• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k říjnové soutěži

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Sup to má vážně pěkný, ale ostatně jako vždy ::): Myslím, že to vyhraje.
 

DeletedUser8082

Guest
ten to nevyhrál akorát dvakrát a na tenhl měsíc na něj nemám ani nemám přesdstavu co by tam mohlo být :-'(
 
tak konec října je hlavně o halloweenu,tak udělej obrázek něco na ten způsob,třeba obleč postavy do něčeho strašidelného,já obrázky nedělám,neumím s těma programa a neumím kreslit :D
Jiank 7-Sup to má opravdu pěkné,jako vždy
 

DeletedUser8082

Guest
no tak zkusím to....ale pochybuji že t dpře doapdne
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Má to pěkný ale nějak extra mě to nenatchlo třeba ho trumfneš.
 

DeletedUser8082

Guest
To pochybuju zkoušela jsem udělat ty postavy v těch hábitehc,jáj to je práce ruply mi u toho nervy..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Škoda ;) Snad nebude soutěžít jen jeden portrét by maestro 7sup
 

DeletedUser8082

Guest
Já v GIMPu

-A už jsem se pustila do iného návrhu do soutěže,ale asi tam nebudou postavy zatím se to rýsuje tak držte palce
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Myslím, že bezkonkurenčně (bohužel zas a znovu) vede Sup a už ho nikdo nepřekoná, možná tak on sám sebe nějakými novými... holt, na Supa tu nejspíš nikdo nemá :) (a upřímě ani zdaleka ne....)
 

DeletedUser

Guest
No, tak nic, ani těch 50 nuggetů za to není, takže jen poradím...Čím více budeš cvičit, tím lépe to budeš umět do budoucna, a kdo ví, třeba 1. překonáš i Supa :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ninjo máš to OPRAVDU pěkné!Supe měl byses polepšit :)) dělám si srandu
 

DeletedUser

Guest
Jo Ninja to má pěkný. Nepodcenuj se třeba by jsi je zvládnul ale i tak to máš pěkný. taubda dobrej vtípek:::)):::::)):::::))::.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru