bolo s tímom dohodnuté a vy ste ho dotovali nuggetami :) :lovec:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ty lamo kdybys nebyl chobot tak víš že prasátko tu teď dlouhodobě není a já s nikým nic dohodnuté nemám-že se Ti to nelíbí je myslím každému u pr.... a doufám že Tě za to nařčení někdo odmění!!!Lidská závist je fakt nekonečná podívej se kolik jsem pro Vás udělal obrázků úplně za nic.-jseš fakt ...... a pěkně jsi mně na.....howg 7sup


A teď pro Ty kdo hádali:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ty lamo kdybys nebyl chobot tak víš že prasátko tu teď dlouhodobě není a já s nikým nic dohodnuté nemám-že se Ti to nelíbí je myslím každému u pr.... a doufám že Tě za to nařčení někdo odmění!!!Lidská závist je fakt nekonečná podívej se kolik jsem pro Vás udělal obrázků úplně za nic.-jseš fakt ...... a pěkně jsi mně na.....howg 7sup

no tak....nerozčiluj se.....
dyť jemu se tvoje obrázky taky líbí,ale jen by chtěl udělat ještě jinačí druh soutěže
 

DeletedUser

Guest
no tak....nerozčiluj se.....
dyť jemu se tvoje obrázky taky líbí,ale jen by chtěl udělat ještě jinačí druh soutěže

To on by možná chtěl-ale nic s tím nenadělá.Jsem s 7supem-je to machr photomontagista a umí to.Já bych se taky naštval-kolik log pro město už udělal zdarma?To nikde neseženeš!
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru